BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Malacky E

Rajtoková Pavlína
17 hráčov
Malacky, Sasinkova 73
Štvrtok 18:30

Lopty: JOLLA

Rozhodca: Fusek Patrik, Kondrčková Denisa

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

2. Zálesie C

Písečný Rudolf
11 hráčov
K.Dom,Malinovská 54, Zálesie
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Písečný Rudolf, Fazekaš Ladislav

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

3. Most C

Kopilec Vladimír
15 hráčov
KD, Bratislavská96,Most pri Ba
Piatok 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

4. Bernolákovo D

Haluška Ján
14 hráčov
Černockého 6, Ba
Utorok 18:15

Lopty: HANNO

Rozhodca: Hedvigy Marek

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

5. Karlova Ves E

Grežo Martin
19 hráčov
Karloveská 3, Ba
Piatok 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Bartovič Adam, Čermák Ľudovít, Ferenčík Jozef

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
10. MADA ADAM
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

6. DNV F

Godal Miroslav
18 hráčov
ZŠ I.Bukovčana 3 BA - DNV
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA biele

Rozhodca: Bodík Michal

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

7. Blatné C

Šarmír Milan
9 hráčov
Obecný klub,Šarfická 39, Blatné
Streda 18:30

Lopty: JOOLA

Rozhodca: neplatná licencia

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

8. Vinosady C

Dugovič Andrej
10 hráčov
ZŠ tel.Školská ul.,Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: GEVO

Rozhodca: Dugovič Miloš st.

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

9. Centrum ŠKST BA

Čolovičková Lucia
10 hráčov
ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Piatok 18:00

Lopty: Stiga

Rozhodca: Čolovičková Lucia, Krajčovičová Jana

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025

10. Relax Rača A

Cibula Alexander
19 hráčov
Černockého 6, Ba
Streda 18:00

Lopty: BUTTERFLY

Rozhodca: Hamran Anton st., Cibula Alexander

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

11. SPST Z. Bystrica B

Tomšo Milan
13 hráčov
K.Dom,Nám.Rodiny 1, Záh.Bytrica
Utorok 18:00

Lopty: JOOLA

Rozhodca: Vaňo Stanislav, Tomšo Milan

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

12. Pezinok E

Bella Juraj
14 hráčov
Pezinok ZŠ Na bielenisku 2
Štvrtok 18:30

Lopty: Andro, XUSHAOFA

Rozhodca: Alexy Pavol

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk