BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
1.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
6.
1.10.2019 18:30 (Uto)
Pezinok B 3
wo
15 Viktória A
Konečný Cibula
6. 1.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
12.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur C 6
wo
12 Viktória A
Konečný Cibula
12. 8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
17.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Senec C 4
wo
14 Viktória A
Konečný Cibula
17. 14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
24.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
22.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Studienka A 4
wo
14 Viktória A
Konečný Cibula
22. 24.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
27.
7.11.2019 18:30 (Štv)
Vinosady A 10
wo
8 Viktória A
Konečný Cibula
27. 7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
32.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Viktória A 7
wo
11 Lozorno A
Konečný Cibula
32. 14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
21.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
37.
21.11.2019 18:30 (Štv)
Viktória A 17
wo
1 Educo B
Konečný Cibula
37. 21.11.2019 18:30 (Štv)
wo
Educo B 1
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
28.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
46.
28.11.2019 18:30 (Štv)
Viktória A 12
wo
6 Spoje D
Konečný Cibula
46. 28.11.2019 18:30 (Štv)
wo
Spoje D 6
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
4.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
52.
4.12.2019 18:30 (Str)
Čataj A 11
wo
7 Viktória A
Konečný Cibula
52. 4.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
12.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
59.
12.12.2019 18:30 (Štv)
Viktória A 14
wo
4 Dunajská Lužná A
Konečný Cibula
59. 12.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
19.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
65.
19.12.2019 18:30 (Štv)
Malacky C 4
wo
14 Viktória A
Konečný Cibula
65. 19.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
72.
16.1.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 15
wo
3 Pezinok B
Konečný Cibula
72. 16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
78.
23.1.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 16
wo
2 Svätý Jur C
Konečný Cibula
78. 23.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
83.
30.1.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 13
wo
5 Senec C
Konečný Cibula
83. 30.1.2020 18:30 (Štv)
wo
Senec C 5
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
88.
6.2.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 6
wo
12 Studienka A
Konečný Cibula
88. 6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
93.
13.2.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 10
wo
8 Vinosady A
Konečný Cibula
93. 13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
19.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
98.
19.2.2020 18:00 (Str)
Lozorno A 16
wo
2 Viktória A
Konečný Cibula
98. 19.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
103.
2.3.2020 18:30 (Pon)
Educo B 6
wo
12 Viktória A
Konečný Cibula
103. 2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
112.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Spoje D 0
wo
0 Viktória A
preložené
112. 12.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
118.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Čataj A
preložené
118. 19.3.2020 18:30 (Štv)
wo
Čataj A 0
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
25.3.2020 18:30 (Str)
preložené
125.
25.3.2020 18:30 (Str)
Dunajská Lužná A 0
wo
0 Viktória A
preložené
125. 25.3.2020 18:30 (Str)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
131.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Viktória A 0
wo
0 Malacky C
preložené
131. 2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk