BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Educo B

Jaromir Sedláček
12 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: DHS

Rozhodca: Procházka Ján, Valkár Michal

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024

2. Lozorno A

Sirota Rudolf
19 hráčov
Športové nám1, Lozorno
Streda 18:00

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Sirota Rudolf

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

3. Vinosady A

Moravčík Marek
15 hráčov
ZŠ tel.Školská ul.,Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: GEVO

Rozhodca: Dugovič Miloš st.

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

4. Studienka A

Šlosár Vladimír
8 hráčov
ŽŠ telocvičňa, Studienka 222
Štvrtok 18:30

Rozhodca: bez rozhodcu

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

5. Senec C

Csemy Gabriel
13 hráčov
STH Senec,Rybárska 29,Senec
Pondelok 18:30

Lopty: Friendship 729 ittf

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

6. Viktória A

Thorsten Eiterich
13 hráčov
SPŠElektrotechnická,Hálova 16,Ba-Petr.
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Pajonk Peter, Purtschy Fridrich

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

7. Pezinok B

Krebs Martin
21 hráčov
Pezinok ZŠ Na bielenisku 2
Utorok 18:30

Lopty: Andro, XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

8. Malacky C

Biksadský Marián
12 hráčov
Malacky, Sasinkova 73
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Fusek Patrik, Kondrčková Denisa

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022

9. Dunajská Lužná A

Baláž Ivan
17 hráčov
ZŠ Školská 257, Dun.Lužná
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024

10. Čataj A

Ban Juraj
15 hráčov
K.Dom, Hlavná 333, Čataj
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024

11. Spoje D

Nemček Lukáš
19 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Kondel Vladimír, Hamran Anton ml.

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022

12. Svätý Jur C

Turian Richard
17 hráčov
Sv.Jur, ZŠ Kollárova 2, telocv.
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Rozhodca: Vidová Andreja

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk