BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Suchá A

Milan Tomašovič
12 hráčov
Základná škola Suchá nad Parnou
Streda 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024

2. Piešťany - Moravany D

Jozef Miklovič
22 hráčov
Telocvičňa ZŠ Moravany nad Váhom, Školská 188
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023

3. Sasinkovo A

Pavol Lőfller
14 hráčov
Kultúrny dom pri OÚ ,Sasinkovo 3
Sobota 15:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024

4. Trakovice A

Bystrík Tupý
12 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Trakovice 10
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 01.01.1970
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020

5. Trebatice A

Ondrej Macháč
10 hráčov
Futbalový štadión Trebatice
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

6. Chtelnica A

Marek Skýpala
11 hráčov
Telocvičňa ZŠ Chtelnica Nám. 1. mája 3/3
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024

7. PARA Hlohovec C

Peter Šiška
12 hráčov
Telocvičňa Spojená škola, Jarmočná 5, Hlohovec (pod OMV)
Štvrtok 19:00

Lopty: 729***

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

8. Bojničky A

Peter Markech
31 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Bojničky 150,
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
1. PILO JOZEF A
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

9. Leopoldov D

Miroslav Marcinka
11 hráčov
MSTK Leopoldov ,Gucmanová 13
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
10. MIKA JÁN
Platnosť: 30.06.2023

10. Jaslovské Bohunice C

Tibor Matovič
16 hráčov
HALA 1, futb .štadión, Nová 340/1, J. Bohunice
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

11. Dobrá Voda B

Jozef Ondruška
13 hráčov
Telocvičňa ZŠ Dobrá Voda 150
Sobota 13:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

12. Zavar B

Vladimír Kubala
13 hráčov
Dom Služieb – Herňa stolného tenisu, Hlavná
Piatok 18:00

Lopty: JOOLA Flash

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk