ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE

Základná časť

1. kolo
týždeň 40/2021
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
1.
9.10.2021 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 7
wo
1. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Humenné 10
wo
0 TJ Tatran Sučany
Konečný Šereda
2. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
3.
17.10.2021 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 5
wo
5 STK Kalinovo
Konečný Šereda
3. 17.10.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
9.10.2021 16:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 8
wo
2 TJ Tatran Sučany
Konečný Šereda
4. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
9.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Humenné 9
wo
5. 9.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 42/2021
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6.
23.10.2021 10:00 (Sob)
KST ZŠ Turčianske Teplice 6
wo
4 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
6. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
7.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STK Kalinovo 1
wo
9 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
7. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.
23.10.2021 10:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 2
wo
8 TJ Tatran Sučany
Konečný Šereda
8. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
23.10.2021 16:00 (Sob)
KST ZŠ Turčianske Teplice 1
wo
9 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
9. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
10.
23.10.2021 16:00 (Sob)
STK Kalinovo 3
wo
7 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
10. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 5/2022
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
11.
5.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 2
wo
8 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
11. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.
5.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Tatran Sučany 3
wo
7 STK Kalinovo
Konečný Šereda
12. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
5.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 1
wo
9 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
13. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
5.2.2022 16:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 0
wo
10 STK Kalinovo
Konečný Šereda
14. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
30.10.2021 10:00 (Sob)
TJ Tatran Sučany 5
wo
5 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
15. 30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 6/2022
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.
12.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 10
wo
0 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
16. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.
12.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Tatran Sučany 1
wo
9 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
17. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STK Kalinovo 6
wo
4 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
18. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
12.2.2022 16:00 (Sob)
TJ Tatran Sučany 10
wo
0 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
19. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
12.2.2022 16:00 (Sob)
TJ Medokýš Martin - Ľadoveň 1
wo
9 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
20. 12.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5. kolo
týždeň 8/2022
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.
26.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 3
wo
7 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
21. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.
26.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Humenné 10
wo
0 STK Kalinovo
Konečný Šereda
22. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.
26.2.2022 10:00 (Sob)
TJ Tatran Sučany 5
wo
23. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
24.
26.2.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Humenné 7
wo
3 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
24. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.
26.2.2022 16:00 (Sob)
TJ Geológ Rožňava 10
wo
0 STK Kalinovo
Konečný Šereda
25. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
6. kolo
týždeň 11/2022
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
19.3.2022 10:00 (Sob)
KST ZŠ Turčianske Teplice 7
wo
26. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STK Kalinovo 6
wo
4 TJ Tatran Sučany
Konečný Šereda
27. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
28.
19.3.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Humenné 10
wo
0 TJ Geológ Rožňava
Konečný Šereda
28. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.
19.3.2022 16:00 (Sob)
STK Kalinovo 7
wo
29. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.
19.3.2022 16:00 (Sob)
KST ZŠ Turčianske Teplice 4
wo
6 TJ Tatran Sučany
Konečný Šereda
30. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
Velikonoční soustředění v Hluku 2022
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
eObchod Desaka - The Champions Shop