BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
3.
30.9.2019 18:00 (Pon)
Kürti Rakéták 16
wo
2 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 19:00 (Štv)
Konečný Ftomin
7.
10.10.2019 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 5
wo
13 Povoda
Konečný Ftomin
3. kolo
týždeň 42/2019
17.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
10.
17.10.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 16
wo
2 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
4. kolo
týždeň 43/2019
25.10.2019 18:30 (Pia)
Predbežný Viola
16.
25.10.2019 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 13
wo
5 CSAK - Trstená na Ostrove
Predbežný Viola
5. kolo
týždeň 45/2019
9.11.2019 17:30 (Sob)
Konečný Ftomin
17.
9.11.2019 17:30 (Sob)
CSAK - Trstená na Ostrove 7
wo
11 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
6. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Ftomin
24.
14.11.2019 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
7. kolo
týždeň 47/2019
17.12.2019 19:00 (Uto)
Konečný Ftomin
26.
17.12.2019 19:00 (Uto)
CSAK - Trstená na Ostrove 5
wo
13 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
8. kolo
týždeň 48/2019
29.11.2019 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
31.
29.11.2019 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 3
wo
15 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
9. kolo
týždeň 49/2019
6.12.2019 17:30 (Pia)
Konečný Ftomin
35.
6.12.2019 17:30 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 Povoda
Konečný Ftomin
10. kolo
týždeň 50/2019
31.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
38.
31.1.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 3
wo
15 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
11. kolo
týždeň 3/2020
17.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
44.
17.1.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
12. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
45.
23.1.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo B 17
wo
1 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
13. kolo
týždeň 5/2020
28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
52.
28.1.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 16
wo
2 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
14. kolo
týždeň 6/2020
3.2.2020 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
54.
3.2.2020 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 12
wo
6 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
15. kolo
týždeň 7/2020
10.2.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
64.
10.2.2020 18:00 (Pon)
Kincsek B 11
wo
7 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
16. kolo
týždeň 9/2020
28.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Ftomin
72.
28.2.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 9
wo
9 SST Dunajská Streda
Konečný Ftomin
17. kolo
týždeň 10/2020
2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Ftomin
80.
2.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 12
wo
6 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
18. kolo
týždeň 11/2020
13.3.2020 19:00 (Pia)
88.
13.3.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
19. kolo
týždeň 12/2020
20.3.2020 19:00 (Pia)
96.
20.3.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
20. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
104.
24.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 0
21. kolo
týždeň 14/2020
31.3.2020 18:30 (Uto)
112.
31.3.2020 18:30 (Uto)
TTC - Baka C 0
22. kolo
týždeň 15/2020
17.4.2020 19:00 (Pia)
Pozor zmena dátumu
120.
17.4.2020 19:00 (Pia)
CSAK - Trstená na Ostrove 0
wo
0 Hajrá Abony B
Pozor zmena dátumu
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk