ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Nahrávam...
BA TT NR TN BB ZA PO KE
Majstrovstvá SR družstiev žien 2022 / SF
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
57.
9.4.2022 10:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 5
wo
57. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
Majstrovstvá SR družstiev žien 2022 / SF
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
58.
9.4.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany A 5
wo
0 MSK Malacky
Konečný Šereda
58. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
Majstrovstvá SR družstiev žien 2022 / F
9.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Šereda
61.
9.4.2022 15:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 5
wo
5 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
61. 9.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Šereda
Majstrovstvá SR družstiev žien 2022 / Zápas o tretie miesto
9.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Šereda
62.
9.4.2022 15:00 (Sob)
MSK Malacky 5
wo
62. 9.4.2022 15:00 (Sob)
Konečný Šereda
Kvalifikácia o postup do Extraligy /
2.4.2022 14:00 (Sob)
Konečný Šereda
59.
2.4.2022 14:00 (Sob)
ŠKST Humenné 2
wo
6 SK Vydrany
Konečný Šereda
59. 2.4.2022 14:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
60.
9.4.2022 10:00 (Sob)
SK Vydrany 6
wo
4 ŠKST Humenné
Konečný Šereda
60. 9.4.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda

Základná časť

1. kolo
týždeň 40/2021
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
1.
9.10.2021 10:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 1
wo
6 STO Valaliky
Konečný Šereda
1. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
2.
8.10.2021 17:00 (Pia)
ŠKST Topoľčany A 7
wo
0 TTC Majcichov
Konečný Šereda
2. 8.10.2021 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3.
9.10.2021 10:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 6
wo
4 MSK Malacky
Konečný Šereda
3. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.
9.10.2021 10:00 (Sob)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 2
wo
6 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
4. 9.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
2. kolo
týždeň 42/2021
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.
23.10.2021 10:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 6
wo
5. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6.
23.10.2021 10:00 (Sob)
STO Valaliky 6
wo
2 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
6. 23.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.1.2022 18:00 (Str)
Konečný Šereda
7.
19.1.2022 18:00 (Str)
ŠKST Topoľčany A 6
wo
2 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
7. 19.1.2022 18:00 (Str)
Konečný Šereda
16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
8.
16.10.2021 10:00 (Sob)
TTC Majcichov 1
wo
6 MSK Malacky
Konečný Šereda
8. 16.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
9.
23.10.2021 16:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 6
wo
1 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
9. 23.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.10.2021 18:30 (Pia)
Konečný Šereda
10.
22.10.2021 18:30 (Pia)
STO Valaliky 6
wo
10. 22.10.2021 18:30 (Pia)
Konečný Šereda
16.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
11.
16.10.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany A 6
wo
2 MSK Malacky
Konečný Šereda
11. 16.10.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.
30.10.2021 10:00 (Sob)
TTC Majcichov 0
wo
7 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
12. 30.10.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
3. kolo
týždeň 46/2021
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
13.
20.11.2021 10:00 (Sob)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 0
wo
7 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
13. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
14.
20.11.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 3
wo
6 MSK Malacky
Konečný Šereda
14. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
15.
20.11.2021 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany A 7
wo
0 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
15. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
16.
20.11.2021 10:00 (Sob)
TTC Majcichov 4
wo
6 STO Valaliky
Konečný Šereda
16. 20.11.2021 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
17.
20.11.2021 16:00 (Sob)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 1
wo
6 MSK Malacky
Konečný Šereda
17. 20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.
20.11.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 1
wo
6 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
18. 20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.
20.11.2021 16:00 (Sob)
TTC Majcichov 7
wo
0 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
19. 20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
20.
20.11.2021 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany A 6
wo
1 STO Valaliky
Konečný Šereda
20. 20.11.2021 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
4. kolo
týždeň 5/2022
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
21.
5.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany A 6
wo
21. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
22.
5.2.2022 10:00 (Sob)
TTC Majcichov 5
wo
5 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
22. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
23.
5.2.2022 10:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 7
wo
0 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
23. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
24.
5.2.2022 10:00 (Sob)
MSK Malacky 6
wo
1 STO Valaliky
Konečný Šereda
24. 5.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
25.
5.2.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Topoľčany A 6
wo
2 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
25. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.
5.2.2022 16:00 (Sob)
TTC Majcichov 4
wo
26. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.
5.2.2022 16:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 6
wo
1 STO Valaliky
Konečný Šereda
27. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
28.
5.2.2022 16:00 (Sob)
MSK Malacky 6
wo
1 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
28. 5.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5. kolo
týždeň 6/2022
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
29.
12.2.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 6
wo
3 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
29. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
30.
12.2.2022 10:00 (Sob)
TTC Majcichov 1
wo
6 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
30. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
31.
27.2.2022 10:00 (Ned)
MSK Malacky 1
wo
6 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
31. 27.2.2022 10:00 (Ned)
Konečný Šereda
12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
32.
12.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 0
wo
32. 12.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
6. kolo
týždeň 8/2022
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
33.
26.2.2022 10:00 (Sob)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 2
wo
6 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
33. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
34.
26.2.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 7
wo
0 STO Valaliky
Konečný Šereda
34. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
35.
26.2.2022 10:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 6
wo
1 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
35. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
36.
26.2.2022 10:00 (Sob)
MSK Malacky 6
wo
1 TTC Majcichov
Konečný Šereda
36. 26.2.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
37.
26.2.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 3
wo
6 ŠK Orion Belá nad Cirochou
Konečný Šereda
37. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
38.
26.2.2022 16:00 (Sob)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 7
wo
0 STO Valaliky
Konečný Šereda
38. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
39.
26.2.2022 16:00 (Sob)
MSK Malacky 6
wo
2 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
39. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
40.
26.2.2022 16:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 7
wo
0 TTC Majcichov
Konečný Šereda
40. 26.2.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
7. kolo
týždeň 9/2022
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
41.
5.3.2022 10:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 7
wo
41. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
42.
5.3.2022 10:00 (Sob)
MSK Malacky 7
wo
0 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
42. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
43.
5.3.2022 10:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 0
wo
7 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
43. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
44.
5.3.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 2
wo
6 TTC Majcichov
Konečný Šereda
44. 5.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
45.
5.3.2022 16:00 (Sob)
MSK Malacky 7
wo
45. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
46.
5.3.2022 16:00 (Sob)
STC ŠKST Bratislava 7
wo
0 ŠKST Ružomberok
Konečný Šereda
46. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
47.
5.3.2022 16:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 3
wo
6 TTC Majcichov
Konečný Šereda
47. 5.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
48.
4.3.2022 17:00 (Pia)
STO Valaliky 0
wo
7 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
48. 4.3.2022 17:00 (Pia)
Konečný Šereda
8. kolo
týždeň 11/2022
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
49.
19.3.2022 10:00 (Sob)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 0
wo
7 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
49. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
50.
19.3.2022 10:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 6
wo
1 TTC Majcichov
Konečný Šereda
50. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
51.
19.3.2022 10:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 1
wo
6 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
51. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
52.
19.3.2022 10:00 (Sob)
STO Valaliky 3
wo
6 MSK Malacky
Konečný Šereda
52. 19.3.2022 10:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
53.
19.3.2022 16:00 (Sob)
ŠKST Ružomberok 0
wo
7 ŠKST Topoľčany A
Konečný Šereda
53. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
54.
19.3.2022 16:00 (Sob)
KST Drive Trenčianske Jastrabie 6
wo
4 TTC Majcichov
Konečný Šereda
54. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
18.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
55.
18.3.2022 18:00 (Pia)
STO Valaliky 1
wo
6 STC ŠKST Bratislava
Konečný Šereda
55. 18.3.2022 18:00 (Pia)
Konečný Šereda
19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
56.
19.3.2022 16:00 (Sob)
ŠK Orion Belá nad Cirochou 1
wo
6 MSK Malacky
Konečný Šereda
56. 19.3.2022 16:00 (Sob)
Konečný Šereda
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
eObchod Desaka - The Champions Shop
Velikonoční soustředění v Hluku 2022