BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. DNV C

Takáč Peter
14 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020

2. Blatné B

Milošovič Martin
12 hráčov
Obecný klub,Šarfická 39, Blatné
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

3. Viktória B

Sivák Peter
16 hráčov
SPŠElektrotechnická,Hálova 16,Ba-Petr.
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020

4. Stupava A

Lajčák Pavel
17 hráčov
ZŠ Školská 2,Stupava, stará teloc.
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

5. Zálesie A

Dobák Ján
13 hráčov
K.Dom,Malinovská 54, Zálesie
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024

6. Slovenský Grob B

Galovič Miroslav
12 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024

7. Most B

Hucík Stanislav
14 hráčov
KD, Bratislavská96,Most pri Ba
Streda 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021

8. Karlova Ves D

Ferenčík Jozef
18 hráčov
Karloveská 3, Ba
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
15. MADA ADAM
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020

9. Stavbár B

Málik Milan
8 hráčov
Černockého 6, Ba
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
2. SEMAN JÁN B
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021

10. ŠKP A

Dufek Milan
10 hráčov
telocv.APZ,Sklabinská 1, Rendez
Pondelok 18:30

Lopty: DHS, XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
1. HUTKA ADAM A
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022

11. Spoje E

Dužek Patrik
14 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

12. Bernolákovo C

Hozzánk Vendelín
17 hráčov
Černockého 6, Ba
Štvrtok 18:15

Lopty: SCHILDKRÖT

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024