BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Educo D

Fábry Marian
7 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: DHS

Rozhodca: Valkár Michal, Procházka Ján

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022

2. Reca A

Horváth Ivan
9 hráčov
K.Dom Reca /oproti Jednota/
Streda 18:00

Lopty: DHS

Rozhodca: Kleberc Valentín

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024

3. DNV E

Kresan Štefan
18 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA biele

Rozhodca: Bodík Michal

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

4. Záhorská Ves A

Blaška Peter
17 hráčov
K.Dom,Hlavná 40, Záh.Ves
Pondelok 18:30

Lopty: Tibhar

Rozhodca: bez rozhodcu

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

5. Vinosady B

Granec Matúš
12 hráčov
ZŠ tel.Školská ul.,Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: GEVO

Rozhodca: Dugovič Miloš st.

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

6. Viktória D

Purtschy Fridrich
8 hráčov
SPŠElektrotechnická,Hálova 16,Ba-Petr.
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Pajonk Peter, Purtschy Fridrich

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020

7. TTC Z. Bystrica A

Ing. Bognár Peter
14 hráčov
K.Dom Železničná 80, Veľký Biel
Pondelok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Juríková Zuzana

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022

8. SPST Z. Bystrica A

Tomšo Milan
16 hráčov
K.Dom,Nám.Rodiny 1, Záh.Bytrica
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Vaňo Stanislav, Tomšo Milan

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024

9. Slovenský Grob C

Heriban Miroslav
14 hráčov
ZŠ tel.,Školská 11, Slov.Grob
Pondelok 17:30

Lopty: XUSHAOFA, HUIESON

Rozhodca: Račko Boris

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024

10. Stupava B

Eedelský Juraj
19 hráčov
ZŠ Školská 2,Stupava, stará teloc.
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kahánek Jozef

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

11. Pezinok D

Bella Juraj
16 hráčov
Pezinok ZŠ Na bielenisku 2
Štvrtok 18:30

Lopty: Andro, XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

12. Dunajská Lužná B

Baláž Ivan
14 hráčov
ZŠ Školská 257, Dun.Lužná
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk