BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2019
2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
1.
2.10.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 15
wo
3 Educo D
Konečný Cibula
2.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
2.
2.10.2019 18:00 (Str)
Reca A 12
wo
6 Pezinok D
Konečný Cibula
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 10
wo
8 DNV E
Konečný Cibula
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 13
wo
5 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
1.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
5.
1.10.2019 18:00 (Uto)
SPST Z. Bystrica A 13
wo
5 Vinosady B
Konečný Cibula
30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
6.
30.9.2019 18:00 (Pon)
TTC Z. Bystrica A 5
wo
13 Viktória D
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
7.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Educo D 5
wo
13 Pezinok D
Konečný Cibula
9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
8.
9.10.2019 18:00 (Str)
Reca A 3
wo
15 Stupava B
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
9.
8.10.2019 18:30 (Uto)
DNV E 11
wo
7 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 5
wo
13 SPST Z. Bystrica A
Konečný Cibula
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 16
wo
2 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
12.
8.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 6
wo
12 Dunajská Lužná B
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 15
wo
3 Educo D
Konečný Cibula
16.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
14.
16.10.2019 18:00 (Str)
Reca A 7
wo
11 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
15.
15.10.2019 18:30 (Uto)
DNV E 0
wo
18 SPST Z. Bystrica A
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
16.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 15
wo
3 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
17.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 9
wo
9 Vinosady B
Konečný Cibula
16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
18.
16.10.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 13
wo
5 Pezinok D
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
19.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Educo D 8
wo
10 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
22.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
20.
22.10.2019 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica A 12
wo
6 Reca A
Konečný Cibula
21.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
21.
21.10.2019 18:00 (Pon)
TTC Z. Bystrica A 9
wo
9 DNV E
Konečný Cibula
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
22.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 14
wo
4 Viktória D
Konečný Cibula
24.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
23.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 5
wo
13 Dunajská Lužná B
Konečný Cibula
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
24.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 8
wo
10 Pezinok D
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
25.
4.11.2019 18:30 (Pon)
Educo D 4
wo
14 SPST Z. Bystrica A
Konečný Cibula
6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
26.
6.11.2019 18:00 (Str)
Reca A 10
wo
8 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
5.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
27.
5.11.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 7
wo
11 DNV E
Konečný Cibula
4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
28.
4.11.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 14
wo
4 Vinosady B
Konečný Cibula
7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
29.
7.11.2019 18:30 (Štv)
Pezinok D 14
wo
4 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
30.
6.11.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 12
wo
6 Stupava B
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
31.
11.11.2019 18:30 (Pon)
Educo D 11
wo
7 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
32.
12.11.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 7
wo
11 Reca A
Konečný Cibula
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
33.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 9
wo
9 DNV E
Konečný Cibula
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
34.
11.11.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 7
wo
11 Dunajská Lužná B
Konečný Cibula
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
35.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Pezinok D 5
wo
13 SPST Z. Bystrica A
Konečný Cibula
11.11.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
36.
11.11.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 6
wo
12 Stupava B
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
37.
18.11.2019 18:30 (Pon)
Educo D 6
wo
12 Viktória D
Konečný Cibula
20.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
38.
20.11.2019 18:00 (Str)
Reca A 4
wo
14 Vinosady B
Konečný Cibula
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
39.
18.11.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 14
wo
4 DNV E
Konečný Cibula
18.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
40.
18.11.2019 18:00 (Pon)
TTC Z. Bystrica A 2
wo
16 Pezinok D
Konečný Cibula
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
41.
18.11.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 8
wo
10 SPST Z. Bystrica A
Konečný Cibula
18.11.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
42.
18.11.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 4
wo
14 Dunajská Lužná B
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
28.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
43.
28.11.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 16
wo
2 Educo D
Konečný Cibula
25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
44.
25.11.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 11
wo
7 Reca A
Konečný Cibula
27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
45.
27.11.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 9
wo
9 DNV E
Konečný Cibula
26.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
46.
26.11.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 7
wo
11 Pezinok D
Konečný Cibula
25.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
47.
25.11.2019 18:00 (Pon)
TTC Z. Bystrica A 3
wo
15 Stupava B
Konečný Cibula
26.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
48.
26.11.2019 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica A 15
wo
3 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
49.
2.12.2019 18:30 (Pon)
Educo D 7
wo
11 Záhorská Ves A
Konečný Cibula
4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
50.
4.12.2019 18:00 (Str)
Reca A 12
wo
6 DNV E
Konečný Cibula
5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
51.
5.12.2019 18:30 (Štv)
Pezinok D 8
wo
10 Vinosady B
Konečný Cibula
2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
52.
2.12.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 14
wo
4 Viktória D
Konečný Cibula
2.12.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
53.
2.12.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 15
wo
3 TTC Z. Bystrica A
Konečný Cibula
3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
54.
3.12.2019 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica A 14
wo
4 Dunajská Lužná B
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
10.12.2019 18:30 (Uto)
55.
10.12.2019 18:30 (Uto)
DNV E 0
wo
11.12.2019 18:30 (Str)
56.
11.12.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
wo
9.12.2019 18:30 (Pon)
57.
9.12.2019 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 0
12.12.2019 18:30 (Štv)
58.
12.12.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
10.12.2019 18:30 (Uto)
59.
10.12.2019 18:30 (Uto)
Viktória D 0
10.12.2019 18:00 (Uto)
11. kolo
týždeň 51/2019
16.12.2019 18:30 (Pon)
61.
16.12.2019 18:30 (Pon)
Educo D 0
wo
17.12.2019 18:30 (Uto)
62.
17.12.2019 18:30 (Uto)
DNV E 0
16.12.2019 18:30 (Pon)
63.
16.12.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 0
16.12.2019 17:30 (Pon)
64.
16.12.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
17.12.2019 18:00 (Uto)
18.12.2019 18:30 (Str)
66.
18.12.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
12. kolo
týždeň 3/2020
13.1.2020 18:30 (Pon)
67.
13.1.2020 18:30 (Pon)
Educo D 0
16.1.2020 18:30 (Štv)
68.
16.1.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
wo
14.1.2020 18:30 (Uto)
69.
14.1.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
13.1.2020 17:30 (Pon)
70.
13.1.2020 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
16.1.2020 18:30 (Štv)
71.
16.1.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
14.1.2020 18:30 (Uto)
72.
14.1.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
13. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:30 (Štv)
73.
23.1.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
wo
20.1.2020 18:30 (Pon)
74.
20.1.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
20.1.2020 17:30 (Pon)
75.
20.1.2020 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
wo
21.1.2020 18:30 (Uto)
20.1.2020 18:00 (Pon)
22.1.2020 18:30 (Str)
78.
22.1.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
14. kolo
týždeň 5/2020
27.1.2020 18:30 (Pon)
79.
27.1.2020 18:30 (Pon)
Educo D 0
27.1.2020 17:30 (Pon)
80.
27.1.2020 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
wo
28.1.2020 18:00 (Uto)
27.1.2020 18:00 (Pon)
30.1.2020 18:30 (Štv)
83.
30.1.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
30.1.2020 18:30 (Štv)
84.
30.1.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
15. kolo
týždeň 6/2020
3.2.2020 17:30 (Pon)
85.
3.2.2020 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
wo
5.2.2020 18:00 (Str)
86.
5.2.2020 18:00 (Str)
Reca A 0
4.2.2020 18:30 (Uto)
87.
4.2.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
4.2.2020 18:30 (Uto)
88.
4.2.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
5.2.2020 18:30 (Str)
89.
5.2.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
6.2.2020 18:30 (Štv)
90.
6.2.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
16. kolo
týždeň 7/2020
11.2.2020 18:30 (Uto)
10.2.2020 18:00 (Pon)
92.
10.2.2020 18:00 (Pon)
TTC Z. Bystrica A 0
11.2.2020 18:30 (Uto)
93.
11.2.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
13.2.2020 18:30 (Štv)
94.
13.2.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
10.2.2020 17:30 (Pon)
95.
10.2.2020 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
10.2.2020 18:30 (Pon)
96.
10.2.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
17. kolo
týždeň 9/2020
24.2.2020 18:00 (Pon)
26.2.2020 18:00 (Str)
98.
26.2.2020 18:00 (Str)
Reca A 0
25.2.2020 18:30 (Uto)
99.
25.2.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
26.2.2020 18:30 (Str)
100.
26.2.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
25.2.2020 18:30 (Uto)
24.2.2020 18:30 (Pon)
102.
24.2.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
18. kolo
týždeň 10/2020
3.3.2020 18:30 (Uto)
103.
3.3.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
5.3.2020 18:30 (Štv)
104.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
wo
3.3.2020 18:30 (Uto)
105.
3.3.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
5.3.2020 18:30 (Štv)
106.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
3.3.2020 18:30 (Uto)
4.3.2020 18:30 (Str)
108.
4.3.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
19. kolo
týždeň 11/2020
9.3.2020 18:30 (Pon)
109.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Educo D 0
11.3.2020 18:00 (Str)
110.
11.3.2020 18:00 (Str)
Reca A 0
10.3.2020 18:30 (Uto)
111.
10.3.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
12.3.2020 18:30 (Štv)
112.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
9.3.2020 18:30 (Pon)
113.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
9.3.2020 17:30 (Pon)
114.
9.3.2020 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
20. kolo
týždeň 12/2020
16.3.2020 18:30 (Pon)
115.
16.3.2020 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 0
wo
17.3.2020 18:30 (Uto)
116.
17.3.2020 18:30 (Uto)
DNV E 0
wo
19.3.2020 18:30 (Štv)
117.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
17.3.2020 18:30 (Uto)
118.
17.3.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
16.3.2020 18:00 (Pon)
18.3.2020 18:30 (Str)
120.
18.3.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 0
21. kolo
týždeň 13/2020
23.3.2020 18:30 (Pon)
121.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Educo D 0
wo
25.3.2020 18:00 (Str)
122.
25.3.2020 18:00 (Str)
Reca A 0
26.3.2020 18:30 (Štv)
123.
26.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
23.3.2020 18:30 (Pon)
124.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
23.3.2020 17:30 (Pon)
125.
23.3.2020 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 0
23.3.2020 18:00 (Pon)
22. kolo
týždeň 14/2020
1.4.2020 18:00 (Str)
127.
1.4.2020 18:00 (Str)
Reca A 0
wo
2.4.2020 18:30 (Štv)
128.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Pezinok D 0
wo
30.3.2020 18:30 (Pon)
129.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 0
2.4.2020 18:30 (Štv)
130.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Vinosady B 0
31.3.2020 18:30 (Uto)
131.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
30.3.2020 18:00 (Pon)