BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Vrbové B

Ladislav Svetlík
6 hráčov
Telocvičňa ZŠ Vrbové, vchod od basket. ihriska
Sobota 16:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

2. Veselé

Anton Janošík
8 hráčov
Telocvičňa ZŠ Rakovice 15
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020

3. Buková A

Írek Giebel
15 hráčov
Šport centrum, za kult. domom, Buková 50
Streda 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

4. ŠKP Trnava B

Richard Sládek
10 hráčov
Telocvičňa 1. ZŠ A. Kubinu 1, Trnava
Utorok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020

5. Leopoldov C

Ľubomír Kašťák
13 hráčov
MSTK Leopoldov ,Gucmanova 13
Piatok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

6. Zeleneč A

Anton Tibenský
13 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Zeleneč, Školská 223/4
Sobota 17:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021

7. Hoste

Vladimír Kubiček
8 hráčov
Kultúrny dom Hoste 93
Piatok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

8. Špačince B

Peter Šulko
10 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Športová ul, Špačince
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022

9. KST Hlohovec A

Ján Spál
13 hráčov
II. ZŠ Koperníková 24, Hlohovec
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
4. SPÁL JÁN D
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020

10. Dlhá A

Matej Horváth
5 hráčov
Kultúrny dom Dlhá
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

11. Krakovany

Vladimír Seitler
12 hráčov
Kurtúrny dom Krakovany
Štvrtok 18:15

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023

12. Boleráz

Ľuboš Vráblik
8 hráčov
Dom kultúry pri Obecnom úrade, Boleráz
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk