BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Educo A

Petronela Baďurová
12 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Streda 18:30

Lopty: DHS

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021

2. DNV B

Németh Štefan
14 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Streda 18:30

Lopty: JOOLA biele

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020

3. Štadión B

Svetlák Miroslav
8 hráčov
ZŠ Žehrianska 9, Ba - Petrž.
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

4. Svätý Jur B

Turian Richard
16 hráčov
Sv.Jur, ZŠ Kollárova 2, telocv.
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

5. Blatné A

Horváth Vojtech
10 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022

6. Spoje C

Vároš Juraj
13 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
3. SOKOL JAN C
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021

7. Slovenský Grob A

Tichý Richard
14 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

8. Karlova Ves C

Polakovič Milan
18 hráčov
Karloveská 3, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

9. Ister C

Polášek Jozef
12 hráčov
Černockého 6, Ba
Pondelok 18:15

Lopty: HANNO

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
2. ROBA DAVID B
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020

10. Galvaniho A

Vrbický Jaroslav
12 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

11. Bernolákovo B

Litavský Martin
20 hráčov
Černockého 6, Ba
Utorok 18:15

Lopty: SCHILDKRÖT

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024

12. Most A

Polakovič Marián
18 hráčov
KD, Bratislavská96,Most pri Ba
Streda 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021