BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
2.
4.10.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 11
wo
7 Povoda
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 19:00 (Štv)
Konečný Ftomin
7.
10.10.2019 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 5
wo
13 Povoda
Konečný Ftomin
3. kolo
týždeň 42/2019
15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
11.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 5
wo
13 Povoda
Konečný Ftomin
4. kolo
týždeň 43/2019
25.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
14.
25.10.2019 18:00 (Pia)
Povoda 11
wo
7 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
5. kolo
týždeň 45/2019
4.11.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
20.
4.11.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 6
wo
12 Povoda
Konečný Ftomin
6. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
21.
14.11.2019 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo B 13
wo
5 Povoda
Konečný Ftomin
7. kolo
týždeň 47/2019
22.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
28.
22.11.2019 18:00 (Pia)
Povoda 10
wo
8 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
8. kolo
týždeň 48/2019
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
30.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Povoda 5
wo
13 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
9. kolo
týždeň 49/2019
6.12.2019 17:30 (Pia)
Konečný Ftomin
35.
6.12.2019 17:30 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 Povoda
Konečný Ftomin
10. kolo
týždeň 50/2019
18.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Ftomin
39.
18.12.2019 18:00 (Str)
Povoda 8
wo
10 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
11. kolo
týždeň 3/2020
13.1.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
42.
13.1.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 9
wo
9 Povoda
Konečný Ftomin
12. kolo
týždeň 4/2020
24.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
48.
24.1.2020 18:00 (Pia)
Povoda 14
wo
4 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
13. kolo
týždeň 5/2020
31.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ftomin
49.
31.1.2020 18:00 (Pia)
Povoda 12
wo
6 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
14. kolo
týždeň 6/2020
6.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
56.
6.2.2020 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 6
wo
12 Povoda
Konečný Ftomin
15. kolo
týždeň 7/2020
13.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Ftomin
58.
13.2.2020 18:30 (Štv)
TTC - Baka C 8
wo
10 Povoda
Konečný Ftomin
16. kolo
týždeň 9/2020
26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Ftomin
66.
26.2.2020 18:00 (Str)
Povoda 13
wo
5 Vrakúň B
Konečný Ftomin
17. kolo
týždeň 10/2020
6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
74.
6.3.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 3
wo
15 Povoda
Konečný Ftomin
18. kolo
týždeň 11/2020
13.3.2020 18:00 (Pia)
82.
13.3.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
19. kolo
týždeň 12/2020
20.3.2020 18:00 (Pia)
90.
20.3.2020 18:00 (Pia)
Povoda 0
20. kolo
týždeň 13/2020
25.3.2020 18:00 (Str)
98.
25.3.2020 18:00 (Str)
Povoda 0
21. kolo
týždeň 14/2020
31.3.2020 18:30 (Uto)
106.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0
wo
22. kolo
týždeň 15/2020
17.4.2020 18:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
114.
17.4.2020 18:00 (Pia)
Kincsek B 0
wo
0 Povoda
Pozor zmena dátumu
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk