BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2018
2.10.2018 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
4.
2.10.2018 18:30 (Uto)
Malacky B 16
wo
2 Blatné A
Konečný Cibula
4. 2.10.2018 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2018
11.10.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
9.
11.10.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 8
wo
10 Spoje Ivánka B
Konečný Cibula
9. 11.10.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2018
29.10.2018 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
14.
29.10.2018 18:15 (Pon)
Bernolákovo A 14
wo
4 Blatné A
Konečný Cibula
14. 29.10.2018 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2018
25.10.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
19.
25.10.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 1
wo
17 DNV B
Konečný Cibula
19. 25.10.2018 18:30 (Štv)
wo
DNV B 17
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2018
8.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
29.
8.11.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 11
wo
7 Štadión A
Konečný Cibula
29. 8.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2018
15.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
36.
15.11.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 5
wo
13 Ister B
Konečný Cibula
36. 15.11.2018 18:30 (Štv)
wo
Ister B 13
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2018
22.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
42.
22.11.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 4
wo
14 K.Ves B
Konečný Cibula
42. 22.11.2018 18:30 (Štv)
wo
K.Ves B 14
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2018
29.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
48.
29.11.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 4
wo
14 Sv.Jur A
Konečný Cibula
48. 29.11.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2018
13.12.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
53.
13.12.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 9
wo
9 Sl.Grob A
Konečný Cibula
53. 13.12.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2018
10.12.2018 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
59.
10.12.2018 18:30 (Pon)
K.Ves A 15
wo
3 Blatné A
Konečný Cibula
59. 10.12.2018 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2018
20.12.2018 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
64.
20.12.2018 18:30 (Štv)
Blatné A 5
wo
13 Senec B
Konečný Cibula
64. 20.12.2018 18:30 (Štv)
wo
Senec B 13
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 2/2019
10.1.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
70.
10.1.2019 18:30 (Štv)
Blatné A 11
wo
7 Malacky B
Konečný Cibula
70. 10.1.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 3/2019
21.1.2019 18:30 (Pon)
Konečný Grega
75.
21.1.2019 18:30 (Pon)
Spoje Ivánka B 13
wo
5 Blatné A
Konečný Grega
75. 21.1.2019 18:30 (Pon)
Konečný Grega
14. kolo
týždeň 4/2019
24.1.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
80.
24.1.2019 18:30 (Štv)
Blatné A 6
wo
12 Bernolákovo A
Konečný Cibula
80. 24.1.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 5/2019
30.1.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
85.
30.1.2019 18:30 (Str)
DNV B 13
wo
5 Blatné A
Konečný Cibula
85. 30.1.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 6/2019
7.2.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
95.
7.2.2019 18:00 (Štv)
Štadión A 10
wo
8 Blatné A
Konečný Cibula
95. 7.2.2019 18:00 (Štv)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 7/2019
11.2.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
102.
11.2.2019 18:15 (Pon)
Ister B 18
wo
0 Blatné A
Konečný Cibula
102. 11.2.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 8/2019
22.2.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
108.
22.2.2019 18:30 (Pia)
K.Ves B 10
wo
8 Blatné A
Konečný Cibula
108. 22.2.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 10/2019
5.3.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
114.
5.3.2019 18:00 (Uto)
Sv.Jur A 10
wo
8 Blatné A
Konečný Cibula
114. 5.3.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
20. kolo
týždeň 11/2019
12.3.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
119.
12.3.2019 18:30 (Uto)
Sl.Grob A 9
wo
9 Blatné A
Konečný Cibula
119. 12.3.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
21. kolo
týždeň 12/2019
21.3.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
125.
21.3.2019 18:30 (Štv)
Blatné A 11
wo
7 K.Ves A
Konečný Cibula
125. 21.3.2019 18:30 (Štv)
wo
K.Ves A 7
Konečný Cibula
22. kolo
týždeň 15/2019
12.4.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
130.
12.4.2019 18:30 (Pia)
Senec B 11
wo
7 Blatné A
Konečný Cibula
130. 12.4.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk