BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 40/2019
3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
1.
3.10.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 10
wo
8 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
1. 3.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
2.
4.10.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 11
wo
7 Povoda
Konečný Ftomin
2. 4.10.2019 18:30 (Pia)
wo
Povoda 7
Konečný Ftomin
30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
3.
30.9.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 16
wo
2 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
3. 30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
4.
30.9.2019 18:00 (Pon)
Kútniky - Blažov A 12
wo
6 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
4. 30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 41/2019
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
5.
8.10.2019 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 10
wo
8 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
5. 8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
6.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Kürti Rakéták 8
wo
10 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
6. 10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
10.10.2019 19:00 (Štv)
Konečný Ftomin
7.
10.10.2019 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 5
wo
13 Povoda
Konečný Ftomin
7. 10.10.2019 19:00 (Štv)
wo
Povoda 13
Konečný Ftomin
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
8.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 13
wo
5 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
8. 10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
3. kolo
týždeň 42/2019
15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
9.
15.10.2019 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 4
wo
14 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
9. 15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
17.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
10.
17.10.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 16
wo
2 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
10. 17.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
11.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 5
wo
13 Povoda
Konečný Ftomin
11. 15.10.2019 18:00 (Uto)
wo
Povoda 13
Konečný Ftomin
14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
12.
14.10.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 11
wo
7 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
12. 14.10.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
4. kolo
týždeň 43/2019
22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
13.
22.10.2019 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 13
wo
5 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
13. 22.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
25.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
14.
25.10.2019 18:00 (Pia)
Povoda 11
wo
7 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
14. 25.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
15.
24.10.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 10
wo
8 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
15. 24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
25.10.2019 18:30 (Pia)
Predbežný Viola
16.
25.10.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 13
wo
5 CSAK - Trstená na Ostrove
Predbežný Viola
16. 25.10.2019 18:30 (Pia)
Predbežný Viola
5. kolo
týždeň 45/2019
9.11.2019 17:30 (Sob)
Konečný Ftomin
17.
9.11.2019 17:30 (Sob)
CSAK - Trstená na Ostrove 7
wo
11 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
17. 9.11.2019 17:30 (Sob)
Konečný Ftomin
5.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
18.
5.11.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 6
wo
12 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
18. 5.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
7.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
19.
7.11.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 12
wo
6 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
19. 7.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
20.
4.11.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 6
wo
12 Povoda
Konečný Ftomin
20. 4.11.2019 18:00 (Pon)
wo
Povoda 12
Konečný Ftomin
6. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
21.
14.11.2019 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo B 13
wo
5 Povoda
Konečný Ftomin
21. 14.11.2019 18:00 (Štv)
wo
Povoda 5
Konečný Ftomin
14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
22.
14.11.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 10
wo
8 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
22. 14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
23.
22.11.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 10
wo
8 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
23. 22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
14.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Ftomin
24.
14.11.2019 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
24. 14.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Ftomin
7. kolo
týždeň 47/2019
19.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
25.
19.11.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 7
wo
11 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
25. 19.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
17.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Ftomin
26.
17.12.2019 19:00 (Uto)
CSAK - Trstená na Ostrove 5
wo
13 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
26. 17.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Ftomin
18.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
27.
18.11.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 2
wo
16 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
27. 18.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
22.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
28.
22.11.2019 18:00 (Pia)
Povoda 10
wo
8 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
28. 22.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
8. kolo
týždeň 48/2019
26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
29.
26.11.2019 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 18
wo
0 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
29. 26.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
30.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Povoda 5
wo
13 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
30. 3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
29.11.2019 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
31.
29.11.2019 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 3
wo
15 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
31. 29.11.2019 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
16.12.2019 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
32.
16.12.2019 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 12
wo
6 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
32. 16.12.2019 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
9. kolo
týždeň 49/2019
2.12.2019 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
33.
2.12.2019 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 12
wo
6 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
33. 2.12.2019 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
34.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 10
wo
8 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
34. 3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
6.12.2019 17:30 (Pia)
Konečný Ftomin
35.
6.12.2019 17:30 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 Povoda
Konečný Ftomin
35. 6.12.2019 17:30 (Pia)
wo
Povoda 14
Konečný Ftomin
6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
36.
6.12.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 14
wo
4 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
36. 6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
10. kolo
týždeň 50/2019
13.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
37.
13.12.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 14
wo
4 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
37. 13.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
31.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
38.
31.1.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 3
wo
15 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
38. 31.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
18.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Ftomin
39.
18.12.2019 18:00 (Str)
Povoda 8
wo
10 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
39. 18.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Ftomin
9.12.2019 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
40.
9.12.2019 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 14
wo
4 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
40. 9.12.2019 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
11. kolo
týždeň 3/2020
13.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
41.
13.1.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 12
wo
6 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
41. 13.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
13.1.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
42.
13.1.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 9
wo
9 Povoda
Konečný Ftomin
42. 13.1.2020 19:00 (Pon)
wo
Povoda 9
Konečný Ftomin
14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
43.
14.1.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 10
wo
8 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
43. 14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
17.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
44.
17.1.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
44. 17.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
12. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
45.
23.1.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo B 17
wo
1 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
45. 23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
46.
24.1.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 11
wo
7 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
46. 24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
20.1.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
47.
20.1.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 11
wo
7 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
47. 20.1.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
24.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
48.
24.1.2020 18:00 (Pia)
Povoda 14
wo
4 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
48. 24.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
13. kolo
týždeň 5/2020
31.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
49.
31.1.2020 18:00 (Pia)
Povoda 12
wo
6 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
49. 31.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
27.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
50.
27.1.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 5
wo
13 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
50. 27.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
27.1.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
51.
27.1.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 10
wo
8 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
51. 27.1.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
52.
28.1.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 16
wo
2 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
52. 28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
14. kolo
týždeň 6/2020
20.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
53.
20.2.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo B 9
wo
9 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
53. 20.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
3.2.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
54.
3.2.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 12
wo
6 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
54. 3.2.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
55.
7.2.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 7
wo
11 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
55. 7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
6.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
56.
6.2.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 6
wo
12 Povoda
Konečný Ftomin
56. 6.2.2020 18:00 (Štv)
wo
Povoda 12
Konečný Ftomin
15. kolo
týždeň 7/2020
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
57.
14.2.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 5
wo
13 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
57. 14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
58.
13.2.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka C 8
wo
10 Povoda
Konečný Ftomin
58. 13.2.2020 18:30 (Štv)
wo
Povoda 10
Konečný Ftomin
11.3.2020 18:30 (Str)
Pozor zmena dátumu
59.
11.3.2020 18:30 (Str)
Vrakúň B 0
wo
0 Dunajská Streda B
Pozor zmena dátumu
59. 11.3.2020 18:30 (Str)
Pozor zmena dátumu
11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
60.
11.2.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 10
wo
8 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
60. 11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
61.
11.2.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 7
wo
11 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
61. 11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
10.2.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
62.
10.2.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 15
wo
3 Hajrá Abony B
Konečný Ftomin
62. 10.2.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
63.
10.2.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 10
wo
8 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
63. 10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
10.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
64.
10.2.2020 18:00 (Pon)
Kincsek B 11
wo
7 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
64. 10.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
16. kolo
týždeň 9/2020
28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
65.
28.2.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 7
wo
11 TTC - Baka C
Konečný Ftomin
65. 28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Ftomin
66.
26.2.2020 18:00 (Str)
Povoda 13
wo
5 Vrakúň B
Konečný Ftomin
66. 26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Ftomin
27.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
67.
27.2.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 9
wo
9 TJ Družstevník Baloň
Konečný Ftomin
67. 27.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
68.
25.2.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 11
wo
7 Dióspatonyi Farkasok B
Konečný Ftomin
68. 25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
69.
25.2.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 15
wo
3 Hajrá Abony B
Konečný Ftomin
69. 25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
24.2.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
70.
24.2.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 15
wo
3 STK Horné Mýto
Konečný Ftomin
70. 24.2.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
24.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
71.
24.2.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 9
wo
9 Kincsek B
Konečný Ftomin
71. 24.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
28.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
72.
28.2.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 9
wo
9 SST Dunajská Streda
Konečný Ftomin
72. 28.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
17. kolo
týždeň 10/2020
16.3.2020 18:00 (Pon)
Pozor zmena dátumu
73.
16.3.2020 18:00 (Pon)
Kincsek B 0
wo
0 STO Topoľníky
Pozor zmena dátumu
73. 16.3.2020 18:00 (Pon)
Pozor zmena dátumu
6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
74.
6.3.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 3
wo
15 Povoda
Konečný Ftomin
74. 6.3.2020 18:30 (Pia)
wo
Povoda 15
Konečný Ftomin
3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
75.
3.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 16
wo
2 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
75. 3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
76.
3.3.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 7
wo
11 Vrakúň B
Konečný Ftomin
76. 3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
77.
3.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 11
wo
7 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
77. 3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
78.
3.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 10
wo
8 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
78. 3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
79.
2.3.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony B 11
wo
7 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
79. 2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
80.
2.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 12
wo
6 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
80. 2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
18. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:30 (Štv)
81.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
81. 12.3.2020 18:30 (Štv)
13.3.2020 18:00 (Pia)
82.
13.3.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
82. 13.3.2020 18:00 (Pia)
20.3.2020 18:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
83.
20.3.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
wo
0 Dunajská Streda B
Pozor zmena dátumu
83. 20.3.2020 18:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
10.3.2020 18:00 (Uto)
84.
10.3.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
84. 10.3.2020 18:00 (Uto)
10.3.2020 18:00 (Uto)
85.
10.3.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
85. 10.3.2020 18:00 (Uto)
13.3.2020 19:00 (Pia)
86.
13.3.2020 19:00 (Pia)
Vrakúň B 0
86. 13.3.2020 19:00 (Pia)
9.3.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
87.
9.3.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 10
wo
8 TJ Družstevník Baloň
Konečný Ftomin
87. 9.3.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
13.3.2020 19:00 (Pia)
88.
13.3.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
88. 13.3.2020 19:00 (Pia)
19. kolo
týždeň 12/2020
20.3.2020 18:30 (Pia)
89.
20.3.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
89. 20.3.2020 18:30 (Pia)
20.3.2020 18:00 (Pia)
90.
20.3.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
90. 20.3.2020 18:00 (Pia)
19.3.2020 18:00 (Štv)
91.
19.3.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
91. 19.3.2020 18:00 (Štv)
16.3.2020 18:30 (Pon)
92.
16.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
92. 16.3.2020 18:30 (Pon)
9.3.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
93.
9.3.2020 18:00 (Pon)
Kútniky - Blažov A 11
wo
7 Kincsek B
Konečný Ftomin
93. 9.3.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
16.3.2020 19:00 (Pon)
94.
16.3.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
94. 16.3.2020 19:00 (Pon)
16.3.2020 18:00 (Pon)
95.
16.3.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
95. 16.3.2020 18:00 (Pon)
20.3.2020 19:00 (Pia)
96.
20.3.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
96. 20.3.2020 19:00 (Pia)
20. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
97.
24.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
97. 24.3.2020 18:30 (Uto)
25.3.2020 18:00 (Str)
98.
25.3.2020 18:00 (Str)
Povoda 0
98. 25.3.2020 18:00 (Str)
23.3.2020 18:30 (Pon)
99.
23.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
99. 23.3.2020 18:30 (Pon)
24.3.2020 18:00 (Uto)
100.
24.3.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
100. 24.3.2020 18:00 (Uto)
27.3.2020 18:30 (Pia)
101.
27.3.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 0
101. 27.3.2020 18:30 (Pia)
24.3.2020 18:30 (Uto)
102.
24.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0
102. 24.3.2020 18:30 (Uto)
27.3.2020 18:30 (Pia)
103.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Vrakúň B 0
103. 27.3.2020 18:30 (Pia)
24.3.2020 18:30 (Uto)
104.
24.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0
104. 24.3.2020 18:30 (Uto)
21. kolo
týždeň 14/2020
3.4.2020 18:30 (Pia)
105.
3.4.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
105. 3.4.2020 18:30 (Pia)
31.3.2020 18:30 (Uto)
106.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
106. 31.3.2020 18:30 (Uto)
wo
Povoda 0
31.3.2020 18:30 (Uto)
107.
31.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
107. 31.3.2020 18:30 (Uto)
30.3.2020 18:30 (Pon)
108.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Hajrá Abony B 0
108. 30.3.2020 18:30 (Pon)
30.3.2020 18:30 (Pon)
109.
30.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
109. 30.3.2020 18:30 (Pon)
3.4.2020 18:00 (Pia)
110.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
110. 3.4.2020 18:00 (Pia)
3.4.2020 18:30 (Pia)
111.
3.4.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 0
111. 3.4.2020 18:30 (Pia)
31.3.2020 18:30 (Uto)
112.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0
112. 31.3.2020 18:30 (Uto)
22. kolo
týždeň 15/2020
6.4.2020 18:30 (Pon)
113.
6.4.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
113. 6.4.2020 18:30 (Pon)
17.4.2020 18:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
114.
17.4.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
wo
0 Povoda
Pozor zmena dátumu
114. 17.4.2020 18:00 (Pia)
wo
Povoda 0
Pozor zmena dátumu
9.4.2020 18:00 (Štv)
115.
9.4.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 0
115. 9.4.2020 18:00 (Štv)
7.4.2020 18:00 (Uto)
116.
7.4.2020 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 0
116. 7.4.2020 18:00 (Uto)
7.4.2020 18:00 (Uto)
117.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
117. 7.4.2020 18:00 (Uto)
6.4.2020 19:00 (Pon)
118.
6.4.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 0
118. 6.4.2020 19:00 (Pon)
6.4.2020 18:00 (Pon)
119.
6.4.2020 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 0
119. 6.4.2020 18:00 (Pon)
17.4.2020 19:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
120.
17.4.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
wo
0 Hajrá Abony B
Pozor zmena dátumu
120. 17.4.2020 19:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk