BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
1.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 9
wo
9 Feromax B
Konečný Cibula
1. 30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
2.
3.10.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 9
wo
9 Bernolákovo A
Konečný Cibula
2. 3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
30.9.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
3.
30.9.2019 18:15 (Pon)
Ister B 18
wo
0 Spoje B
Konečný Cibula
3. 30.9.2019 18:15 (Pon)
wo
Spoje B 0
Konečný Cibula
2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
4.
2.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 12
wo
6 Pezinok A
Konečný Cibula
4. 2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
5.
4.10.2019 18:30 (Pia)
Senec B 7
wo
11 Svätý Jur A
Konečný Cibula
5. 4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
6.
4.10.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 10
wo
8 Rovinka A
Konečný Cibula
6. 4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
7.
9.10.2019 18:00 (Str)
Feromax B 6
wo
12 Štadión A
Konečný Cibula
7. 9.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
7.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:15 (Pon)
Ister B 12
wo
6 Bernolákovo A
Konečný Cibula
8. 7.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
11.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
9.
11.10.2019 18:30 (Pia)
Pezinok A 6
wo
12 Spoje B
Konečný Cibula
9. 11.10.2019 18:30 (Pia)
wo
Spoje B 12
Konečný Cibula
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
10.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 10
wo
8 Malacky B
Konečný Cibula
10. 8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
8.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
11.
8.10.2019 18:30 (Uto)
Rovinka A 11
wo
7 Senec B
Konečný Cibula
11. 8.10.2019 18:30 (Uto)
wo
Senec B 7
Konečný Cibula
25.9.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
12.
25.9.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves B 9
wo
9 Karlova Ves A
Konečný Cibula
12. 25.9.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
16.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
13.
16.10.2019 18:00 (Str)
Feromax B 7
wo
11 Ister B
Konečný Cibula
13. 16.10.2019 18:00 (Str)
wo
Ister B 11
Konečný Cibula
17.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
14.
17.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 15
wo
3 Pezinok A
Konečný Cibula
14. 17.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
17.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
15.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Spoje B 6
wo
12 Svätý Jur A
Konečný Cibula
15. 17.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 13
wo
5 Rovinka A
Konečný Cibula
16. 16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
18.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
17.
18.10.2019 18:30 (Pia)
Senec B 6
wo
12 Karlova Ves A
Konečný Cibula
17. 18.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
17.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
18.
17.10.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 13
wo
5 Karlova Ves B
Konečný Cibula
18. 17.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
25.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
19.
25.10.2019 18:30 (Pia)
Pezinok A 12
wo
6 Feromax B
Konečný Cibula
19. 25.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
20.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 8
wo
10 Bernolákovo A
Konečný Cibula
20. 22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
22.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
21.
22.10.2019 18:30 (Uto)
Rovinka A 10
wo
8 Spoje B
Konečný Cibula
21. 22.10.2019 18:30 (Uto)
wo
Spoje B 8
Konečný Cibula
23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
22.
23.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 13
wo
5 Karlova Ves A
Konečný Cibula
22. 23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
23.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 14
wo
4 Senec B
Konečný Cibula
23. 21.10.2019 18:30 (Pon)
wo
Senec B 4
Konečný Cibula
21.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
24.
21.10.2019 18:15 (Pon)
Ister B 11
wo
7 Štadión A
Konečný Cibula
24. 21.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
25.
6.11.2019 18:00 (Str)
Feromax B 8
wo
10 Svätý Jur A
Konečný Cibula
25. 6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
7.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
26.
7.11.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 12
wo
6 Rovinka A
Konečný Cibula
26. 7.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
27.
7.11.2019 18:30 (Štv)
Spoje B 6
wo
12 Karlova Ves A
Konečný Cibula
27. 7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
28.
6.11.2019 18:30 (Str)
Malacky B 15
wo
3 Senec B
Konečný Cibula
28. 6.11.2019 18:30 (Str)
wo
Senec B 3
Konečný Cibula
7.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
29.
7.11.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 14
wo
4 Pezinok A
Konečný Cibula
29. 7.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
4.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
30.
4.11.2019 18:15 (Pon)
Ister B 11
wo
7 Karlova Ves B
Konečný Cibula
30. 4.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
31.
12.11.2019 18:30 (Uto)
Rovinka A 11
wo
7 Feromax B
Konečný Cibula
31. 12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
32.
14.11.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 14
wo
4 Karlova Ves A
Konečný Cibula
32. 14.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
33.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Spoje B 5
wo
13 Senec B
Konečný Cibula
33. 14.11.2019 18:30 (Štv)
wo
Senec B 13
Konečný Cibula
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
34.
11.11.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 5
wo
13 Malacky B
Konečný Cibula
34. 11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
35.
12.11.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 15
wo
3 Štadión A
Konečný Cibula
35. 12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
15.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
36.
15.11.2019 18:30 (Pia)
Pezinok A 6
wo
12 Ister B
Konečný Cibula
36. 15.11.2019 18:30 (Pia)
wo
Ister B 12
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
37.
22.11.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 13
wo
5 Feromax B
Konečný Cibula
37. 22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
21.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
38.
21.11.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 13
wo
5 Senec B
Konečný Cibula
38. 21.11.2019 18:15 (Štv)
wo
Senec B 5
Konečný Cibula
20.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
39.
20.11.2019 18:30 (Str)
Malacky B 13
wo
5 Spoje B
Konečný Cibula
39. 20.11.2019 18:30 (Str)
wo
Spoje B 5
Konečný Cibula
21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
40.
21.11.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 10
wo
8 Rovinka A
Konečný Cibula
40. 21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
18.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
41.
18.11.2019 18:15 (Pon)
Ister B 13
wo
5 Svätý Jur A
Konečný Cibula
41. 18.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
30.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
42.
30.10.2019 18:30 (Str)
Karlova Ves B 8
wo
10 Pezinok A
Konečný Cibula
42. 30.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
29.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
43.
29.11.2019 18:30 (Pia)
Senec B 11
wo
7 Feromax B
Konečný Cibula
43. 29.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
44.
27.11.2019 18:30 (Str)
Malacky B 15
wo
3 Bernolákovo A
Konečný Cibula
44. 27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
28.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
45.
28.11.2019 18:30 (Štv)
Spoje B 3
wo
15 Karlova Ves B
Konečný Cibula
45. 28.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
28.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
46.
28.11.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 12
wo
6 Karlova Ves A
Konečný Cibula
46. 28.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
25.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
47.
25.11.2019 18:15 (Pon)
Ister B 10
wo
8 Rovinka A
Konečný Cibula
47. 25.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
48.
26.11.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 10
wo
8 Pezinok A
Konečný Cibula
48. 26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
49.
4.12.2019 18:00 (Str)
Feromax B 9
wo
9 Malacky B
Konečný Cibula
49. 4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
9.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
50.
9.12.2019 18:15 (Pon)
Bernolákovo A 13
wo
5 Spoje B
Konečný Cibula
50. 9.12.2019 18:15 (Pon)
wo
Spoje B 5
Konečný Cibula
6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
51.
6.12.2019 18:30 (Pia)
Senec B 8
wo
10 Štadión A
Konečný Cibula
51. 6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
2.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
52.
2.12.2019 18:15 (Pon)
Ister B 16
wo
2 Karlova Ves A
Konečný Cibula
52. 2.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
53.
3.12.2019 18:30 (Uto)
Pezinok A 7
wo
11 Rovinka A
Konečný Cibula
53. 3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
54.
2.12.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 10
wo
8 Svätý Jur A
Konečný Cibula
54. 2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
12.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
55.
12.12.2019 18:30 (Štv)
Spoje B 12
wo
6 Feromax B
Konečný Cibula
55. 12.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
12.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
56.
12.12.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 14
wo
4 Karlova Ves B
Konečný Cibula
56. 12.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
57.
11.12.2019 18:30 (Str)
Malacky B 16
wo
2 Štadión A
Konečný Cibula
57. 11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
9.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
58.
9.12.2019 18:15 (Pon)
Ister B 17
wo
1 Senec B
Konečný Cibula
58. 9.12.2019 18:15 (Pon)
wo
Senec B 1
Konečný Cibula
13.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
59.
13.12.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 8
wo
10 Pezinok A
Konečný Cibula
59. 13.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
10.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
60.
10.12.2019 18:30 (Uto)
Rovinka A 12
wo
6 Svätý Jur A
Konečný Cibula
60. 10.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
19.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
61.
19.12.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 11
wo
7 Feromax B
Konečný Cibula
61. 19.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
19.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
62.
19.12.2019 18:30 (Štv)
Spoje B 5
wo
13 Štadión A
Konečný Cibula
62. 19.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
16.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
63.
16.12.2019 18:15 (Pon)
Ister B 4
wo
14 Malacky B
Konečný Cibula
63. 16.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
20.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
64.
20.12.2019 18:30 (Pia)
Pezinok A 12
wo
6 Senec B
Konečný Cibula
64. 20.12.2019 18:30 (Pia)
wo
Senec B 6
Konečný Cibula
17.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
65.
17.12.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 15
wo
3 Karlova Ves A
Konečný Cibula
65. 17.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
17.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
66.
17.12.2019 18:30 (Uto)
Rovinka A 12
wo
6 Karlova Ves B
Konečný Cibula
66. 17.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
15.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
67.
15.1.2020 18:00 (Str)
Feromax B 10
wo
8 Karlova Ves B
Konečný Cibula
67. 15.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
16.1.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
68.
16.1.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 16
wo
2 Štadión A
Konečný Cibula
68. 16.1.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
69.
16.1.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 2
wo
16 Ister B
Konečný Cibula
69. 16.1.2020 18:30 (Štv)
wo
Ister B 16
Konečný Cibula
17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
70.
17.1.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 4
wo
14 Malacky B
Konečný Cibula
70. 17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
71.
14.1.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 14
wo
4 Senec B
Konečný Cibula
71. 14.1.2020 18:00 (Uto)
wo
Senec B 4
Konečný Cibula
14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
72.
14.1.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 14
wo
4 Karlova Ves A
Konečný Cibula
72. 14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
73.
23.1.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 8
wo
10 Feromax B
Konečný Cibula
73. 23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
23.1.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
74.
23.1.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 11
wo
7 Ister B
Konečný Cibula
74. 23.1.2020 18:15 (Štv)
wo
Ister B 7
Konečný Cibula
23.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
75.
23.1.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 4
wo
14 Pezinok A
Konečný Cibula
75. 23.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
76.
22.1.2020 18:30 (Str)
Malacky B 15
wo
3 Svätý Jur A
Konečný Cibula
76. 22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
77.
24.1.2020 18:30 (Pia)
Senec B 9
wo
9 Rovinka A
Konečný Cibula
77. 24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
27.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
78.
27.9.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 11
wo
7 Karlova Ves B
Konečný Cibula
78. 27.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
27.1.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
79.
27.1.2020 18:15 (Pon)
Ister B 6
wo
12 Feromax B
Konečný Cibula
79. 27.1.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
31.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
80.
31.1.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 3
wo
15 Bernolákovo A
Konečný Cibula
80. 31.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
81.
28.1.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 14
wo
4 Spoje B
Konečný Cibula
81. 28.1.2020 18:00 (Uto)
wo
Spoje B 4
Konečný Cibula
28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
82.
28.1.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 11
wo
7 Malacky B
Konečný Cibula
82. 28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
31.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
83.
31.1.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 10
wo
8 Senec B
Konečný Cibula
83. 31.1.2020 18:30 (Pia)
wo
Senec B 8
Konečný Cibula
27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
84.
27.1.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 10
wo
8 Štadión A
Konečný Cibula
84. 27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
85.
5.2.2020 18:00 (Str)
Feromax B 14
wo
4 Pezinok A
Konečný Cibula
85. 5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
6.2.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
86.
6.2.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 13
wo
5 Svätý Jur A
Konečný Cibula
86. 6.2.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
87.
6.2.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 1
wo
17 Rovinka A
Konečný Cibula
87. 6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
88.
7.2.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 2
wo
16 Malacky B
Konečný Cibula
88. 7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
89.
7.2.2020 18:30 (Pia)
Senec B 10
wo
8 Karlova Ves B
Konečný Cibula
89. 7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
6.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
90.
6.2.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 7
wo
11 Ister B
Konečný Cibula
90. 6.2.2020 18:00 (Štv)
wo
Ister B 11
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
91.
13.2.2020 18:30 (Štv)
Svätý Jur A 7
wo
11 Feromax B
Konečný Cibula
91. 13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
92.
11.2.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 10
wo
8 Bernolákovo A
Konečný Cibula
92. 11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
93.
14.2.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 9
wo
9 Spoje B
Konečný Cibula
93. 14.2.2020 18:30 (Pia)
wo
Spoje B 9
Konečný Cibula
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
94.
14.2.2020 18:30 (Pia)
Senec B 2
wo
16 Malacky B
Konečný Cibula
94. 14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
95.
14.2.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 7
wo
11 Štadión A
Konečný Cibula
95. 14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
96.
10.2.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 8
wo
10 Ister B
Konečný Cibula
96. 10.2.2020 18:30 (Pon)
wo
Ister B 10
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
97.
26.2.2020 18:00 (Str)
Feromax B 9
wo
9 Rovinka A
Konečný Cibula
97. 26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
98.
28.2.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 3
wo
15 Bernolákovo A
Konečný Cibula
98. 28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
21.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
99.
21.2.2020 18:30 (Pia)
Senec B 7
wo
11 Spoje B
Konečný Cibula
99. 21.2.2020 18:30 (Pia)
wo
Spoje B 11
Konečný Cibula
26.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
100.
26.2.2020 18:30 (Str)
Malacky B 18
wo
0 Karlova Ves B
Konečný Cibula
100. 26.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
101.
25.2.2020 18:00 (Uto)
Štadión A 9
wo
9 Svätý Jur A
Konečný Cibula
101. 25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
24.2.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
102.
24.2.2020 18:15 (Pon)
Ister B 11
wo
7 Pezinok A
Konečný Cibula
102. 24.2.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
4.3.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
103.
4.3.2020 18:00 (Str)
Feromax B 14
wo
4 Karlova Ves A
Konečný Cibula
103. 4.3.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
104.
6.3.2020 18:30 (Pia)
Senec B 4
wo
14 Bernolákovo A
Konečný Cibula
104. 6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
105.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 0
wo
18 Malacky B
Konečný Cibula
105. 5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
106.
3.3.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 13
wo
5 Štadión A
Konečný Cibula
106. 3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
107.
3.3.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 10
wo
8 Ister B
Konečný Cibula
107. 3.3.2020 18:00 (Uto)
wo
Ister B 8
Konečný Cibula
28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
108.
28.2.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 10
wo
8 Karlova Ves B
Konečný Cibula
108. 28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
11.3.2020 18:00 (Str)
preložené
109.
11.3.2020 18:00 (Str)
Feromax B 0
wo
0 Senec B
preložené
109. 11.3.2020 18:00 (Str)
wo
Senec B 0
preložené
12.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
110.
12.3.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Malacky B
preložené
110. 12.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
111.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Spoje B
preložené
111. 9.3.2020 18:30 (Pon)
wo
Spoje B 0
preložené
13.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
112.
13.3.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Štadión A
preložené
112. 13.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
10.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
113.
10.3.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Ister B
preložené
113. 10.3.2020 18:30 (Uto)
wo
Ister B 0
preložené
13.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
114.
13.3.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Svätý Jur A
preložené
114. 13.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
115.
18.3.2020 18:30 (Str)
Malacky B 0
wo
0 Feromax B
preložené
115. 18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
116.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 0
wo
0 Bernolákovo A
preložené
116. 19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
19.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
117.
19.3.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Senec B
preložené
117. 19.3.2020 18:00 (Štv)
wo
Senec B 0
preložené
20.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
118.
20.3.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Ister B
preložené
118. 20.3.2020 18:30 (Pia)
wo
Ister B 0
preložené
17.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
119.
17.3.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 0
wo
0 Pezinok A
preložené
119. 17.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
6.3.2020 17:30 (Pia)
preložené
120.
6.3.2020 17:30 (Pia)
Svätý Jur A 0
wo
0 Karlova Ves B
preložené
120. 6.3.2020 17:30 (Pia)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
25.3.2020 18:00 (Str)
preložené
121.
25.3.2020 18:00 (Str)
Feromax B 0
wo
0 Spoje B
preložené
121. 25.3.2020 18:00 (Str)
wo
Spoje B 0
preložené
23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
122.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Bernolákovo A
preložené
122. 23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
26.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
123.
26.3.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Malacky B
preložené
123. 26.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
27.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
124.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Ister B
preložené
124. 27.3.2020 18:30 (Pia)
wo
Ister B 0
preložené
27.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
125.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 0
wo
0 Karlova Ves A
preložené
125. 27.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
24.3.2020 18:00 (Uto)
preložené
126.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 0
wo
0 Rovinka A
preložené
126. 24.3.2020 18:00 (Uto)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
1.4.2020 18:00 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:00 (Str)
Feromax B 0
wo
0 Bernolákovo A
preložené
127. 1.4.2020 18:00 (Str)
preložené
2.4.2020 18:00 (Štv)
preložené
128.
2.4.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Spoje B
preložené
128. 2.4.2020 18:00 (Štv)
wo
Spoje B 0
preložené
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
129.
1.4.2020 18:30 (Str)
Malacky B 0
wo
0 Ister B
preložené
129. 1.4.2020 18:30 (Str)
wo
Ister B 0
preložené
3.4.2020 18:30 (Pia)
preložené
130.
3.4.2020 18:30 (Pia)
Senec B 0
wo
0 Pezinok A
preložené
130. 3.4.2020 18:30 (Pia)
preložené
3.4.2020 18:30 (Pia)
preložené
131.
3.4.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 0
wo
0 Svätý Jur A
preložené
131. 3.4.2020 18:30 (Pia)
preložené
30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
132.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Rovinka A
preložené
132. 30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk