ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov 2022

1. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)
2.
4.6.2022 10:00 (Sob)
MSK Čadca 0
2. 4.6.2022 10:00 (Sob)
2. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
3.
4.6.2022 10:00 (Sob)
MSK Čadca 0
3. 4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)
4.
4.6.2022 10:00 (Sob)
STO OU Kláštor pod Znievom 0
4. 4.6.2022 10:00 (Sob)
3. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
5.
4.6.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany 0
5. 4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)

Skupina o záchranu (9.-12.miesto)

1. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)
2. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
3.
4.6.2022 10:00 (Sob)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
3. 4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)
3. kolo
týždeň 22/2022
4.6.2022 10:00 (Sob)
4.6.2022 10:00 (Sob)

Základná časť

1. kolo
týždeň 38/2021
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
1.
26.9.2021 10:00 (Ned)
MSK Čadca 5
wo
2 MŠK Kysucké Nové Mesto
Konečný Šereda
1. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2.
26.9.2021 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
wo
7 MSK Čadca
Konečný Šereda
2. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
3.
26.9.2021 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 7
wo
0 TJ Lokomotíva Vrútky
Konečný Šereda
3. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4.
26.9.2021 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 4
wo
3 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
4. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
5.
26.9.2021 10:00 (Ned)
STK Lučenec 2
wo
5 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
5. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
6.
26.9.2021 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 2
wo
5 STK Lučenec
Konečný Šereda
6. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
7.
26.9.2021 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 0
wo
7 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
7. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
8.
26.9.2021 10:00 (Ned)
TTC Nové Zámky 6
wo
1 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
8. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
9.
26.9.2021 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 6
wo
1 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
9. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
10.
26.9.2021 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 4
wo
3 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
10. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
11.
26.9.2021 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 0
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
11. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
12.
26.9.2021 10:00 (Ned)
STO OU Kláštor pod Znievom 7
wo
0 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
12. 26.9.2021 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 46/2021
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
13.
17.11.2021 10:00 (Str)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
wo
7 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
13. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
14.
17.11.2021 10:00 (Str)
MSK Čadca 2
wo
5 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
14. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
15.
17.11.2021 10:00 (Str)
MŠK Kysucké Nové Mesto 2
wo
5 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
15. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
16.
17.11.2021 10:00 (Str)
TJ Lokomotíva Vrútky 0
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
16. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.
17.11.2021 10:00 (Str)
MSK Čadca 3
wo
4 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
17. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
18.
17.11.2021 10:00 (Str)
MŠK Kysucké Nové Mesto 5
wo
2 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
18. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
19.
17.11.2021 10:00 (Str)
TJ Lokomotíva Vrútky 2
wo
5 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
19. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
20.
17.11.2021 10:00 (Str)
MSK Čadca 7
wo
0 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
20. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
21.
17.11.2021 10:00 (Str)
MŠK Kysucké Nové Mesto 0
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
21. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
22.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK Lučenec 2
wo
5 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
22. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
23.
17.11.2021 10:00 (Str)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 5
wo
2 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
23. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
24.
17.11.2021 10:00 (Str)
ŠKST Ružomberok 5
wo
2 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
24. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
25.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK Lučenec 4
wo
3 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
25. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
26.
17.11.2021 10:00 (Str)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 5
wo
2 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
26. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
27.
17.11.2021 10:00 (Str)
ŠKST Ružomberok 6
wo
1 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
27. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
28.
17.11.2021 10:00 (Str)
STK Lučenec 1
wo
6 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
28. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
29.
17.11.2021 10:00 (Str)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 5
wo
2 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
29. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
30.
17.11.2021 10:00 (Str)
ŠKST Ružomberok 6
wo
1 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
30. 17.11.2021 10:00 (Str)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 8/2022
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
31.
27.2.2022 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 2
wo
5 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
31. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
32.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 7
wo
0 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
32. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
33.
27.2.2022 10:00 (Ned)
STO OU Kláštor pod Znievom 6
wo
1 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
33. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
34.
27.2.2022 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 4
wo
3 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
34. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
35.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 4
wo
3 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
35. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
36.
27.2.2022 10:00 (Ned)
STO OU Kláštor pod Znievom 4
wo
3 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
36. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
37.
27.2.2022 10:00 (Ned)
KST ZŠ Turčianske Teplice 1
wo
6 ŠK ŠOG Nitra
Konečný Šereda
37. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
38.
27.2.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Topoľčany 4
wo
3 TTC Nové Zámky
Konečný Šereda
38. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
39.
27.2.2022 10:00 (Ned)
STO OU Kláštor pod Znievom 5
wo
2 STK Devínska Nová Ves
Konečný Šereda
39. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
40.
27.2.2022 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 1
wo
6 STK Lučenec
Konečný Šereda
40. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
41.
27.2.2022 10:00 (Ned)
MSK Čadca 5
wo
2 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
41. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
42.
27.2.2022 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 3
wo
4 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
42. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
43.
27.2.2022 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 1
wo
6 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
43. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
44.
27.2.2022 10:00 (Ned)
MSK Čadca 6
wo
1 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
44. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
45.
27.2.2022 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 4
wo
3 STK Lučenec
Konečný Šereda
45. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
46.
27.2.2022 10:00 (Ned)
TJ Lokomotíva Vrútky 2
wo
5 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
46. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
47.
27.2.2022 10:00 (Ned)
MSK Čadca 5
wo
2 STK Lučenec
Konečný Šereda
47. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
48.
27.2.2022 10:00 (Ned)
MŠK Kysucké Nové Mesto 2
wo
5 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
48. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 11/2022
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
49.
20.3.2022 10:00 (Ned)
STK Lučenec 6
wo
1 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
49. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
50.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 2
wo
5 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
50. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
51.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 4
wo
3 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
51. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
52.
20.3.2022 10:00 (Ned)
STK Lučenec 0
wo
7 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
52. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
53.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 3
wo
4 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
53. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
54.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 7
wo
0 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
54. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
55.
20.3.2022 10:00 (Ned)
STK Lučenec 4
wo
3 STO OU Kláštor pod Znievom
Konečný Šereda
55. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
56.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 7
wo
0 KST ZŠ Turčianske Teplice
Konečný Šereda
56. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
57.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠKST Ružomberok 2
wo
5 ŠKST Topoľčany
Konečný Šereda
57. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
58.
20.3.2022 10:00 (Ned)
TTC Nové Zámky 7
wo
0 TJ Lokomotíva Vrútky
Konečný Šereda
58. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
59.
20.3.2022 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 3
wo
4 MSK Čadca
Konečný Šereda
59. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
60.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 5
wo
2 MŠK Kysucké Nové Mesto
Konečný Šereda
60. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
61.
20.3.2022 10:00 (Ned)
TTC Nové Zámky 1
wo
6 MSK Čadca
Konečný Šereda
61. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
62.
20.3.2022 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 3
wo
4 MŠK Kysucké Nové Mesto
Konečný Šereda
62. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
63.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 7
wo
0 TJ Lokomotíva Vrútky
Konečný Šereda
63. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
64.
20.3.2022 10:00 (Ned)
TTC Nové Zámky 5
wo
2 MŠK Kysucké Nové Mesto
Konečný Šereda
64. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
65.
20.3.2022 10:00 (Ned)
STK Devínska Nová Ves 7
wo
0 TJ Lokomotíva Vrútky
Konečný Šereda
65. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
66.
20.3.2022 10:00 (Ned)
ŠK ŠOG Nitra 2
wo
5 MSK Čadca
Konečný Šereda
66. 20.3.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
Velikonoční soustředění v Hluku 2022
eObchod Desaka - The Champions Shop
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk