BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
2.
4.10.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 11
wo
7 Povoda
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
8.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 13
wo
5 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
3. kolo
týždeň 42/2019
15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
9.
15.10.2019 18:00 (Uto)
ŠKST Gabčíkovo B 4
wo
14 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
4. kolo
týždeň 43/2019
25.10.2019 18:30 (Pia)
Predbežný Viola
16.
25.10.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 13
wo
5 CSAK - Trstená na Ostrove
Predbežný Viola
5. kolo
týždeň 45/2019
5.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
18.
5.11.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 6
wo
12 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
6. kolo
týždeň 46/2019
22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
23.
22.11.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 10
wo
8 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
7. kolo
týždeň 47/2019
18.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
27.
18.11.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 2
wo
16 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
8. kolo
týždeň 48/2019
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
30.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Povoda 5
wo
13 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
9. kolo
týždeň 49/2019
6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
36.
6.12.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 14
wo
4 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
10. kolo
týždeň 50/2019
13.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
37.
13.12.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 14
wo
4 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
11. kolo
týždeň 3/2020
17.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
44.
17.1.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
12. kolo
týždeň 4/2020
24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
46.
24.1.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 11
wo
7 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
13. kolo
týždeň 5/2020
27.1.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
51.
27.1.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 10
wo
8 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
14. kolo
týždeň 6/2020
7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
55.
7.2.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 7
wo
11 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
15. kolo
týždeň 7/2020
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
57.
14.2.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 5
wo
13 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
16. kolo
týždeň 9/2020
28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
65.
28.2.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 7
wo
11 TTC - Baka C
Konečný Ftomin
17. kolo
týždeň 10/2020
16.3.2020 18:00 (Pon)
Pozor zmena dátumu
73.
16.3.2020 18:00 (Pon)
Kincsek B 0
wo
0 STO Topoľníky
Pozor zmena dátumu
18. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:30 (Štv)
81.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Hajrá Abony B 0
19. kolo
týždeň 12/2020
20.3.2020 18:30 (Pia)
89.
20.3.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
20. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
97.
24.3.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 0
21. kolo
týždeň 14/2020
3.4.2020 18:30 (Pia)
105.
3.4.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 0
22. kolo
týždeň 15/2020
6.4.2020 18:30 (Pon)
113.
6.4.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk