BA TT NR TN BB ZA PO KE

Body v stretnutiach

1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
1.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Educo B 7
wo
11 Svätý Jur C
Konečný Cibula
1. 30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
7.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Spoje D 12
wo
6 Educo B
Konečný Cibula
7. 10.10.2019 18:30 (Štv)
wo
Educo B 6
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Educo B 3
wo
15 Čataj A
Konečný Cibula
13. 14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
19.
23.10.2019 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 9
wo
9 Educo B
Konečný Cibula
19. 23.10.2019 18:30 (Str)
wo
Educo B 9
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
25.
7.11.2019 18:30 (Štv)
Malacky C 13
wo
5 Educo B
Konečný Cibula
25. 7.11.2019 18:30 (Štv)
wo
Educo B 5
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
31.
12.11.2019 18:30 (Uto)
Pezinok B 12
wo
6 Educo B
Konečný Cibula
31. 12.11.2019 18:30 (Uto)
wo
Educo B 6
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
21.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
37.
21.11.2019 18:30 (Štv)
Viktória A 17
wo
1 Educo B
Konečný Cibula
37. 21.11.2019 18:30 (Štv)
wo
Educo B 1
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
43.
25.11.2019 18:30 (Pon)
Educo B 6
wo
12 Senec C
Konečný Cibula
43. 25.11.2019 18:30 (Pon)
wo
Senec C 12
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
49.
5.12.2019 18:30 (Štv)
Studienka A 11
wo
7 Educo B
Konečný Cibula
49. 5.12.2019 18:30 (Štv)
wo
Educo B 7
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
55.
9.12.2019 18:30 (Pon)
Educo B 5
wo
13 Vinosady A
Konečný Cibula
55. 9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
29.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
61.
29.10.2019 18:00 (Uto)
Lozorno A 15
wo
3 Educo B
Konečný Cibula
61. 29.10.2019 18:00 (Uto)
wo
Educo B 3
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
67.
14.1.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 9
wo
9 Educo B
Konečný Cibula
67. 14.1.2020 18:00 (Uto)
wo
Educo B 9
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
20.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
73.
20.1.2020 18:30 (Pon)
Educo B 8
wo
10 Spoje D
Konečný Cibula
73. 20.1.2020 18:30 (Pon)
wo
Spoje D 10
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
29.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
79.
29.1.2020 18:30 (Str)
Čataj A 17
wo
1 Educo B
Konečný Cibula
79. 29.1.2020 18:30 (Str)
wo
Educo B 1
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
85.
3.2.2020 18:30 (Pon)
Educo B 10
wo
8 Dunajská Lužná A
Konečný Cibula
85. 3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
91.
10.2.2020 18:30 (Pon)
Educo B 7
wo
11 Malacky C
Konečný Cibula
91. 10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
97.
24.2.2020 18:30 (Pon)
Educo B 10
wo
8 Pezinok B
Konečný Cibula
97. 24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
103.
2.3.2020 18:30 (Pon)
Educo B 6
wo
12 Viktória A
Konečný Cibula
103. 2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
109.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Senec C 0
wo
0 Educo B
preložené
109. 9.3.2020 18:30 (Pon)
wo
Educo B 0
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
16.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
115.
16.3.2020 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Studienka A
preložené
115. 16.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
26.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
121.
26.3.2020 18:30 (Štv)
Vinosady A 0
wo
0 Educo B
preložené
121. 26.3.2020 18:30 (Štv)
wo
Educo B 0
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
127.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Educo B 0
wo
0 Lozorno A
preložené
127. 30.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk