BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2019
17.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
1.
17.9.2019 19:00 (Uto)
Bučany B 8
wo
10 Zeleneč D
Konečný Turoň
1. 17.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
21.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
2.
21.9.2019 18:00 (Sob)
Bojničky C 2
wo
16 Zeleneč C
Konečný Turoň
2. 21.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
21.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
3.
21.9.2019 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 6
wo
12 KST Hlohovec B
Konečný Turoň
3. 21.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
21.9.2019 13:00 (Sob)
Konečný Turoň
4.
21.9.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 6
wo
12 Sokolovce
Konečný Turoň
4. 21.9.2019 13:00 (Sob)
Konečný Turoň
21.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
5.
21.9.2019 10:00 (Sob)
Ostrov 15
wo
3 Piešťany - Moravany F
Konečný Turoň
5. 21.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
19.9.2019 19:00 (Štv)
Konečný Turoň
6.
19.9.2019 19:00 (Štv)
Siladice 6
wo
12 Piešťany - Moravany E
Konečný Turoň
6. 19.9.2019 19:00 (Štv)
Konečný Turoň
17.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
7.
17.9.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 8
wo
10 Dobrá Voda C
Konečný Turoň
7. 17.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
2. kolo
týždeň 39/2019
28.9.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
8.
28.9.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč D 9
wo
9 Dobrá Voda C
Konečný Turoň
8. 28.9.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
25.9.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
9.
25.9.2019 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 9
wo
9 PARA Hlohovec D
Konečný Turoň
9. 25.9.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
10.
28.9.2019 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 11
wo
7 Siladice
Konečný Turoň
10. 28.9.2019 10:00 (Sob)
wo
Siladice 7
Konečný Turoň
26.9.2019 17:30 (Štv)
Konečný Turoň
11.
26.9.2019 17:30 (Štv)
Sokolovce 8
wo
10 Ostrov
Konečný Turoň
11. 26.9.2019 17:30 (Štv)
wo
Ostrov 10
Konečný Turoň
27.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
12.
27.9.2019 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 12
wo
6 Jaslovské Bohunice E
Konečný Turoň
12. 27.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
28.9.2019 17:30 (Sob)
Konečný Turoň
13.
28.9.2019 17:30 (Sob)
Zeleneč C 2
wo
16 Sasinkovo B
Konečný Turoň
13. 28.9.2019 17:30 (Sob)
Konečný Turoň
24.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
14.
24.9.2019 19:00 (Uto)
Bučany B 7
wo
11 Bojničky C
Konečný Turoň
14. 24.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
3. kolo
týždeň 40/2019
5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
15.
5.10.2019 18:00 (Sob)
Bojničky C 15
wo
3 Zeleneč D
Konečný Turoň
15. 5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
16.
5.10.2019 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 14
wo
4 Bučany B
Konečný Turoň
16. 5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
5.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Turoň
17.
5.10.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 6
wo
12 Zeleneč C
Konečný Turoň
17. 5.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Turoň
5.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
18.
5.10.2019 10:00 (Sob)
Ostrov 11
wo
7 KST Hlohovec B
Konečný Turoň
18. 5.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
3.10.2019 19:00 (Štv)
Konečný Turoň
19.
3.10.2019 19:00 (Štv)
Siladice 4
wo
14 Sokolovce
Konečný Turoň
19. 3.10.2019 19:00 (Štv)
Konečný Turoň
1.10.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
20.
1.10.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 11
wo
7 Piešťany - Moravany F
Konečný Turoň
20. 1.10.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Turoň
21.
30.9.2019 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 9
wo
9 Piešťany - Moravany E
Konečný Turoň
21. 30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Turoň
4. kolo
týždeň 41/2019
12.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
22.
12.10.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč D 1
wo
17 Piešťany - Moravany E
Konečný Turoň
22. 12.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
12.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
23.
12.10.2019 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 9
wo
9 Dobrá Voda C
Konečný Turoň
23. 12.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
10.10.2019 17:30 (Štv)
Konečný Turoň
24.
10.10.2019 17:30 (Štv)
Sokolovce 8
wo
10 PARA Hlohovec D
Konečný Turoň
24. 10.10.2019 17:30 (Štv)
Konečný Turoň
11.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
25.
11.10.2019 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 15
wo
3 Siladice
Konečný Turoň
25. 11.10.2019 18:00 (Pia)
wo
Siladice 3
Konečný Turoň
12.10.2019 17:30 (Sob)
Konečný Turoň
26.
12.10.2019 17:30 (Sob)
Zeleneč C 5
wo
13 Ostrov
Konečný Turoň
26. 12.10.2019 17:30 (Sob)
wo
Ostrov 13
Konečný Turoň
8.10.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
27.
8.10.2019 19:00 (Uto)
Bučany B 9
wo
9 Jaslovské Bohunice E
Konečný Turoň
27. 8.10.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
28.
12.10.2019 18:00 (Sob)
Bojničky C 7
wo
11 Sasinkovo B
Konečný Turoň
28. 12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
5. kolo
týždeň 42/2019
19.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
29.
19.10.2019 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 10
wo
8 Zeleneč D
Konečný Hulík
29. 19.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
19.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
30.
19.10.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 11
wo
7 Bojničky C
Konečný Hulík
30. 19.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
31.
19.10.2019 10:00 (Sob)
Ostrov 17
wo
1 Bučany B
Konečný Hulík
31. 19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
17.10.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
32.
17.10.2019 19:00 (Štv)
Siladice 1
wo
17 Zeleneč C
Konečný Hulík
32. 17.10.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
15.10.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
33.
15.10.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 10
wo
8 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
33. 15.10.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Turoň
34.
14.10.2019 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 7
wo
11 Sokolovce
Konečný Turoň
34. 14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Turoň
16.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
35.
16.10.2019 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 14
wo
4 Piešťany - Moravany F
Konečný Turoň
35. 16.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
6. kolo
týždeň 43/2019
26.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
36.
26.10.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč D 13
wo
5 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
36. 26.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
24.10.2019 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
37.
24.10.2019 17:30 (Štv)
Sokolovce 7
wo
11 Piešťany - Moravany E
Konečný Hulík
37. 24.10.2019 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
25.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
38.
25.10.2019 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 12
wo
6 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
38. 25.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
26.10.2019 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
39.
26.10.2019 17:30 (Sob)
Zeleneč C 11
wo
7 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
39. 26.10.2019 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
22.10.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
40.
22.10.2019 19:00 (Uto)
Bučany B 10
wo
8 Siladice
Konečný Hulík
40. 22.10.2019 19:00 (Uto)
wo
Siladice 8
Konečný Hulík
26.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
41.
26.10.2019 18:00 (Sob)
Bojničky C 5
wo
13 Ostrov
Konečný Hulík
41. 26.10.2019 18:00 (Sob)
wo
Ostrov 13
Konečný Hulík
26.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
42.
26.10.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 6
wo
12 Sasinkovo B
Konečný Hulík
42. 26.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
7. kolo
týždeň 45/2019
9.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
43.
9.11.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 13
wo
5 Zeleneč D
Konečný Hulík
43. 9.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
9.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
44.
9.11.2019 10:00 (Sob)
Ostrov 9
wo
9 Sasinkovo B
Konečný Hulík
44. 9.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
7.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
45.
7.11.2019 19:00 (Štv)
Siladice 6
wo
12 Bojničky C
Konečný Hulík
45. 7.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
5.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
46.
5.11.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 8
wo
10 Bučany B
Konečný Hulík
46. 5.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
47.
4.11.2019 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 5
wo
13 Zeleneč C
Konečný Hulík
47. 4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
48.
6.11.2019 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 11
wo
7 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
48. 6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
9.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
49.
9.11.2019 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 3
wo
15 Sokolovce
Konečný Hulík
49. 9.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
8. kolo
týždeň 46/2019
16.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
50.
16.11.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč D 2
wo
16 Sokolovce
Konečný Hulík
50. 16.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
15.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
51.
15.11.2019 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 13
wo
5 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
51. 15.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
16.11.2019 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
52.
16.11.2019 17:30 (Sob)
Zeleneč C 9
wo
9 Piešťany - Moravany E
Konečný Hulík
52. 16.11.2019 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
12.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
53.
12.11.2019 19:00 (Uto)
Bučany B 14
wo
4 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
53. 12.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
16.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
54.
16.11.2019 18:00 (Sob)
Bojničky C 7
wo
11 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
54. 16.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
55.
14.11.2019 19:00 (Štv)
Sasinkovo B 13
wo
5 Siladice
Konečný Hulík
55. 14.11.2019 19:00 (Štv)
wo
Siladice 5
Konečný Hulík
16.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
56.
16.11.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 4
wo
14 Ostrov
Konečný Hulík
56. 16.11.2019 13:00 (Sob)
wo
Ostrov 14
Konečný Hulík
9. kolo
týždeň 47/2019
23.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
57.
23.11.2019 10:00 (Sob)
Ostrov 15
wo
3 Zeleneč D
Konečný Hulík
57. 23.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
21.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
58.
21.11.2019 19:00 (Štv)
Siladice 7
wo
11 Jaslovské Bohunice E
Konečný Hulík
58. 21.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
19.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
59.
19.11.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 5
wo
13 Sasinkovo B
Konečný Hulík
59. 19.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
18.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
60.
18.11.2019 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 11
wo
7 Bojničky C
Konečný Hulík
60. 18.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
20.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
61.
20.11.2019 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 16
wo
2 Bučany B
Konečný Hulík
61. 20.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
23.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
62.
23.11.2019 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 5
wo
13 Zeleneč C
Konečný Hulík
62. 23.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
21.11.2019 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
63.
21.11.2019 17:30 (Štv)
Sokolovce 5
wo
13 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
63. 21.11.2019 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
10. kolo
týždeň 48/2019
30.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
64.
30.11.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč D 5
wo
13 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
64. 30.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
30.11.2019 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
65.
30.11.2019 17:30 (Sob)
Zeleneč C 8
wo
10 Sokolovce
Konečný Hulík
65. 30.11.2019 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
26.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
66.
26.11.2019 19:00 (Uto)
Bučany B 11
wo
7 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
66. 26.11.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
67.
30.11.2019 18:00 (Sob)
Bojničky C 4
wo
14 Piešťany - Moravany E
Konečný Hulík
67. 30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
68.
30.11.2019 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 14
wo
4 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
68. 30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
30.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
69.
30.11.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 14
wo
4 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
69. 30.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
30.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
70.
30.11.2019 10:00 (Sob)
Ostrov 12
wo
6 Siladice
Konečný Hulík
70. 30.11.2019 10:00 (Sob)
wo
Siladice 6
Konečný Hulík
11. kolo
týždeň 49/2019
5.12.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
71.
5.12.2019 19:00 (Štv)
Siladice 7
wo
11 Zeleneč D
Konečný Hulík
71. 5.12.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
3.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
72.
3.12.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 7
wo
11 Ostrov
Konečný Hulík
72. 3.12.2019 19:00 (Uto)
wo
Ostrov 11
Konečný Hulík
2.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
73.
2.12.2019 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 10
wo
8 Jaslovské Bohunice E
Konečný Hulík
73. 2.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
74.
4.12.2019 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 11
wo
7 Sasinkovo B
Konečný Hulík
74. 4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
7.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
75.
7.12.2019 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 11
wo
7 Bojničky C
Konečný Hulík
75. 7.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
3.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
76.
3.12.2019 19:00 (Uto)
Sokolovce 6
wo
12 Bučany B
Konečný Hulík
76. 3.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
6.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
77.
6.12.2019 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 11
wo
7 Zeleneč C
Konečný Hulík
77. 6.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
12. kolo
týždeň 50/2019
14.12.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
78.
14.12.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč D 3
wo
15 Zeleneč C
Konečný Turoň
78. 14.12.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
10.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
79.
10.12.2019 19:00 (Uto)
Bučany B 6
wo
12 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
79. 10.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
80.
14.12.2019 18:00 (Sob)
Bojničky C 9
wo
9 Sokolovce
Konečný Hulík
80. 14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
81.
14.12.2019 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 15
wo
3 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
81. 14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.12.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
82.
14.12.2019 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 6
wo
12 Piešťany - Moravany E
Konečný Hulík
82. 14.12.2019 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
83.
14.12.2019 10:00 (Sob)
Ostrov 13
wo
5 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
83. 14.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
12.12.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
84.
12.12.2019 19:00 (Štv)
Siladice 8
wo
10 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
84. 12.12.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
13. kolo
týždeň 37/2019
10.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
85.
10.9.2019 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 8
wo
10 Zeleneč D
Konečný Turoň
85. 10.9.2019 19:00 (Uto)
Konečný Turoň
9.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Turoň
86.
9.9.2019 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 9
wo
9 Siladice
Konečný Turoň
86. 9.9.2019 18:00 (Pon)
wo
Siladice 9
Konečný Turoň
11.9.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
87.
11.9.2019 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 6
wo
12 Ostrov
Konečný Turoň
87. 11.9.2019 18:00 (Str)
wo
Ostrov 12
Konečný Turoň
14.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
88.
14.9.2019 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 3
wo
15 Jaslovské Bohunice E
Konečný Turoň
88. 14.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
12.9.2019 17:30 (Štv)
Konečný Turoň
89.
12.9.2019 17:30 (Štv)
Sokolovce 6
wo
12 Sasinkovo B
Konečný Turoň
89. 12.9.2019 17:30 (Štv)
Konečný Turoň
13.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
90.
13.9.2019 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 16
wo
2 Bojničky C
Konečný Turoň
90. 13.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
14.9.2019 17:30 (Sob)
Konečný Turoň
91.
14.9.2019 17:30 (Sob)
Zeleneč C 9
wo
9 Bučany B
Konečný Turoň
91. 14.9.2019 17:30 (Sob)
Konečný Turoň
14. kolo
týždeň 2/2020
11.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
92.
11.1.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 8
wo
10 Bučany B
Konečný Hulík
92. 11.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
11.1.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
93.
11.1.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 15
wo
3 Bojničky C
Konečný Hulík
93. 11.1.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
10.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
94.
10.1.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 11
wo
7 Sasinkovo B
Konečný Hulík
94. 10.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
9.1.2020 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
95.
9.1.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 11
wo
7 Jaslovské Bohunice E
Konečný Hulík
95. 9.1.2020 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
11.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
96.
11.1.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 2
wo
16 Ostrov
Konečný Hulík
96. 11.1.2020 10:00 (Sob)
wo
Ostrov 16
Konečný Hulík
8.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
97.
8.1.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 13
wo
5 Siladice
Konečný Hulík
97. 8.1.2020 18:00 (Str)
wo
Siladice 5
Konečný Hulík
6.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
98.
6.1.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 9
wo
9 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
98. 6.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
15. kolo
týždeň 3/2020
13.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
99.
13.1.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 12
wo
6 Zeleneč D
Konečný Hulík
99. 13.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
14.1.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
100.
14.1.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 2
wo
16 Piešťany - Moravany E
Konečný Hulík
100. 14.1.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
16.1.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
101.
16.1.2020 19:00 (Štv)
Siladice 9
wo
9 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
101. 16.1.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
18.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
102.
18.1.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 14
wo
4 Sokolovce
Konečný Hulík
102. 18.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
18.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
103.
18.1.2020 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 3
wo
15 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
103. 18.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
15.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
104.
15.1.2020 18:30 (Str)
Sasinkovo B 7
wo
11 Zeleneč C
Konečný Hulík
104. 15.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Hulík
18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
105.
18.1.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 8
wo
10 Bučany B
Konečný Hulík
105. 18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
16. kolo
týždeň 4/2020
25.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
106.
25.1.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 4
wo
14 Bojničky C
Konečný Hulík
106. 25.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
21.1.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
107.
21.1.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 11
wo
7 Sasinkovo B
Konečný Hulík
107. 21.1.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
25.1.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
108.
25.1.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 15
wo
3 Jaslovské Bohunice E
Konečný Hulík
108. 25.1.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
24.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
109.
24.1.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 10
wo
8 Ostrov
Konečný Hulík
109. 24.1.2020 18:00 (Pia)
wo
Ostrov 8
Konečný Hulík
23.1.2020 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
110.
23.1.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 14
wo
4 Siladice
Konečný Hulík
110. 23.1.2020 17:30 (Štv)
wo
Siladice 4
Konečný Hulík
25.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
111.
25.1.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 8
wo
10 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
111. 25.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
22.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
112.
22.1.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 16
wo
2 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
112. 22.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
17. kolo
týždeň 6/2020
5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
113.
5.2.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 18
wo
0 Zeleneč D
Konečný Hulík
113. 5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
3.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
114.
3.2.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 11
wo
7 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
114. 3.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
4.2.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
115.
4.2.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 3
wo
15 Sokolovce
Konečný Hulík
115. 4.2.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
6.2.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
116.
6.2.2020 19:00 (Štv)
Siladice 8
wo
10 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
116. 6.2.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
8.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
117.
8.2.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 7
wo
11 Zeleneč C
Konečný Hulík
117. 8.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
8.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
118.
8.2.2020 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 11
wo
7 Bučany B
Konečný Hulík
118. 8.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
8.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
119.
8.2.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 8
wo
10 Bojničky C
Konečný Hulík
119. 8.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
18. kolo
týždeň 7/2020
15.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
120.
15.2.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 5
wo
13 Sasinkovo B
Konečný Hulík
120. 15.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
10.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
121.
10.2.2020 18:00 (Pon)
Bojničky C 12
wo
6 Jaslovské Bohunice E
Konečný Hulík
121. 10.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
11.2.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
122.
11.2.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 7
wo
11 Ostrov
Konečný Hulík
122. 11.2.2020 19:00 (Uto)
wo
Ostrov 11
Konečný Hulík
15.2.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
123.
15.2.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 15
wo
3 Siladice
Konečný Hulík
123. 15.2.2020 17:30 (Sob)
wo
Siladice 3
Konečný Hulík
14.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
124.
14.2.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 12
wo
6 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
124. 14.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
13.2.2020 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
125.
13.2.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 7
wo
11 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
125. 13.2.2020 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
15.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
126.
15.2.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 6
wo
12 Piešťany - Moravany E
Konečný Turoň
126. 15.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Turoň
19. kolo
týždeň 9/2020
24.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
127.
24.2.2020 18:00 (Pon)
Zeleneč D 5
wo
13 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
127. 24.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Hulík
26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
128.
26.2.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 13
wo
5 Sokolovce
Konečný Hulík
128. 26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
22.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
129.
22.2.2020 13:00 (Sob)
Dobrá Voda C 6
wo
12 KST Hlohovec B
Konečný Hulík
129. 22.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Hulík
25.2.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
130.
25.2.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 3
wo
15 Zeleneč C
Konečný Hulík
130. 25.2.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
27.2.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
131.
27.2.2020 19:00 (Štv)
Siladice 7
wo
11 Bučany B
Konečný Hulík
131. 27.2.2020 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
132.
29.2.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 16
wo
2 Bojničky C
Konečný Hulík
132. 29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Hulík
29.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
133.
29.2.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 17
wo
1 Jaslovské Bohunice E
Konečný Hulík
133. 29.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
20. kolo
týždeň 10/2020
7.3.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
134.
7.3.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 6
wo
12 Jaslovské Bohunice E
Konečný Hulík
134. 7.3.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
22.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
135.
22.2.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 8
wo
10 Ostrov
Konečný Hulík
135. 22.2.2020 18:00 (Sob)
wo
Ostrov 10
Konečný Hulík
7.3.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
136.
7.3.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 10
wo
8 Siladice
Konečný Hulík
136. 7.3.2020 18:00 (Sob)
wo
Siladice 8
Konečný Hulík
3.3.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
137.
3.3.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 9
wo
9 PARA Hlohovec D
Konečný Hulík
137. 3.3.2020 19:00 (Uto)
Konečný Hulík
7.3.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
138.
7.3.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 10
wo
8 Dobrá Voda C
Konečný Hulík
138. 7.3.2020 17:30 (Sob)
Konečný Hulík
6.3.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
139.
6.3.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 12
wo
6 Piešťany - Moravany E
Konečný Hulík
139. 6.3.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
5.3.2020 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
140.
5.3.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 13
wo
5 Piešťany - Moravany F
Konečný Hulík
140. 5.3.2020 17:30 (Štv)
Konečný Hulík
21. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 17:30 (Štv)
141.
12.3.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 0
141. 12.3.2020 17:30 (Štv)
14.3.2020 10:00 (Sob)
142.
14.3.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 0
142. 14.3.2020 10:00 (Sob)
11.3.2020 18:00 (Str)
143.
11.3.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 0
143. 11.3.2020 18:00 (Str)
9.3.2020 18:00 (Pon)
144.
9.3.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 0
144. 9.3.2020 18:00 (Pon)
10.3.2020 19:00 (Uto)
145.
10.3.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 0
145. 10.3.2020 19:00 (Uto)
12.3.2020 19:00 (Štv)
146.
12.3.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
146. 12.3.2020 19:00 (Štv)
14.3.2020 09:00 (Sob)
pozor zmena času
147.
14.3.2020 09:00 (Sob)
Ostrov 0
wo
0 Jaslovské Bohunice E
pozor zmena času
147. 14.3.2020 09:00 (Sob)
pozor zmena času
22. kolo
týždeň 12/2020
21.3.2020 15:00 (Sob)
148.
21.3.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
wo
148. 21.3.2020 15:00 (Sob)
wo
Ostrov 0
21.3.2020 13:00 (Sob)
149.
21.3.2020 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 0
wo
149. 21.3.2020 13:00 (Sob)
wo
Siladice 0
21.3.2020 18:00 (Sob)
150.
21.3.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
150. 21.3.2020 18:00 (Sob)
21.3.2020 18:00 (Sob)
151.
21.3.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
151. 21.3.2020 18:00 (Sob)
17.3.2020 19:00 (Uto)
152.
17.3.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
152. 17.3.2020 19:00 (Uto)
21.3.2020 17:30 (Sob)
153.
21.3.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
153. 21.3.2020 17:30 (Sob)
20.3.2020 18:00 (Pia)
154.
20.3.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
154. 20.3.2020 18:00 (Pia)
23. kolo
týždeň 13/2020
27.3.2020 18:00 (Pia)
155.
27.3.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
155. 27.3.2020 18:00 (Pia)
26.3.2020 17:30 (Štv)
156.
26.3.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 0
156. 26.3.2020 17:30 (Štv)
28.3.2020 10:00 (Sob)
157.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 0
157. 28.3.2020 10:00 (Sob)
25.3.2020 18:00 (Str)
158.
25.3.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 0
158. 25.3.2020 18:00 (Str)
23.3.2020 18:00 (Pon)
159.
23.3.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 0
159. 23.3.2020 18:00 (Pon)
24.3.2020 19:00 (Uto)
160.
24.3.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 0
160. 24.3.2020 19:00 (Uto)
26.3.2020 19:00 (Štv)
161.
26.3.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
wo
161. 26.3.2020 19:00 (Štv)
wo
Ostrov 0
24. kolo
týždeň 14/2020
4.4.2020 15:00 (Sob)
162.
4.4.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
wo
162. 4.4.2020 15:00 (Sob)
wo
Siladice 0
4.4.2020 10:00 (Sob)
163.
4.4.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 0
163. 4.4.2020 10:00 (Sob)
4.4.2020 13:00 (Sob)
164.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 0
164. 4.4.2020 13:00 (Sob)
4.4.2020 18:00 (Sob)
165.
4.4.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
165. 4.4.2020 18:00 (Sob)
4.4.2020 18:00 (Sob)
166.
4.4.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
166. 4.4.2020 18:00 (Sob)
31.3.2020 19:00 (Uto)
167.
31.3.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
167. 31.3.2020 19:00 (Uto)
4.4.2020 17:30 (Sob)
168.
4.4.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
168. 4.4.2020 17:30 (Sob)
25. kolo
týždeň 15/2020
11.4.2020 17:30 (Sob)
169.
11.4.2020 17:30 (Sob)
Zeleneč C 0
169. 11.4.2020 17:30 (Sob)
10.4.2020 18:00 (Pia)
170.
10.4.2020 18:00 (Pia)
KST Hlohovec B 0
170. 10.4.2020 18:00 (Pia)
9.4.2020 17:30 (Štv)
171.
9.4.2020 17:30 (Štv)
Sokolovce 0
171. 9.4.2020 17:30 (Štv)
11.4.2020 10:00 (Sob)
172.
11.4.2020 10:00 (Sob)
Piešťany - Moravany F 0
172. 11.4.2020 10:00 (Sob)
8.4.2020 18:00 (Str)
173.
8.4.2020 18:00 (Str)
Piešťany - Moravany E 0
173. 8.4.2020 18:00 (Str)
6.4.2020 18:00 (Pon)
174.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Dobrá Voda C 0
wo
174. 6.4.2020 18:00 (Pon)
wo
Ostrov 0
7.4.2020 19:00 (Uto)
175.
7.4.2020 19:00 (Uto)
PARA Hlohovec D 0
wo
175. 7.4.2020 19:00 (Uto)
wo
Siladice 0
26. kolo
týždeň 17/2020
25.4.2020 15:00 (Sob)
176.
25.4.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč D 0
176. 25.4.2020 15:00 (Sob)
23.4.2020 19:00 (Štv)
177.
23.4.2020 19:00 (Štv)
Siladice 0
177. 23.4.2020 19:00 (Štv)
25.4.2020 10:00 (Sob)
178.
25.4.2020 10:00 (Sob)
Ostrov 0
178. 25.4.2020 10:00 (Sob)
25.4.2020 13:00 (Sob)
179.
25.4.2020 13:00 (Sob)
Jaslovské Bohunice E 0
179. 25.4.2020 13:00 (Sob)
25.4.2020 18:00 (Sob)
180.
25.4.2020 18:00 (Sob)
Sasinkovo B 0
180. 25.4.2020 18:00 (Sob)
25.4.2020 18:00 (Sob)
181.
25.4.2020 18:00 (Sob)
Bojničky C 0
181. 25.4.2020 18:00 (Sob)
21.4.2020 19:00 (Uto)
182.
21.4.2020 19:00 (Uto)
Bučany B 0
182. 21.4.2020 19:00 (Uto)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk