BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
1.
30.9.2019 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 16
wo
2 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
1. 30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
2.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 11
wo
7 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
2. 30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
28.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
3.
28.10.2019 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 11
wo
7 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
3. 28.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
1.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
4.
1.10.2019 18:00 (Uto)
Kincsek 14
wo
4 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
4. 1.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
3.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
5.
3.10.2019 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 6
wo
12 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
5. 3.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
4.10.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
6.
4.10.2019 18:15 (Pia)
Vrakúň A 3
wo
15 TTC - Baka B
Konečný Ftomin
6. 4.10.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
7.
10.10.2019 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 16
wo
2 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
7. 10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
8.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 6
wo
12 Vrakúň A
Konečný Ftomin
8. 10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
9.10.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
9.
9.10.2019 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 8
wo
10 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
9. 9.10.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
10.
10.10.2019 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 11
wo
7 Kincsek
Konečný Ftomin
10. 10.10.2019 18:00 (Štv)
wo
Kincsek 7
Konečný Ftomin
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
11.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 2
wo
16 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
11. 8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
7.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
12.
7.10.2019 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 9
wo
9 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
12. 7.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
3. kolo
týždeň 42/2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
13.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 15
wo
3 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
13. 14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
11.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Ftomin
14.
11.11.2019 18:15 (Pon)
Somorjai Hurrikán 9
wo
9 Kék Lepkék DS
Konečný Ftomin
14. 11.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Ftomin
15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
15.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Kincsek 10
wo
8 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
15. 15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
17.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
16.
17.10.2019 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 5
wo
13 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
16. 17.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
18.10.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
17.
18.10.2019 18:15 (Pia)
Vrakúň A 14
wo
4 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
17. 18.10.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
17.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
18.
17.10.2019 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 18
wo
0 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
18. 17.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
4. kolo
týždeň 43/2019
24.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
19.
24.10.2019 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 12
wo
6 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
19. 24.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
23.10.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
20.
23.10.2019 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 2
wo
16 TTC - Baka B
Konečný Ftomin
20. 23.10.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
21.
24.10.2019 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 13
wo
5 Vrakúň A
Konečný Ftomin
21. 24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
22.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 8
wo
10 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
22. 22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
23.
22.10.2019 18:00 (Uto)
Kék Lepkék DS 6
wo
12 Kincsek
Konečný Ftomin
23. 22.10.2019 18:00 (Uto)
wo
Kincsek 12
Konečný Ftomin
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
24.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 6
wo
12 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
24. 21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
5. kolo
týždeň 45/2019
4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
25.
4.11.2019 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 16
wo
2 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
25. 4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
26.
4.11.2019 18:00 (Pon)
Kincsek 12
wo
6 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
26. 4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
7.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
27.
7.11.2019 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 5
wo
13 Kék Lepkék DS
Konečný Ftomin
27. 7.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
8.11.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
28.
8.11.2019 18:15 (Pia)
Vrakúň A 11
wo
7 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
28. 8.11.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
29.
7.11.2019 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 11
wo
7 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
29. 7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
30.
7.11.2019 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 14
wo
4 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
30. 7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
6. kolo
týždeň 46/2019
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
31.
18.11.2019 18:30 (Pon)
Dunajská Streda A 10
wo
8 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
31. 18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
32.
14.11.2019 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 15
wo
3 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
32. 14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
33.
12.11.2019 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 3
wo
15 TTC - Baka B
Konečný Ftomin
33. 12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
34.
12.11.2019 18:00 (Uto)
Kék Lepkék DS 14
wo
4 Vrakúň A
Konečný Ftomin
34. 12.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
35.
11.11.2019 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 11
wo
7 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
35. 11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
16.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
36.
16.12.2019 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 8
wo
10 Kincsek
Konečný Ftomin
36. 16.12.2019 18:00 (Pon)
wo
Kincsek 10
Konečný Ftomin
7. kolo
týždeň 47/2019
2.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
37.
2.12.2019 18:00 (Pon)
Kincsek 8
wo
10 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
37. 2.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
38.
21.11.2019 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 4
wo
14 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
38. 21.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
22.11.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
39.
22.11.2019 18:15 (Pia)
Vrakúň A 4
wo
14 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
39. 22.11.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
21.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
40.
21.11.2019 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 12
wo
6 Kék Lepkék DS
Konečný Ftomin
40. 21.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
21.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
41.
21.11.2019 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 7
wo
11 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
41. 21.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
20.11.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
42.
20.11.2019 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 2
wo
16 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
42. 20.11.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
8. kolo
týždeň 48/2019
25.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
43.
25.11.2019 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 4
wo
14 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
43. 25.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
44.
26.11.2019 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 17
wo
1 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
44. 26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
28.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
45.
28.11.2019 18:00 (Štv)
Kék Lepkék DS 17
wo
1 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
45. 28.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
46.
25.11.2019 18:30 (Pon)
TTC - Baka B 10
wo
8 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
46. 25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
25.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
47.
25.11.2019 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 10
wo
8 Vrakúň A
Konečný Ftomin
47. 25.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
48.
26.11.2019 18:00 (Uto)
Kincsek 13
wo
5 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
48. 26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
9. kolo
týždeň 49/2019
5.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
49.
5.12.2019 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 11
wo
7 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
49. 5.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
6.12.2019 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
50.
6.12.2019 18:15 (Pia)
Vrakúň A 10
wo
8 Kincsek
Konečný Ftomin
50. 6.12.2019 18:15 (Pia)
wo
Kincsek 8
Konečný Ftomin
5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
51.
5.12.2019 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 15
wo
3 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
51. 5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
52.
5.12.2019 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 5
wo
13 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
52. 5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
4.12.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
53.
4.12.2019 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 1
wo
17 Kék Lepkék DS
Konečný Ftomin
53. 4.12.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
5.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
54.
5.12.2019 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 16
wo
2 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
54. 5.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
10. kolo
týždeň 50/2019
12.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
55.
12.12.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda A 3
wo
15 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
55. 12.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
9.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
56.
9.1.2020 18:00 (Štv)
Kék Lepkék DS 9
wo
9 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
56. 9.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
57.
9.12.2019 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 15
wo
3 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
57. 9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
9.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
58.
9.12.2019 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 13
wo
5 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
58. 9.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
10.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
59.
10.12.2019 18:00 (Uto)
Kincsek 12
wo
6 TTC - Baka B
Konečný Ftomin
59. 10.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
12.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
60.
12.12.2019 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 6
wo
12 Vrakúň A
Konečný Ftomin
60. 12.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
11. kolo
týždeň 3/2020
17.1.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
61.
17.1.2020 18:15 (Pia)
Vrakúň A 15
wo
3 Dunajská Streda A
Konečný Ftomin
61. 17.1.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
62.
16.1.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 14
wo
4 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
62. 16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
63.
14.1.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok A 7
wo
11 Kincsek
Konečný Ftomin
63. 14.1.2020 18:30 (Uto)
wo
Kincsek 11
Konečný Ftomin
18.12.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
64.
18.12.2019 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 5
wo
13 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
64. 18.12.2019 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
16.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
65.
16.1.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 14
wo
4 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
65. 16.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
66.
14.1.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 4
wo
14 Kék Lepkék DS
Konečný Ftomin
66. 14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
12. kolo
týždeň 4/2020
20.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
67.
20.1.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 2
wo
16 Kék Lepkék DS
Konečný Ftomin
67. 20.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
21.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
68.
21.1.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 12
wo
6 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
68. 21.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
6.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
69.
6.2.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 13
wo
5 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
69. 6.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
22.1.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
70.
22.1.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 4
wo
14 Kincsek
Konečný Ftomin
70. 22.1.2020 18:15 (Str)
wo
Kincsek 14
Konečný Ftomin
23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
71.
23.1.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 9
wo
9 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
71. 23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
72.
30.1.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 12
wo
6 Vrakúň A
Konečný Ftomin
72. 30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
13. kolo
týždeň 5/2020
27.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
73.
27.1.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 6
wo
12 TTC - Baka B
Konečný Ftomin
73. 27.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
31.1.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
74.
31.1.2020 18:15 (Pia)
Vrakúň A 16
wo
2 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
74. 31.1.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
30.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
75.
30.1.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 9
wo
9 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
75. 30.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
76.
28.1.2020 18:00 (Uto)
Kincsek 7
wo
11 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
76. 28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
27.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
77.
27.1.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 14
wo
4 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
77. 27.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
78.
27.1.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 7
wo
11 Kék Lepkék DS
Konečný Ftomin
78. 27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
14. kolo
týždeň 6/2020
3.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
79.
3.2.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 7
wo
11 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
79. 3.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
4.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
80.
4.2.2020 18:00 (Uto)
Kék Lepkék DS 8
wo
10 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
80. 4.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
4.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
81.
4.2.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 6
wo
12 Kincsek
Konečný Ftomin
81. 4.2.2020 18:00 (Uto)
wo
Kincsek 12
Konečný Ftomin
6.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
82.
6.2.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 13
wo
5 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
82. 6.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
5.2.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
83.
5.2.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 4
wo
14 Vrakúň A
Konečný Ftomin
83. 5.2.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
84.
6.2.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 2
wo
16 TTC - Baka B
Konečný Ftomin
84. 6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
15. kolo
týždeň 7/2020
12.3.2020 18:00 (Štv)
Pozor zmena dátumu
85.
12.3.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda A 0
wo
0 Dióspatonyi Farkasok A
Pozor zmena dátumu
85. 12.3.2020 18:00 (Štv)
Pozor zmena dátumu
13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
86.
13.2.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 17
wo
1 Pozsonyeperjesi Vitézek
Konečný Ftomin
86. 13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
14.2.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
87.
14.2.2020 18:15 (Pia)
Vrakúň A 7
wo
11 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
87. 14.2.2020 18:15 (Pia)
Konečný Ftomin
13.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
88.
13.2.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 6
wo
12 Kürti Kalózok
Konečný Ftomin
88. 13.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
10.3.2020 18:00 (Uto)
Pozor zmena dátumu
89.
10.3.2020 18:00 (Uto)
Kincsek 0
wo
0 Kék Lepkék DS
Pozor zmena dátumu
89. 10.3.2020 18:00 (Uto)
Pozor zmena dátumu
10.2.2020 18:00 (Pon)
Predbežný Viola
90.
10.2.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 13
wo
5 Hajrá Abony A
Predbežný Viola
90. 10.2.2020 18:00 (Pon)
Predbežný Viola
16. kolo
týždeň 9/2020
24.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
91.
24.2.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 3
wo
15 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
91. 24.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
27.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
92.
27.2.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony A 10
wo
8 Kincsek
Konečný Ftomin
92. 27.2.2020 18:30 (Štv)
wo
Kincsek 8
Konečný Ftomin
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
93.
25.2.2020 18:00 (Uto)
Kék Lepkék DS 11
wo
7 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
93. 25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
94.
25.2.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 7
wo
11 Vrakúň A
Konečný Ftomin
94. 25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
27.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
95.
27.2.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 9
wo
9 TTC - Baka B
Konečný Ftomin
95. 27.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
26.2.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
96.
26.2.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 5
wo
13 Dióspatonyi Farkasok A
Konečný Ftomin
96. 26.2.2020 18:15 (Str)
Konečný Ftomin
17. kolo
týždeň 10/2020
25.3.2020 18:15 (Str)
Pozor zmena dátumu
97.
25.3.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
wo
0 Dunajská Streda A
Pozor zmena dátumu
97. 25.3.2020 18:15 (Str)
Pozor zmena dátumu
5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
98.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 4
wo
14 ŠK Trhová Hradská
Konečný Ftomin
98. 5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
12.3.2020 18:30 (Štv)
Pozor zmena dátumu
99.
12.3.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 0
wo
0 Kürti Kalózok
Pozor zmena dátumu
99. 12.3.2020 18:30 (Štv)
Pozor zmena dátumu
18.3.2020 18:15 (Str)
Pozor zmena dátumu
100.
18.3.2020 18:15 (Str)
Vrakúň A 0
wo
0 Kék Lepkék DS
Pozor zmena dátumu
100. 18.3.2020 18:15 (Str)
Pozor zmena dátumu
5.3.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
101.
5.3.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 7
wo
11 Hajrá Abony A
Konečný Ftomin
101. 5.3.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
102.
3.3.2020 18:00 (Uto)
Kincsek 5
wo
13 Somorjai Hurrikán
Konečný Ftomin
102. 3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
18. kolo
týždeň 11/2020
11.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
103.
11.2.2020 18:00 (Uto)
Dunajská Streda A 3
wo
15 Kincsek
Konečný Ftomin
103. 11.2.2020 18:00 (Uto)
wo
Kincsek 15
Konečný Ftomin
9.3.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
104.
9.3.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 14
wo
4 ŠKST Gabčíkovo A
Konečný Ftomin
104. 9.3.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
9.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
105.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 10
wo
8 Vrakúň A
Konečný Ftomin
105. 9.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
1.4.2020 18:00 (Str)
Pozor zmena dátumu
106.
1.4.2020 18:00 (Str)
Kék Lepkék DS 0
wo
0 TTC - Baka B
Pozor zmena dátumu
106. 1.4.2020 18:00 (Str)
Pozor zmena dátumu
10.3.2020 18:00 (Uto)
107.
10.3.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
107. 10.3.2020 18:00 (Uto)
12.3.2020 18:00 (Štv)
108.
12.3.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
108. 12.3.2020 18:00 (Štv)
19. kolo
týždeň 12/2020
19.3.2020 18:00 (Štv)
109.
19.3.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
109. 19.3.2020 18:00 (Štv)
18.3.2020 18:15 (Str)
110.
18.3.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
110. 18.3.2020 18:15 (Str)
19.3.2020 18:30 (Štv)
111.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
111. 19.3.2020 18:30 (Štv)
26.3.2020 18:30 (Štv)
Pozor zmena dátumu
112.
26.3.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony A 0
wo
0 TTC - Baka B
Pozor zmena dátumu
112. 26.3.2020 18:30 (Štv)
Pozor zmena dátumu
20.3.2020 18:15 (Pia)
113.
20.3.2020 18:15 (Pia)
Vrakúň A 0
113. 20.3.2020 18:15 (Pia)
19.3.2020 18:00 (Štv)
114.
19.3.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
wo
114. 19.3.2020 18:00 (Štv)
wo
Kincsek 0
20. kolo
týždeň 13/2020
23.3.2020 18:00 (Pon)
115.
23.3.2020 18:00 (Pon)
Dunajská Streda A 0
115. 23.3.2020 18:00 (Pon)
24.3.2020 18:00 (Uto)
116.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Kincsek 0
116. 24.3.2020 18:00 (Uto)
23.3.2020 18:00 (Pon)
117.
23.3.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
117. 23.3.2020 18:00 (Pon)
23.3.2020 18:30 (Pon)
118.
23.3.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
118. 23.3.2020 18:30 (Pon)
26.3.2020 18:00 (Štv)
119.
26.3.2020 18:00 (Štv)
Kék Lepkék DS 0
119. 26.3.2020 18:00 (Štv)
24.3.2020 18:00 (Uto)
120.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
120. 24.3.2020 18:00 (Uto)
21. kolo
týždeň 14/2020
31.3.2020 18:00 (Uto)
121.
31.3.2020 18:00 (Uto)
Kürti Kalózok 0
121. 31.3.2020 18:00 (Uto)
2.4.2020 18:00 (Štv)
122.
2.4.2020 18:00 (Štv)
ŠK Trhová Hradská 0
122. 2.4.2020 18:00 (Štv)
1.4.2020 18:15 (Str)
123.
1.4.2020 18:15 (Str)
Pozsonyeperjesi Vitézek 0
123. 1.4.2020 18:15 (Str)
2.4.2020 18:30 (Štv)
124.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Dióspatonyi Farkasok A 0
124. 2.4.2020 18:30 (Štv)
2.4.2020 18:30 (Štv)
125.
2.4.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka B 0
wo
125. 2.4.2020 18:30 (Štv)
wo
Kincsek 0
3.4.2020 18:15 (Pia)
126.
3.4.2020 18:15 (Pia)
Vrakúň A 0
126. 3.4.2020 18:15 (Pia)
22. kolo
týždeň 15/2020
9.4.2020 18:00 (Štv)
127.
9.4.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda A 0
127. 9.4.2020 18:00 (Štv)
9.4.2020 18:00 (Štv)
128.
9.4.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo A 0
128. 9.4.2020 18:00 (Štv)
7.4.2020 18:00 (Uto)
129.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Kincsek 0
129. 7.4.2020 18:00 (Uto)
6.4.2020 18:00 (Pon)
130.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Somorjai Hurrikán 0
130. 6.4.2020 18:00 (Pon)
6.4.2020 18:30 (Pon)
131.
6.4.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony A 0
131. 6.4.2020 18:30 (Pon)
6.4.2020 18:00 (Pon)
132.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Kék Lepkék DS 0
132. 6.4.2020 18:00 (Pon)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk