BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 10
wo
8 DNV E
Konečný Cibula
3. 30.9.2019 18:30 (Pon)
wo
DNV E 8
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
8.
9.10.2019 18:00 (Str)
Reca A 3
wo
15 Stupava B
Konečný Cibula
8. 9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 15
wo
3 Educo D
Konečný Cibula
13. 14.10.2019 18:30 (Pon)
wo
Educo D 3
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
24.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 8
wo
10 Pezinok D
Konečný Cibula
24. 21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
30.
6.11.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná B 12
wo
6 Stupava B
Konečný Cibula
30. 6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
11.11.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
36.
11.11.2019 17:30 (Pon)
Slovenský Grob C 6
wo
12 Stupava B
Konečný Cibula
36. 11.11.2019 17:30 (Pon)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
41.
18.11.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 8
wo
10 SPST Z. Bystrica A
Konečný Cibula
41. 18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
25.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
47.
25.11.2019 18:00 (Pon)
TTC Z. Bystrica A 3
wo
15 Stupava B
Konečný Cibula
47. 25.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
52.
2.12.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 14
wo
4 Viktória D
Konečný Cibula
52. 2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
12.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
58.
12.12.2019 18:30 (Štv)
Vinosady B 6
wo
12 Stupava B
Konečný Cibula
58. 12.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
16.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
63.
16.12.2019 18:30 (Pon)
Stupava B 14
wo
4 Záhorská Ves A
Konečný Cibula
63. 16.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
69.
14.1.2020 18:30 (Uto)
DNV E 5
wo
13 Stupava B
Konečný Cibula
69. 14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
20.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
74.
20.1.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 10
wo
8 Reca A
Konečný Cibula
74. 20.1.2020 18:30 (Pon)
wo
Reca A 8
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
79.
27.1.2020 18:30 (Pon)
Educo D 6
wo
12 Stupava B
Konečný Cibula
79. 27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
90.
14.2.2020 18:30 (Pia)
Pezinok D 4
wo
14 Stupava B
Konečný Cibula
90. 14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
96.
10.2.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 11
wo
7 Dunajská Lužná B
Konečný Cibula
96. 10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
102.
24.2.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 15
wo
3 Slovenský Grob C
Konečný Cibula
102. 24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
107.
3.3.2020 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica A 12
wo
6 Stupava B
Konečný Cibula
107. 3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
113.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
0 TTC Z. Bystrica A
preložené
113. 9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
17.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
118.
17.3.2020 18:30 (Uto)
Viktória D 0
wo
0 Stupava B
preložené
118. 17.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
124.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Stupava B 0
wo
0 Vinosady B
preložené
124. 23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
129.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Záhorská Ves A 0
wo
0 Stupava B
preložené
129. 30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk