BA TT NR TN BB ZA PO KE

Súpisky

1. Bučany B

Jaroslav Boris
13 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Bučany 246
Utorok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

2. Bojničky C

Miloš Dolnák
23 hráčov
Telocvičňa ZŠ a MŠ Bojničky 150
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

3. Sasinkovo B

Pavol Lőfller
10 hráčov
Kultúrny dom pri OÚ ,Sasinkovo 3
Sobota 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024

4. Jaslovské Bohunice E

Radovan Hulík
13 hráčov
Telocvičňa ZŠ Jaslovské Bohunice (vchod od ihriska)
Sobota 13:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020

5. Ostrov

Daniel Brenessel
9 hráčov
Hala T-club Ostrov, Športová ul.
Sobota 10:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

6. Siladice

Martin Bulla
6 hráčov
Obecný úrad, Siladice 232
Štvrtok 19:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

7. PARA Hlohovec D

Peter Šiška
8 hráčov
Telocvičňa Spojená škola, Jarmočná 5, Hlohovec (pod OMV)
Utorok 19:00

Lopty: 729***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

8. Dobrá Voda C

Jozef Ondruška
9 hráčov
Telocvičňa ZŠ Dobrá Voda 150
Pondelok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

9. Piešťany - Moravany E

Dušan Ovšonka
10 hráčov
Telocvičňa ZŠ Moravany, Školská ul.
Streda 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

10. Piešťany - Moravany F

Marek Molčan
13 hráčov
Telocvičňa ZŠ Moravany, Školská ul.
Sobota 10:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

11. Sokolovce

Martin Piovarči
10 hráčov
Obecný úrad Sokolovce Piešťanská 234/84
Štvrtok 17:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2024

12. KST Hlohovec B

Ivan Bálent
9 hráčov
II. ZŠ Koperníkova 24, Hlohovec
Piatok 18:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2020

13. Zeleneč C

Bystrík Horváth
7 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Zeleneč, Školská 223/4
Sobota 17:30

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

14. Zeleneč D

Miroslav Topor
9 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Zeleneč, Školská 223/4
Sobota 15:00

Lopty: XUSHAOFA

Platnosť: 30.06.2024
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2024