BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Chtelnica B

Marek Skýpala
7 hráčov
Telocvičňa ZŠ Chtelnica Námestie 1. mája 3/3
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024

2. Bojničky B

Tomáš Franko
27 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Bojničky 150,
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

3. Voderady A

Norbert Vöröš
13 hráčov
ZŠ Voderady - malá telocvičňa, Školská 160
Sobota 17:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

4. Jaslovské Bohunice D

Karol Gajdoš st.
14 hráčov
HALA 1, futb .štadión, Nová 340/1, J. Bohunice
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

5. Kočín - Lančár

Pavol Chnapko
8 hráčov
Kultúrny dom Kočín, č. 45
Piatok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024

6. Šintava B

Daniel Holbík
14 hráčov
Telocvičňa ZŠ Šintava, Mierové nám. 10
Piatok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

7. Zeleneč B

Richard Nemček
9 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Zeleneč, Školská 223/4
Sobota 15:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021

8. Suchá B

Milan Tomašovič
8 hráčov
Základná škola Suchá nad Parnou
Streda 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

9. Červeník

Štefan Kobolka
9 hráčov
Dom kultúry, Kalinčiakova 26, Červeník
Piatok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

10. Trebatice B

Vladimír Regina
9 hráčov
Futbalový štadión Trebatice
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
1. MACO JÁN A
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

11. Bučany A

Jaroslav Boris
19 hráčov
Telocvičňa ZŠ Bučany 246
Piatok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025

12. Trakovice B

Bystrík Tupý
10 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Trakovice 10
Piatok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020

13. Buková B

Írek Giebel
10 hráčov
Šport centrum, za kult. domom, Buková 50
Pondelok 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2025

14. Nižná

Kamil Mikuš
6 hráčov
Dom kultúry Nižná, č. 80
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk