BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
2.
3.10.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 9
wo
9 Bernolákovo A
Konečný Cibula
2. 3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
7.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:15 (Pon)
Ister B 12
wo
6 Bernolákovo A
Konečný Cibula
8. 7.10.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
17.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
14.
17.10.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 15
wo
3 Pezinok A
Konečný Cibula
14. 17.10.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
20.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 8
wo
10 Bernolákovo A
Konečný Cibula
20. 22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
7.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
26.
7.11.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 12
wo
6 Rovinka A
Konečný Cibula
26. 7.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
32.
14.11.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 14
wo
4 Karlova Ves A
Konečný Cibula
32. 14.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
21.11.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
38.
21.11.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 13
wo
5 Senec B
Konečný Cibula
38. 21.11.2019 18:15 (Štv)
wo
Senec B 5
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
44.
27.11.2019 18:30 (Str)
Malacky B 15
wo
3 Bernolákovo A
Konečný Cibula
44. 27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
9.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
50.
9.12.2019 18:15 (Pon)
Bernolákovo A 13
wo
5 Spoje B
Konečný Cibula
50. 9.12.2019 18:15 (Pon)
wo
Spoje B 5
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
12.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
56.
12.12.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 14
wo
4 Karlova Ves B
Konečný Cibula
56. 12.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
19.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
61.
19.12.2019 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 11
wo
7 Feromax B
Konečný Cibula
61. 19.12.2019 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
16.1.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
68.
16.1.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 16
wo
2 Štadión A
Konečný Cibula
68. 16.1.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
74.
23.1.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 11
wo
7 Ister B
Konečný Cibula
74. 23.1.2020 18:15 (Štv)
wo
Ister B 7
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
31.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
80.
31.1.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 3
wo
15 Bernolákovo A
Konečný Cibula
80. 31.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
6.2.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
86.
6.2.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 13
wo
5 Svätý Jur A
Konečný Cibula
86. 6.2.2020 18:15 (Štv)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
92.
11.2.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 10
wo
8 Bernolákovo A
Konečný Cibula
92. 11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
98.
28.2.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 3
wo
15 Bernolákovo A
Konečný Cibula
98. 28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
104.
6.3.2020 18:30 (Pia)
Senec B 4
wo
14 Bernolákovo A
Konečný Cibula
104. 6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
110.
12.3.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Malacky B
preložené
110. 12.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
116.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 0
wo
0 Bernolákovo A
preložené
116. 19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
122.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 0
wo
0 Bernolákovo A
preložené
122. 23.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
1.4.2020 18:00 (Str)
preložené
127.
1.4.2020 18:00 (Str)
Feromax B 0
wo
0 Bernolákovo A
preložené
127. 1.4.2020 18:00 (Str)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk