BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2019
21.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
1.
21.9.2019 16:00 (Sob)
Sereď 7
wo
11 Galanta C
Konečný Dobiš
1. 21.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
21.9.2019 13:30 (Sob)
Konečný Dobiš
2.
21.9.2019 13:30 (Sob)
Senica 14
wo
4 Majcichov B
Konečný Dobiš
2. 21.9.2019 13:30 (Sob)
Konečný Dobiš
21.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.
21.9.2019 16:00 (Sob)
Jelka 12
wo
6 Križovany
Konečný Dobiš
3. 21.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.9.2019 18:30 (Štv)
Konečný Dobiš
4.
19.9.2019 18:30 (Štv)
Malženice 12
wo
6 Vrbové
Konečný Dobiš
4. 19.9.2019 18:30 (Štv)
Konečný Dobiš
21.9.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.
21.9.2019 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 16
wo
2 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
5. 21.9.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
21.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6.
21.9.2019 16:00 (Sob)
Šintava 9
wo
9 Pata
Konečný Dobiš
6. 21.9.2019 16:00 (Sob)
wo
Pata 9
Konečný Dobiš
2. kolo
týždeň 39/2019
28.9.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.
28.9.2019 13:00 (Sob)
Galanta C 14
wo
4 Pata
Konečný Dobiš
7. 28.9.2019 13:00 (Sob)
wo
Pata 4
Konečný Dobiš
28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8.
28.9.2019 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 3
wo
15 Šintava
Konečný Dobiš
8. 28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
9.
28.9.2019 10:00 (Sob)
Vrbové 9
wo
9 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
9. 28.9.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
28.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10.
28.9.2019 16:00 (Sob)
Križovany 7
wo
11 Malženice
Konečný Dobiš
10. 28.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
28.9.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.
28.9.2019 13:00 (Sob)
Majcichov B 9
wo
9 Jelka
Konečný Dobiš
11. 28.9.2019 13:00 (Sob)
wo
Jelka 9
Konečný Dobiš
28.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
12.
28.9.2019 16:00 (Sob)
Sereď 2
wo
16 Senica
Konečný Dobiš
12. 28.9.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3. kolo
týždeň 40/2019
5.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
13.
5.10.2019 15:00 (Sob)
Senica 10
wo
8 Galanta C
Konečný Dobiš
13. 5.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.10.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
14.
5.10.2019 14:00 (Sob)
Jelka 11
wo
7 Sereď
Konečný Dobiš
14. 5.10.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.
5.10.2019 16:00 (Sob)
Malženice 8
wo
10 Majcichov B
Konečný Dobiš
15. 5.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
16.
5.10.2019 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 15
wo
3 Križovany
Konečný Dobiš
16. 5.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
17.
5.10.2019 16:00 (Sob)
Šintava 10
wo
8 Vrbové
Konečný Dobiš
17. 5.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
2.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
18.
2.10.2019 18:00 (Str)
Pata 8
wo
10 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
18. 2.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
4. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Dobiš
19.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Galanta C 6
wo
12 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
19. 10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Dobiš
12.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
20.
12.10.2019 16:00 (Sob)
Vrbové 18
wo
0 Pata
Konečný Dobiš
20. 12.10.2019 16:00 (Sob)
wo
Pata 0
Konečný Dobiš
12.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
21.
12.10.2019 16:00 (Sob)
Križovany 1
wo
17 Šintava
Konečný Dobiš
21. 12.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
12.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
22.
12.10.2019 13:00 (Sob)
Majcichov B 10
wo
8 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
22. 12.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
12.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
23.
12.10.2019 16:00 (Sob)
Sereď 12
wo
6 Malženice
Konečný Dobiš
23. 12.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
12.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
24.
12.10.2019 15:00 (Sob)
Senica 8
wo
10 Jelka
Konečný Dobiš
24. 12.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5. kolo
týždeň 42/2019
19.10.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
25.
19.10.2019 14:00 (Sob)
Jelka 13
wo
5 Galanta C
Konečný Dobiš
25. 19.10.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.
19.10.2019 15:00 (Sob)
Senica 15
wo
3 Malženice
Konečný Dobiš
26. 19.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
27.
19.10.2019 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 15
wo
3 Sereď
Konečný Dobiš
27. 19.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
28.
19.10.2019 16:00 (Sob)
Šintava 16
wo
2 Majcichov B
Konečný Dobiš
28. 19.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
29.
19.10.2019 16:00 (Sob)
Pata 9
wo
9 Križovany
Konečný Dobiš
29. 19.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
30.
19.10.2019 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 9
wo
9 Vrbové
Konečný Dobiš
30. 19.10.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6. kolo
týždeň 43/2019
26.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
31.
26.10.2019 13:00 (Sob)
Galanta C 4
wo
14 Vrbové
Konečný Dobiš
31. 26.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
32.
26.10.2019 16:00 (Sob)
Križovany 8
wo
10 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
32. 26.10.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.10.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
33.
26.10.2019 13:00 (Sob)
Majcichov B 13
wo
5 Pata
Konečný Dobiš
33. 26.10.2019 13:00 (Sob)
wo
Pata 5
Konečný Dobiš
23.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
34.
23.10.2019 18:00 (Str)
Šintava 12
wo
6 Sereď
Konečný Dobiš
34. 23.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
26.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
35.
26.10.2019 15:00 (Sob)
Senica 11
wo
7 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
35. 26.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.10.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
36.
26.10.2019 14:00 (Sob)
Jelka 13
wo
5 Malženice
Konečný Dobiš
36. 26.10.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7. kolo
týždeň 45/2019
9.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
37.
9.11.2019 16:00 (Sob)
Galanta C 8
wo
10 Malženice
Konečný Dobiš
37. 9.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
9.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
38.
9.11.2019 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 13
wo
5 Jelka
Konečný Dobiš
38. 9.11.2019 13:00 (Sob)
wo
Jelka 5
Konečný Dobiš
9.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
39.
9.11.2019 16:00 (Sob)
Šintava 9
wo
9 Senica
Konečný Dobiš
39. 9.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
40.
6.11.2019 18:00 (Str)
Pata 10
wo
8 Sereď
Konečný Dobiš
40. 6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
9.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
41.
9.11.2019 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 10
wo
8 Majcichov B
Konečný Dobiš
41. 9.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
9.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
42.
9.11.2019 16:00 (Sob)
Vrbové 15
wo
3 Križovany
Konečný Dobiš
42. 9.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8. kolo
týždeň 46/2019
16.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
43.
16.11.2019 13:00 (Sob)
Galanta C 12
wo
6 Križovany
Konečný Dobiš
43. 16.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
16.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
44.
16.11.2019 13:00 (Sob)
Majcichov B 11
wo
7 Vrbové
Konečný Dobiš
44. 16.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
16.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
45.
16.11.2019 16:00 (Sob)
Sereď 9
wo
9 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
45. 16.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
16.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
46.
16.11.2019 15:00 (Sob)
Senica 16
wo
2 Pata
Konečný Dobiš
46. 16.11.2019 15:00 (Sob)
wo
Pata 2
Konečný Dobiš
16.11.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
47.
16.11.2019 14:00 (Sob)
Jelka 9
wo
9 Šintava
Konečný Dobiš
47. 16.11.2019 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Dobiš
48.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Malženice 10
wo
8 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
48. 14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Dobiš
9. kolo
týždeň 47/2019
23.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
49.
23.11.2019 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 12
wo
6 Galanta C
Konečný Dobiš
49. 23.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.11.2019 19:00 (Pon)
Konečný Dobiš
50.
18.11.2019 19:00 (Pon)
Šintava 12
wo
6 Malženice
Konečný Dobiš
50. 18.11.2019 19:00 (Pon)
Konečný Dobiš
21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Dobiš
51.
21.11.2019 18:00 (Štv)
Pata 3
wo
15 Jelka
Konečný Dobiš
51. 21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Dobiš
23.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
52.
23.11.2019 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 6
wo
12 Senica
Konečný Dobiš
52. 23.11.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
23.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
53.
23.11.2019 16:00 (Sob)
Vrbové 15
wo
3 Sereď
Konečný Dobiš
53. 23.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
23.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
54.
23.11.2019 16:00 (Sob)
Križovany 9
wo
9 Majcichov B
Konečný Dobiš
54. 23.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
10. kolo
týždeň 48/2019
30.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
55.
30.11.2019 13:00 (Sob)
Galanta C 7
wo
11 Majcichov B
Konečný Dobiš
55. 30.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
30.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
56.
30.11.2019 16:00 (Sob)
Sereď 14
wo
4 Križovany
Konečný Dobiš
56. 30.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
30.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
57.
30.11.2019 15:00 (Sob)
Senica 10
wo
8 Vrbové
Konečný Dobiš
57. 30.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
27.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
58.
27.11.2019 18:00 (Str)
Jelka 15
wo
3 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
58. 27.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
30.11.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
59.
30.11.2019 16:00 (Sob)
Malženice 17
wo
1 Pata
Konečný Dobiš
59. 30.11.2019 16:00 (Sob)
wo
Pata 1
Konečný Dobiš
30.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
60.
30.11.2019 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 10
wo
8 Šintava
Konečný Dobiš
60. 30.11.2019 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11. kolo
týždeň 49/2019
7.12.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
61.
7.12.2019 16:00 (Sob)
Šintava 15
wo
3 Galanta C
Konečný Dobiš
61. 7.12.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Dobiš
62.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Pata 1
wo
17 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
62. 3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Dobiš
7.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
63.
7.12.2019 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 9
wo
9 Malženice
Konečný Dobiš
63. 7.12.2019 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.12.2019 19:00 (Štv)
Konečný Dobiš
64.
5.12.2019 19:00 (Štv)
Vrbové 9
wo
9 Jelka
Konečný Dobiš
64. 5.12.2019 19:00 (Štv)
wo
Jelka 9
Konečný Dobiš
7.12.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
65.
7.12.2019 16:00 (Sob)
Križovany 4
wo
14 Senica
Konečný Dobiš
65. 7.12.2019 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
2.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Dobiš
66.
2.12.2019 18:00 (Pon)
Majcichov B 11
wo
7 Sereď
Konečný Dobiš
66. 2.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Dobiš
12. kolo
týždeň 2/2020
9.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Dobiš
67.
9.1.2020 18:00 (Štv)
Galanta C 13
wo
5 Sereď
Konečný Dobiš
67. 9.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Dobiš
11.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
68.
11.1.2020 13:00 (Sob)
Majcichov B 4
wo
14 Senica
Konečný Dobiš
68. 11.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
69.
11.1.2020 16:00 (Sob)
Križovany 5
wo
13 Jelka
Konečný Dobiš
69. 11.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
9.1.2020 19:00 (Štv)
Konečný Dobiš
70.
9.1.2020 19:00 (Štv)
Vrbové 9
wo
9 Malženice
Konečný Dobiš
70. 9.1.2020 19:00 (Štv)
Konečný Dobiš
11.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
71.
11.1.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 6
wo
12 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
71. 11.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
11.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
72.
11.1.2020 16:00 (Sob)
Pata 1
wo
17 Šintava
Konečný Dobiš
72. 11.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
13. kolo
týždeň 3/2020
18.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
73.
18.1.2020 16:00 (Sob)
Pata 2
wo
16 Galanta C
Konečný Dobiš
73. 18.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
74.
18.1.2020 16:00 (Sob)
Šintava 12
wo
6 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
74. 18.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
75.
18.1.2020 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 9
wo
9 Vrbové
Konečný Dobiš
75. 18.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
76.
18.1.2020 16:00 (Sob)
Malženice 16
wo
2 Križovany
Konečný Dobiš
76. 18.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.1.2020 12:00 (Sob)
Konečný Dobiš
77.
18.1.2020 12:00 (Sob)
Jelka 10
wo
8 Majcichov B
Konečný Dobiš
77. 18.1.2020 12:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
78.
18.1.2020 15:00 (Sob)
Senica 17
wo
1 Sereď
Konečný Dobiš
78. 18.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
14. kolo
týždeň 4/2020
25.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
79.
25.1.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 6
wo
12 Senica
Konečný Dobiš
79. 25.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
22.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
80.
22.1.2020 18:00 (Str)
Sereď 6
wo
12 Jelka
Konečný Dobiš
80. 22.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
25.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
81.
25.1.2020 13:00 (Sob)
Majcichov B 7
wo
11 Malženice
Konečný Dobiš
81. 25.1.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
25.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
82.
25.1.2020 16:00 (Sob)
Križovany 4
wo
14 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
82. 25.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
25.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
83.
25.1.2020 16:00 (Sob)
Vrbové 15
wo
3 Šintava
Konečný Dobiš
83. 25.1.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
25.1.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
84.
25.1.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 10
wo
8 Pata
Konečný Dobiš
84. 25.1.2020 10:00 (Sob)
wo
Pata 8
Konečný Dobiš
15. kolo
týždeň 6/2020
8.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
85.
8.2.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 8
wo
10 Galanta C
Konečný Dobiš
85. 8.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
86.
8.2.2020 16:00 (Sob)
Pata 3
wo
15 Vrbové
Konečný Dobiš
86. 8.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
87.
8.2.2020 16:00 (Sob)
Šintava 16
wo
2 Križovany
Konečný Dobiš
87. 8.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
8.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
88.
8.2.2020 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 14
wo
4 Majcichov B
Konečný Dobiš
88. 8.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
89.
5.2.2020 18:00 (Str)
Malženice 9
wo
9 Sereď
Konečný Dobiš
89. 5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Dobiš
8.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
90.
8.2.2020 15:00 (Sob)
Jelka 9
wo
9 Senica
Konečný Dobiš
90. 8.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
16. kolo
týždeň 7/2020
15.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
91.
15.2.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 6
wo
12 Jelka
Konečný Dobiš
91. 15.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
92.
15.2.2020 15:00 (Sob)
Malženice 3
wo
15 Senica
Konečný Dobiš
92. 15.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
93.
15.2.2020 16:00 (Sob)
Sereď 5
wo
13 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
93. 15.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
94.
15.2.2020 13:00 (Sob)
Majcichov B 1
wo
17 Šintava
Konečný Dobiš
94. 15.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
15.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
95.
15.2.2020 16:00 (Sob)
Križovany 3
wo
15 Pata
Konečný Dobiš
95. 15.2.2020 16:00 (Sob)
wo
Pata 15
Konečný Dobiš
13.2.2020 19:00 (Štv)
Konečný Dobiš
96.
13.2.2020 19:00 (Štv)
Vrbové 13
wo
5 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
96. 13.2.2020 19:00 (Štv)
Konečný Dobiš
17. kolo
týždeň 9/2020
22.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
97.
22.2.2020 16:00 (Sob)
Vrbové 13
wo
5 Galanta C
Konečný Dobiš
97. 22.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
98.
29.2.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 12
wo
6 Križovany
Konečný Dobiš
98. 29.2.2020 10:00 (Sob)
Konečný Dobiš
29.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
99.
29.2.2020 16:00 (Sob)
Pata 16
wo
2 Majcichov B
Konečný Dobiš
99. 29.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
26.2.2020 17:30 (Str)
Konečný Dobiš
100.
26.2.2020 17:30 (Str)
Sereď 7
wo
11 Šintava
Konečný Dobiš
100. 26.2.2020 17:30 (Str)
Konečný Dobiš
29.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
101.
29.2.2020 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 5
wo
13 Senica
Konečný Dobiš
101. 29.2.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
29.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
102.
29.2.2020 16:00 (Sob)
Malženice 7
wo
11 Jelka
Konečný Dobiš
102. 29.2.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
18. kolo
týždeň 10/2020
7.3.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
103.
7.3.2020 16:00 (Sob)
Malženice 15
wo
3 Galanta C
Konečný Dobiš
103. 7.3.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.3.2020 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
104.
7.3.2020 14:00 (Sob)
Jelka 5
wo
13 Piešťany Moravany C
Konečný Dobiš
104. 7.3.2020 14:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.3.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
105.
7.3.2020 15:00 (Sob)
Senica 10
wo
8 Šintava
Konečný Dobiš
105. 7.3.2020 15:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.3.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
106.
7.3.2020 16:00 (Sob)
Sereď 8
wo
10 Pata
Konečný Dobiš
106. 7.3.2020 16:00 (Sob)
wo
Pata 10
Konečný Dobiš
7.3.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
107.
7.3.2020 13:00 (Sob)
Majcichov B 14
wo
4 Veľké Úľany C
Konečný Dobiš
107. 7.3.2020 13:00 (Sob)
Konečný Dobiš
7.3.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
108.
7.3.2020 16:00 (Sob)
Križovany 2
wo
16 Vrbové
Konečný Dobiš
108. 7.3.2020 16:00 (Sob)
Konečný Dobiš
19. kolo
týždeň 11/2020
14.3.2020 16:00 (Sob)
109.
14.3.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
109. 14.3.2020 16:00 (Sob)
14.3.2020 16:00 (Sob)
110.
14.3.2020 16:00 (Sob)
Vrbové 0
110. 14.3.2020 16:00 (Sob)
14.3.2020 10:00 (Sob)
111.
14.3.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 0
111. 14.3.2020 10:00 (Sob)
14.3.2020 16:00 (Sob)
112.
14.3.2020 16:00 (Sob)
Pata 0
112. 14.3.2020 16:00 (Sob)
14.3.2020 16:00 (Sob)
113.
14.3.2020 16:00 (Sob)
Šintava 0
wo
113. 14.3.2020 16:00 (Sob)
wo
Jelka 0
14.3.2020 13:00 (Sob)
114.
14.3.2020 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 0
114. 14.3.2020 13:00 (Sob)
20. kolo
týždeň 12/2020
21.3.2020 13:00 (Sob)
115.
21.3.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 0
115. 21.3.2020 13:00 (Sob)
21.3.2020 16:00 (Sob)
116.
21.3.2020 16:00 (Sob)
Malženice 0
116. 21.3.2020 16:00 (Sob)
21.3.2020 14:00 (Sob)
117.
21.3.2020 14:00 (Sob)
Jelka 0
wo
117. 21.3.2020 14:00 (Sob)
wo
Pata 0
21.3.2020 15:00 (Sob)
118.
21.3.2020 15:00 (Sob)
Senica 0
118. 21.3.2020 15:00 (Sob)
21.3.2020 16:00 (Sob)
119.
21.3.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0
119. 21.3.2020 16:00 (Sob)
21.3.2020 13:00 (Sob)
120.
21.3.2020 13:00 (Sob)
Majcichov B 0
120. 21.3.2020 13:00 (Sob)
21. kolo
týždeň 13/2020
28.3.2020 13:00 (Sob)
121.
28.3.2020 13:00 (Sob)
Majcichov B 0
121. 28.3.2020 13:00 (Sob)
28.3.2020 16:00 (Sob)
122.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Križovany 0
122. 28.3.2020 16:00 (Sob)
28.3.2020 16:00 (Sob)
123.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Vrbové 0
123. 28.3.2020 16:00 (Sob)
28.3.2020 10:00 (Sob)
124.
28.3.2020 10:00 (Sob)
Veľké Úľany C 0
wo
124. 28.3.2020 10:00 (Sob)
wo
Jelka 0
28.3.2020 16:00 (Sob)
125.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Pata 0
125. 28.3.2020 16:00 (Sob)
28.3.2020 16:00 (Sob)
126.
28.3.2020 16:00 (Sob)
Šintava 0
126. 28.3.2020 16:00 (Sob)
22. kolo
týždeň 14/2020
4.4.2020 13:00 (Sob)
127.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Galanta C 0
127. 4.4.2020 13:00 (Sob)
4.4.2020 13:00 (Sob)
128.
4.4.2020 13:00 (Sob)
Piešťany Moravany C 0
wo
128. 4.4.2020 13:00 (Sob)
wo
Pata 0
4.4.2020 16:00 (Sob)
129.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Malženice 0
129. 4.4.2020 16:00 (Sob)
4.4.2020 14:00 (Sob)
130.
4.4.2020 14:00 (Sob)
Jelka 0
130. 4.4.2020 14:00 (Sob)
4.4.2020 15:00 (Sob)
131.
4.4.2020 15:00 (Sob)
Senica 0
131. 4.4.2020 15:00 (Sob)
4.4.2020 16:00 (Sob)
132.
4.4.2020 16:00 (Sob)
Sereď 0
132. 4.4.2020 16:00 (Sob)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk