BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. SPST Z. Bystrica C

Vaňo Stanislav
12 hráčov
K.Dom,Nám.Rodiny 1, Záh.Bytrica
Pondelok 18:00

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Vaňo Stanislav, Tomšo Milan

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

2. Čataj C

Ban Juraj
7 hráčov
K.Dom, Hlavná 333, Čataj
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024

3. Altius

Bardoň Andrej
11 hráčov
Mokrohájska 3, Ba -Patrónka
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: bez rozhodcu

Platnosť: 30.06.2022
1. FREY ERIK A
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021

4. Slovenský Grob D

Daubnerová Marta
14 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Pondelok 17:30

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Rozhodca: Račko Boris

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
2. ADAM MATEJ B
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

5. DNV G

Vajda Jozef
16 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA biele

Rozhodca: Bodík Michal

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021

6. Veľký Biel B

Ing. Bognár Peter
21 hráčov
K.Dom Železničná 80, Veľký Biel
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Bognár Ondrej, Novák Milan

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024

7. Spoje F

Svetík Dominik
12 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kondel Vladimír, Hamran Anton ml.

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022

8. Záhorská Ves B

Blaška Peter
13 hráčov
K.Dom,Hlavná 40, Záh.Ves
Pondelok 18:30

Lopty: Tibhar

Rozhodca: bez rozhodcu

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

9. Dunajská Lužná C

Baláž Ivan
10 hráčov
ZŠ Školská 257, Dun.Lužná
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2024

10. Relax Rača B

Bandzuch jozef
15 hráčov
Černockého 6, Ba
Pondelok 18:00

Lopty: BUTTERFLY

Rozhodca: Hamran Anton st., Cibula Alexander

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
4. BELLA IVAN D
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

11. Malacky F

Rajtoková Pavlína
13 hráčov
Malacky, Sasinkova 73
Pondelok 18:30

Lopty: JOLLA

Rozhodca: Fusek Patrik, Kondrčková Denisa

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

12. Vinosady D

Pinter Dušan
7 hráčov
ZŠ tel.Školská ul.,Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: GEVO

Rozhodca: Dugovič Miloš st.

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk