BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 39/2019
28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
1.
28.9.2019 10:00 (Sob)
Bojničky A 1
wo
9 Dunajská Streda B
Konečný Dobiš
1. 28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
2.
28.9.2019 10:00 (Sob)
Pata 9
wo
1 Moravský sv. Ján B
Konečný Dobiš
2. 28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.
28.9.2019 10:00 (Sob)
Elastik Trnava 7
wo
3 Majcichov
Konečný Dobiš
3. 28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
2.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
4.
2.10.2019 18:00 (Str)
Michal n/O 7
wo
3 Vydrany
Konečný Dobiš
4. 2.10.2019 18:00 (Str)
wo
Vydrany 3
Konečný Dobiš
2. kolo
týždeň 41/2019
14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Dobiš
5.
14.10.2019 18:00 (Pon)
Bojničky A 4
wo
6 Vydrany
Konečný Dobiš
5. 14.10.2019 18:00 (Pon)
wo
Vydrany 6
Konečný Dobiš
12.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6.
12.10.2019 10:00 (Sob)
Majcichov 4
wo
6 Michal n/O
Konečný Dobiš
6. 12.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
12.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.
12.10.2019 10:00 (Sob)
Moravský sv. Ján B 0
wo
10 Elastik Trnava
Konečný Dobiš
7. 12.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
12.10.2019 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8.
12.10.2019 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 9
wo
1 Pata
Konečný Dobiš
8. 12.10.2019 11:00 (Sob)
wo
Pata 1
Konečný Dobiš
3. kolo
týždeň 42/2019
19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
9.
19.10.2019 10:00 (Sob)
Pata 7
wo
3 Bojničky A
Konečný Dobiš
9. 19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10.
19.10.2019 10:00 (Sob)
Elastik Trnava 7
wo
3 Dunajská Streda B
Konečný Dobiš
10. 19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.
19.10.2019 10:00 (Sob)
Michal n/O 9
wo
1 Moravský sv. Ján B
Konečný Dobiš
11. 19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
12.
19.10.2019 10:00 (Sob)
Vydrany 7
wo
3 Majcichov
Konečný Dobiš
12. 19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
4. kolo
týždeň 43/2019
26.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
13.
26.10.2019 10:00 (Sob)
Bojničky A 4
wo
6 Majcichov
Konečný Dobiš
13. 26.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 08:30 (Sob)
Konečný Dobiš
14.
19.10.2019 08:30 (Sob)
Vydrany 10
wo
0 Moravský sv. Ján B
Konečný Dobiš
14. 19.10.2019 08:30 (Sob)
Konečný Dobiš
26.10.2019 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.
26.10.2019 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 4
wo
6 Michal n/O
Konečný Dobiš
15. 26.10.2019 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
16.
26.10.2019 10:00 (Sob)
Pata 5
wo
5 Elastik Trnava
Konečný Dobiš
16. 26.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 16:00 (Štv)
Konečný Dobiš
17.
14.11.2019 16:00 (Štv)
Elastik Trnava 10
wo
0 Bojničky A
Konečný Dobiš
17. 14.11.2019 16:00 (Štv)
Konečný Dobiš
16.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.
16.11.2019 10:00 (Sob)
Michal n/O 9
wo
1 Pata
Konečný Dobiš
18. 16.11.2019 10:00 (Sob)
wo
Pata 1
Konečný Dobiš
16.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.
16.11.2019 10:00 (Sob)
Vydrany 4
wo
6 Dunajská Streda B
Konečný Dobiš
19. 16.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.11.2019 17:45 (Pia)
Konečný Dobiš
20.
15.11.2019 17:45 (Pia)
Majcichov 4
wo
6 Moravský sv. Ján B
Konečný Dobiš
20. 15.11.2019 17:45 (Pia)
Konečný Dobiš
6. kolo
týždeň 48/2019
30.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
21.
30.11.2019 10:00 (Sob)
Bojničky A 6
wo
4 Moravský sv. Ján B
Konečný Dobiš
21. 30.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
30.11.2019 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
22.
30.11.2019 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 7
wo
3 Majcichov
Konečný Dobiš
22. 30.11.2019 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
30.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
23.
30.11.2019 10:00 (Sob)
Pata 5
wo
5 Vydrany
Konečný Dobiš
23. 30.11.2019 10:00 (Sob)
wo
Vydrany 5
Konečný Dobiš
30.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
24.
30.11.2019 10:00 (Sob)
Elastik Trnava 4
wo
6 Michal n/O
Konečný Dobiš
24. 30.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7. kolo
týždeň 49/2019
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Dobiš
25.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Michal n/O 9
wo
1 Bojničky A
Konečný Dobiš
25. 3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Dobiš
7.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.
7.12.2019 10:00 (Sob)
Elastik Trnava 7
wo
3 Vydrany
Konečný Dobiš
26. 7.12.2019 10:00 (Sob)
wo
Vydrany 3
Konečný Dobiš
5.12.2019 17:30 (Štv)
Konečný Dobiš
27.
5.12.2019 17:30 (Štv)
Majcichov 3
wo
7 Pata
Konečný Dobiš
27. 5.12.2019 17:30 (Štv)
wo
Pata 7
Konečný Dobiš
14.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
28.
14.12.2019 10:00 (Sob)
Moravský sv. Ján B 7
wo
3 Dunajská Streda B
Konečný Dobiš
28. 14.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8. kolo
týždeň 2/2020
11.1.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
29.
11.1.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 10
wo
0 Bojničky A
Konečný Dobiš
29. 11.1.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
30.
11.1.2020 10:00 (Sob)
Moravský sv. Ján B 0
wo
10 Pata
Konečný Dobiš
30. 11.1.2020 10:00 (Sob)
wo
Pata 10
Konečný Dobiš
11.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
31.
11.1.2020 10:00 (Sob)
Majcichov 2
wo
8 Elastik Trnava
Konečný Dobiš
31. 11.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Dobiš
32.
14.1.2020 18:00 (Uto)
Michal n/O 7
wo
3 Vydrany
Konečný Dobiš
32. 14.1.2020 18:00 (Uto)
wo
Vydrany 3
Konečný Dobiš
9. kolo
týždeň 3/2020
18.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
33.
18.1.2020 10:00 (Sob)
Vydrany 6
wo
4 Bojničky A
Konečný Dobiš
33. 18.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.1.2020 17:30 (Str)
Konečný Dobiš
34.
15.1.2020 17:30 (Str)
Michal n/O 9
wo
1 Majcichov
Konečný Dobiš
34. 15.1.2020 17:30 (Str)
Konečný Dobiš
18.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
35.
18.1.2020 10:00 (Sob)
Elastik Trnava 10
wo
0 Moravský sv. Ján B
Konečný Dobiš
35. 18.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
25.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
36.
25.1.2020 10:00 (Sob)
Pata 5
wo
5 Dunajská Streda B
Konečný Dobiš
36. 25.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10. kolo
týždeň 6/2020
8.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
37.
8.2.2020 10:00 (Sob)
Bojničky A 2
wo
8 Pata
Konečný Dobiš
37. 8.2.2020 10:00 (Sob)
wo
Pata 8
Konečný Dobiš
8.2.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
38.
8.2.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 4
wo
6 Elastik Trnava
Konečný Dobiš
38. 8.2.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
39.
8.2.2020 10:00 (Sob)
Moravský sv. Ján B 3
wo
7 Michal n/O
Konečný Dobiš
39. 8.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6.2.2020 17:00 (Štv)
Konečný Dobiš
40.
6.2.2020 17:00 (Štv)
Majcichov 4
wo
6 Vydrany
Konečný Dobiš
40. 6.2.2020 17:00 (Štv)
wo
Vydrany 6
Konečný Dobiš
11. kolo
týždeň 9/2020
29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
41.
29.2.2020 10:00 (Sob)
Majcichov 7
wo
3 Bojničky A
Konečný Dobiš
41. 29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
27.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Dobiš
42.
27.2.2020 18:00 (Štv)
Moravský sv. Ján B 2
wo
8 Vydrany
Konečný Dobiš
42. 27.2.2020 18:00 (Štv)
wo
Vydrany 8
Konečný Dobiš
29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
43.
29.2.2020 10:00 (Sob)
Michal n/O 8
wo
2 Dunajská Streda B
Konečný Dobiš
43. 29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
44.
29.2.2020 10:00 (Sob)
Elastik Trnava 5
wo
5 Pata
Konečný Dobiš
44. 29.2.2020 10:00 (Sob)
wo
Pata 5
Konečný Dobiš
12. kolo
týždeň 10/2020
7.3.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
45.
7.3.2020 10:00 (Sob)
Bojničky A 0
wo
10 Elastik Trnava
Konečný Dobiš
45. 7.3.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.3.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
46.
7.3.2020 11:00 (Sob)
Pata 2
wo
8 Michal n/O
Konečný Dobiš
46. 7.3.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.3.2020 11:00 (Sob)
Konečný Dobiš
47.
7.3.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 5
wo
5 Vydrany
Konečný Dobiš
47. 7.3.2020 11:00 (Sob)
wo
Vydrany 5
Konečný Dobiš
4.3.2020 17:30 (Str)
Konečný Dobiš
48.
4.3.2020 17:30 (Str)
Moravský sv. Ján B 8
wo
2 Majcichov
Konečný Dobiš
48. 4.3.2020 17:30 (Str)
Konečný Dobiš
13. kolo
týždeň 12/2020
21.3.2020 10:00 (Sob)
49.
21.3.2020 10:00 (Sob)
Moravský sv. Ján B 0
49. 21.3.2020 10:00 (Sob)
21.3.2020 10:00 (Sob)
50.
21.3.2020 10:00 (Sob)
Majcichov 0
50. 21.3.2020 10:00 (Sob)
21.3.2020 10:00 (Sob)
51.
21.3.2020 10:00 (Sob)
Vydrany 0
wo
51. 21.3.2020 10:00 (Sob)
wo
Pata 0
21.3.2020 10:00 (Sob)
52.
21.3.2020 10:00 (Sob)
Michal n/O 0
52. 21.3.2020 10:00 (Sob)
14. kolo
týždeň 13/2020
7.3.2020 09:00 (Sob)
Pozor zmena dátumu
53.
7.3.2020 09:00 (Sob)
Bojničky A 0
wo
0 Michal n/O
Pozor zmena dátumu
53. 7.3.2020 09:00 (Sob)
Pozor zmena dátumu
28.3.2020 10:00 (Sob)
54.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Vydrany 0
54. 28.3.2020 10:00 (Sob)
28.3.2020 10:00 (Sob)
55.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Pata 0
55. 28.3.2020 10:00 (Sob)
28.3.2020 11:00 (Sob)
56.
28.3.2020 11:00 (Sob)
Dunajská Streda B 0
56. 28.3.2020 11:00 (Sob)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk