BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
4.
2.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 12
wo
6 Pezinok A
Konečný Cibula
4. 2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
10.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur A 10
wo
8 Malacky B
Konečný Cibula
10. 8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
16.
16.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 13
wo
5 Rovinka A
Konečný Cibula
16. 16.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
22.
23.10.2019 18:30 (Str)
Malacky B 13
wo
5 Karlova Ves A
Konečný Cibula
22. 23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
6.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
28.
6.11.2019 18:30 (Str)
Malacky B 15
wo
3 Senec B
Konečný Cibula
28. 6.11.2019 18:30 (Str)
wo
Senec B 3
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
34.
11.11.2019 18:30 (Pon)
Karlova Ves B 5
wo
13 Malacky B
Konečný Cibula
34. 11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
20.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
39.
20.11.2019 18:30 (Str)
Malacky B 13
wo
5 Spoje B
Konečný Cibula
39. 20.11.2019 18:30 (Str)
wo
Spoje B 5
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
44.
27.11.2019 18:30 (Str)
Malacky B 15
wo
3 Bernolákovo A
Konečný Cibula
44. 27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
49.
4.12.2019 18:00 (Str)
Feromax B 9
wo
9 Malacky B
Konečný Cibula
49. 4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
57.
11.12.2019 18:30 (Str)
Malacky B 16
wo
2 Štadión A
Konečný Cibula
57. 11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
16.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
63.
16.12.2019 18:15 (Pon)
Ister B 4
wo
14 Malacky B
Konečný Cibula
63. 16.12.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
70.
17.1.2020 18:30 (Pia)
Pezinok A 4
wo
14 Malacky B
Konečný Cibula
70. 17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
76.
22.1.2020 18:30 (Str)
Malacky B 15
wo
3 Svätý Jur A
Konečný Cibula
76. 22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
82.
28.1.2020 18:30 (Uto)
Rovinka A 11
wo
7 Malacky B
Konečný Cibula
82. 28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
88.
7.2.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves A 2
wo
16 Malacky B
Konečný Cibula
88. 7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
94.
14.2.2020 18:30 (Pia)
Senec B 2
wo
16 Malacky B
Konečný Cibula
94. 14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
26.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
100.
26.2.2020 18:30 (Str)
Malacky B 18
wo
0 Karlova Ves B
Konečný Cibula
100. 26.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
105.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Spoje B 0
wo
18 Malacky B
Konečný Cibula
105. 5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
110.
12.3.2020 18:15 (Štv)
Bernolákovo A 0
wo
0 Malacky B
preložené
110. 12.3.2020 18:15 (Štv)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
115.
18.3.2020 18:30 (Str)
Malacky B 0
wo
0 Feromax B
preložené
115. 18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
26.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
123.
26.3.2020 18:00 (Štv)
Štadión A 0
wo
0 Malacky B
preložené
123. 26.3.2020 18:00 (Štv)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
1.4.2020 18:30 (Str)
preložené
129.
1.4.2020 18:30 (Str)
Malacky B 0
wo
0 Ister B
preložené
129. 1.4.2020 18:30 (Str)
wo
Ister B 0
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk