BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2019
3.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
1.
3.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 11
wo
7 DNV C
Konečný Cibula
1. 3.10.2019 18:15 (Štv)
wo
DNV C 7
Konečný Cibula
1.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
2.
1.10.2019 18:30 (Uto)
Blatné B 4
wo
14 Spoje E
Konečný Cibula
2. 1.10.2019 18:30 (Uto)
wo
Spoje E 14
Konečný Cibula
1.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
3.
1.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória B 15
wo
3 ŠKP A
Konečný Cibula
3. 1.10.2019 18:30 (Uto)
wo
ŠKP A 3
Konečný Cibula
3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
4.
3.10.2019 18:00 (Štv)
Stavbár B 6
wo
12 Stupava A
Konečný Cibula
4. 3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5.
2.10.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 11
wo
7 Zálesie A
Konečný Cibula
5. 2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
6.
2.10.2019 18:30 (Str)
Most B 11
wo
7 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
6. 2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
7.
9.10.2019 18:30 (Str)
DNV C 5
wo
13 Spoje E
Konečný Cibula
7. 9.10.2019 18:30 (Str)
wo
Spoje E 13
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 11
wo
7 Blatné B
Konečný Cibula
8. 7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
9.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Stavbár B 5
wo
13 Viktória B
Konečný Cibula
9. 10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Stupava A 15
wo
3 Karlova Ves D
Konečný Cibula
10. 7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Zálesie A 7
wo
11 Most B
Konečný Cibula
11. 10.10.2019 18:30 (Štv)
wo
Most B 11
Konečný Cibula
10.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
12.
10.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 12
wo
6 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
12. 10.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
13.
16.10.2019 18:30 (Str)
DNV C 5
wo
13 ŠKP A
Konečný Cibula
13. 16.10.2019 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 13
Konečný Cibula
15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Blatné B 5
wo
13 Stavbár B
Konečný Cibula
14. 15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
15.
16.10.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 4
wo
14 Viktória B
Konečný Cibula
15. 16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Most B 9
wo
9 Stupava A
Konečný Cibula
16. 16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
17.
15.10.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 4
wo
14 Zálesie A
Konečný Cibula
17. 15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Spoje E 7
wo
11 Bernolákovo C
Konečný Cibula
18. 14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
19.
24.10.2019 18:00 (Štv)
Stavbár B 14
wo
4 DNV C
Konečný Cibula
19. 24.10.2019 18:00 (Štv)
wo
DNV C 4
Konečný Cibula
23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
20.
23.10.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 13
wo
5 Blatné B
Konečný Cibula
20. 23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
22.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
21.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Viktória B 14
wo
4 Most B
Konečný Cibula
21. 22.10.2019 18:30 (Uto)
wo
Most B 4
Konečný Cibula
22.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
22.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 11
wo
7 Stupava A
Konečný Cibula
22. 22.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
24.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
23.
24.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 13
wo
5 Zálesie A
Konečný Cibula
23. 24.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
24.
21.10.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 6
wo
12 Spoje E
Konečný Cibula
24. 21.10.2019 18:30 (Pon)
wo
Spoje E 12
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
25.
6.11.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 11
wo
7 DNV C
Konečný Cibula
25. 6.11.2019 18:30 (Str)
wo
DNV C 7
Konečný Cibula
6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
26.
6.11.2019 18:30 (Str)
Most B 13
wo
5 Blatné B
Konečný Cibula
26. 6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
27.
5.11.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 3
wo
15 Viktória B
Konečný Cibula
27. 5.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
28.
4.11.2019 18:30 (Pon)
Stupava A 10
wo
8 Zálesie A
Konečný Cibula
28. 4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
29.
4.11.2019 18:30 (Pon)
Spoje E 10
wo
8 Stavbár B
Konečný Cibula
29. 4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
30.
4.11.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 8
wo
10 Bernolákovo C
Konečný Cibula
30. 4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
13.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
31.
13.11.2019 18:30 (Str)
DNV C 9
wo
9 Most B
Konečný Cibula
31. 13.11.2019 18:30 (Str)
wo
Most B 9
Konečný Cibula
12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
32.
12.11.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 11
wo
7 Blatné B
Konečný Cibula
32. 12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
33.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Zálesie A 7
wo
11 Viktória B
Konečný Cibula
33. 14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
34.
11.11.2019 18:30 (Pon)
Stupava A 10
wo
8 Bernolákovo C
Konečný Cibula
34. 11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
35.
13.11.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 11
wo
7 Spoje E
Konečný Cibula
35. 13.11.2019 18:30 (Str)
wo
Spoje E 7
Konečný Cibula
14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
36.
14.11.2019 18:00 (Štv)
Stavbár B 11
wo
7 ŠKP A
Konečný Cibula
36. 14.11.2019 18:00 (Štv)
wo
ŠKP A 7
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
37.
19.11.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 11
wo
7 DNV C
Konečný Cibula
37. 19.11.2019 18:30 (Uto)
wo
DNV C 7
Konečný Cibula
19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
38.
19.11.2019 18:30 (Uto)
Blatné B 3
wo
15 Zálesie A
Konečný Cibula
38. 19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
39.
19.11.2019 18:30 (Uto)
Viktória B 13
wo
5 Stupava A
Konečný Cibula
39. 19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
40.
18.11.2019 18:30 (Pon)
Spoje E 4
wo
14 Most B
Konečný Cibula
40. 18.11.2019 18:30 (Pon)
wo
Most B 14
Konečný Cibula
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
41.
18.11.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 10
wo
8 Karlova Ves D
Konečný Cibula
41. 18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
42.
21.11.2019 18:00 (Štv)
Stavbár B 11
wo
7 Bernolákovo C
Konečný Cibula
42. 21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
28.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
43.
28.11.2019 18:30 (Štv)
Zálesie A 13
wo
5 DNV C
Konečný Cibula
43. 28.11.2019 18:30 (Štv)
wo
DNV C 5
Konečný Cibula
25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
44.
25.11.2019 18:30 (Pon)
Stupava A 16
wo
2 Blatné B
Konečný Cibula
44. 25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
28.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
45.
28.11.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 9
wo
9 Viktória B
Konečný Cibula
45. 28.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
26.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
46.
26.11.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 10
wo
8 Spoje E
Konečný Cibula
46. 26.11.2019 18:30 (Uto)
wo
Spoje E 8
Konečný Cibula
25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
47.
25.11.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 5
wo
13 Most B
Konečný Cibula
47. 25.11.2019 18:30 (Pon)
wo
Most B 13
Konečný Cibula
27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
48.
27.11.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 6
wo
12 Stavbár B
Konečný Cibula
48. 27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
4.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
49.
4.12.2019 18:30 (Str)
DNV C 8
wo
10 Stupava A
Konečný Cibula
49. 4.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
50.
3.12.2019 18:30 (Uto)
Viktória B 15
wo
3 Blatné B
Konečný Cibula
50. 3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
51.
5.12.2019 18:30 (Štv)
Zálesie A 10
wo
8 Spoje E
Konečný Cibula
51. 5.12.2019 18:30 (Štv)
wo
Spoje E 8
Konečný Cibula
2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
52.
2.12.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 11
wo
7 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
52. 2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
53.
3.12.2019 18:30 (Uto)
Stavbár B 7
wo
11 Most B
Konečný Cibula
53. 3.12.2019 18:30 (Uto)
wo
Most B 11
Konečný Cibula
4.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
54.
4.12.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 3
wo
15 Bernolákovo C
Konečný Cibula
54. 4.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
55.
11.12.2019 18:30 (Str)
DNV C 4
wo
14 Viktória B
Konečný Cibula
55. 11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
10.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
56.
10.12.2019 18:30 (Uto)
Blatné B 8
wo
10 Bernolákovo C
Konečný Cibula
56. 10.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
57.
9.12.2019 18:30 (Pon)
Stupava A 9
wo
9 Spoje E
Konečný Cibula
57. 9.12.2019 18:30 (Pon)
wo
Spoje E 9
Konečný Cibula
9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
58.
9.12.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 4
wo
14 Zálesie A
Konečný Cibula
58. 9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
59.
10.12.2019 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 9
wo
9 Stavbár B
Konečný Cibula
59. 10.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
60.
11.12.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 11
wo
7 Most B
Konečný Cibula
60. 11.12.2019 18:30 (Str)
wo
Most B 7
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
17.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
61.
17.12.2019 18:30 (Uto)
Blatné B 9
wo
9 DNV C
Konečný Cibula
61. 17.12.2019 18:30 (Uto)
wo
DNV C 9
Konečný Cibula
17.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
62.
17.12.2019 18:30 (Uto)
Viktória B 14
wo
4 Spoje E
Konečný Cibula
62. 17.12.2019 18:30 (Uto)
wo
Spoje E 4
Konečný Cibula
16.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
63.
16.12.2019 18:30 (Pon)
ŠKP A 6
wo
12 Stupava A
Konečný Cibula
63. 16.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
19.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
64.
19.12.2019 18:30 (Štv)
Zálesie A 15
wo
3 Stavbár B
Konečný Cibula
64. 19.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
65.
18.12.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves D 8
wo
10 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
65. 18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
66.
18.12.2019 18:30 (Str)
Most B 7
wo
11 Bernolákovo C
Konečný Cibula
66. 18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
15.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
67.
15.1.2020 18:30 (Str)
DNV C 5
wo
13 Bernolákovo C
Konečný Cibula
67. 15.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
68.
14.1.2020 18:30 (Uto)
Spoje E 16
wo
2 Blatné B
Konečný Cibula
68. 14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
13.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
69.
13.1.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 8
wo
10 Viktória B
Konečný Cibula
69. 13.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
70.
13.1.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 13
wo
5 Stavbár B
Konečný Cibula
70. 13.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
71.
16.1.2020 18:30 (Štv)
Zálesie A 14
wo
4 Karlova Ves D
Konečný Cibula
71. 16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
72.
14.1.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 4
wo
14 Most B
Konečný Cibula
72. 14.1.2020 18:30 (Uto)
wo
Most B 14
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
20.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
73.
20.1.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 9
wo
9 DNV C
Konečný Cibula
73. 20.1.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV C 9
Konečný Cibula
21.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
74.
21.1.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 7
wo
11 ŠKP A
Konečný Cibula
74. 21.1.2020 18:30 (Uto)
wo
ŠKP A 11
Konečný Cibula
21.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
75.
21.1.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 15
wo
3 Stavbár B
Konečný Cibula
75. 21.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
76.
22.1.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 10
wo
8 Stupava A
Konečný Cibula
76. 22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
77.
22.1.2020 18:30 (Str)
Most B 11
wo
7 Zálesie A
Konečný Cibula
77. 22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
21.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
78.
21.1.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 8
wo
10 Bernolákovo C
Konečný Cibula
78. 21.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
79.
27.1.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 11
wo
7 DNV C
Konečný Cibula
79. 27.1.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV C 7
Konečný Cibula
30.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
80.
30.1.2020 18:00 (Štv)
Stavbár B 12
wo
6 Blatné B
Konečný Cibula
80. 30.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
81.
28.1.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 14
wo
4 Karlova Ves D
Konečný Cibula
81. 28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
82.
27.1.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 6
wo
12 Most B
Konečný Cibula
82. 27.1.2020 18:30 (Pon)
wo
Most B 12
Konečný Cibula
30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
83.
30.1.2020 18:30 (Štv)
Zálesie A 14
wo
4 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
83. 30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
30.1.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
84.
30.1.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 14
wo
4 Spoje E
Konečný Cibula
84. 30.1.2020 18:15 (Štv)
wo
Spoje E 4
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
5.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
85.
5.2.2020 18:30 (Str)
DNV C 11
wo
7 Stavbár B
Konečný Cibula
85. 5.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
4.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
86.
4.2.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 4
wo
14 Karlova Ves D
Konečný Cibula
86. 4.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
5.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
87.
5.2.2020 18:30 (Str)
Most B 9
wo
9 Viktória B
Konečný Cibula
87. 5.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
88.
3.2.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 10
wo
8 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
88. 3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
89.
6.2.2020 18:30 (Štv)
Zálesie A 10
wo
8 Bernolákovo C
Konečný Cibula
89. 6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
90.
3.2.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 10
wo
8 ŠKP A
Konečný Cibula
90. 3.2.2020 18:30 (Pon)
wo
ŠKP A 8
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
12.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
91.
12.2.2020 18:30 (Str)
DNV C 3
wo
15 Karlova Ves D
Konečný Cibula
91. 12.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
92.
11.2.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 5
wo
13 Most B
Konečný Cibula
92. 11.2.2020 18:30 (Uto)
wo
Most B 13
Konečný Cibula
11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
93.
11.2.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 9
wo
9 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
93. 11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
94.
13.2.2020 18:30 (Štv)
Zálesie A 11
wo
7 Stupava A
Konečný Cibula
94. 13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
13.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
95.
13.2.2020 18:00 (Štv)
Stavbár B 8
wo
10 Spoje E
Konečný Cibula
95. 13.2.2020 18:00 (Štv)
wo
Spoje E 10
Konečný Cibula
13.2.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
96.
13.2.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 13
wo
5 ŠKP A
Konečný Cibula
96. 13.2.2020 18:15 (Štv)
wo
ŠKP A 5
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
26.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
97.
26.2.2020 18:30 (Str)
Most B 13
wo
5 DNV C
Konečný Cibula
97. 26.2.2020 18:30 (Str)
wo
DNV C 5
Konečný Cibula
25.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
98.
25.2.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 10
wo
8 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
98. 25.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
25.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
99.
25.2.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 12
wo
6 Zálesie A
Konečný Cibula
99. 25.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
26.2.2020 18:15 (Str)
Konečný Cibula
100.
26.2.2020 18:15 (Str)
Bernolákovo C 11
wo
7 Stupava A
Konečný Cibula
100. 26.2.2020 18:15 (Str)
Konečný Cibula
24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
101.
24.2.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 11
wo
7 Karlova Ves D
Konečný Cibula
101. 24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
102.
24.2.2020 18:30 (Pon)
ŠKP A 10
wo
8 Stavbár B
Konečný Cibula
102. 24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
4.3.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
103.
4.3.2020 18:30 (Str)
DNV C 10
wo
8 Slovenský Grob B
Konečný Cibula
103. 4.3.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
104.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Zálesie A 17
wo
1 Blatné B
Konečný Cibula
104. 5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
105.
2.3.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 7
wo
11 Viktória B
Konečný Cibula
105. 2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4.3.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
106.
4.3.2020 18:30 (Str)
Most B 11
wo
7 Spoje E
Konečný Cibula
106. 4.3.2020 18:30 (Str)
wo
Spoje E 7
Konečný Cibula
4.3.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
107.
4.3.2020 18:30 (Str)
Karlova Ves D 7
wo
11 ŠKP A
Konečný Cibula
107. 4.3.2020 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 11
Konečný Cibula
5.3.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
108.
5.3.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 10
wo
8 Stavbár B
Konečný Cibula
108. 5.3.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
11.3.2020 18:30 (Str)
preložené
109.
11.3.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Zálesie A
preložené
109. 11.3.2020 18:30 (Str)
preložené
10.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
110.
10.3.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 0
wo
0 Stupava A
preložené
110. 10.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
10.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
111.
10.3.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 Bernolákovo C
preložené
111. 10.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
112.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Slovenský Grob B
preložené
112. 9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
11.3.2020 18:30 (Str)
preložené
113.
11.3.2020 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 ŠKP A
preložené
113. 11.3.2020 18:30 (Str)
wo
ŠKP A 0
preložené
12.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
114.
12.3.2020 18:00 (Štv)
Stavbár B 0
wo
0 Karlova Ves D
preložené
114. 12.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
16.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
115.
16.3.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 DNV C
preložené
115. 16.3.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV C 0
preložené
17.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
116.
17.3.2020 18:30 (Uto)
Blatné B 0
wo
0 Viktória B
preložené
116. 17.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
16.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
117.
16.3.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Zálesie A
preložené
117. 16.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
17.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
118.
17.3.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 ŠKP A
preložené
118. 17.3.2020 18:30 (Uto)
wo
ŠKP A 0
preložené
18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
119.
18.3.2020 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Stavbár B
preložené
119. 18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
19.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
120.
19.3.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Karlova Ves D
preložené
120. 19.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
121.
24.3.2020 18:30 (Uto)
Viktória B 0
wo
0 DNV C
preložené
121. 24.3.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV C 0
preložené
26.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
122.
26.3.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Blatné B
preložené
122. 26.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
123.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Stupava A
preložené
123. 23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
26.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
124.
26.3.2020 18:30 (Štv)
Zálesie A 0
wo
0 ŠKP A
preložené
124. 26.3.2020 18:30 (Štv)
wo
ŠKP A 0
preložené
26.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
125.
26.3.2020 18:00 (Štv)
Stavbár B 0
wo
0 Slovenský Grob B
preložené
125. 26.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
25.3.2020 18:30 (Str)
preložené
126.
25.3.2020 18:30 (Str)
Most B 0
wo
0 Karlova Ves D
preložené
126. 25.3.2020 18:30 (Str)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:30 (Str)
DNV C 0
wo
0 Blatné B
preložené
127. 1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
128.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Spoje E 0
wo
0 Viktória B
preložené
128. 30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
129.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Stupava A 0
wo
0 ŠKP A
preložené
129. 30.3.2020 18:30 (Pon)
wo
ŠKP A 0
preložené
2.4.2020 18:00 (Štv)
preložené
130.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Stavbár B 0
wo
0 Zálesie A
preložené
130. 2.4.2020 18:00 (Štv)
preložené
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
131.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob B 0
wo
0 Karlova Ves D
preložené
131. 31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
2.4.2020 18:15 (Štv)
preložené
132.
2.4.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo C 0
wo
0 Most B
preložené
132. 2.4.2020 18:15 (Štv)
wo
Most B 0
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk