BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
4.
30.9.2019 18:00 (Pon)
Kútniky - Blažov A 12
wo
6 Bögellöi BIGficek
Konečný Ftomin
2. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
6.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Kürti Rakéták 8
wo
10 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
3. kolo
týždeň 42/2019
15.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
11.
15.10.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 5
wo
13 Povoda
Konečný Ftomin
4. kolo
týždeň 43/2019
24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
15.
24.10.2019 18:00 (Štv)
Dunajská Streda B 10
wo
8 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
5. kolo
týždeň 45/2019
5.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
18.
5.11.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 6
wo
12 STO Topoľníky
Konečný Ftomin
6. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 19:00 (Štv)
Konečný Ftomin
24.
14.11.2019 19:00 (Štv)
CSAK - Trstená na Ostrove 4
wo
14 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
7. kolo
týždeň 47/2019
19.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
25.
19.11.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 7
wo
11 ŠKST Gabčíkovo B
Konečný Ftomin
8. kolo
týždeň 48/2019
16.12.2019 19:00 (Pon)
Konečný Ftomin
32.
16.12.2019 19:00 (Pon)
Bögellöi BIGficek 12
wo
6 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
9. kolo
týždeň 49/2019
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
34.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 10
wo
8 Kürti Rakéták
Konečný Ftomin
10. kolo
týždeň 50/2019
18.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Ftomin
39.
18.12.2019 18:00 (Str)
Povoda 8
wo
10 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
11. kolo
týždeň 3/2020
14.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
43.
14.1.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 10
wo
8 Dunajská Streda B
Konečný Ftomin
12. kolo
týždeň 4/2020
24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Ftomin
46.
24.1.2020 18:30 (Pia)
STO Topoľníky 11
wo
7 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
13. kolo
týždeň 5/2020
28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
52.
28.1.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 16
wo
2 CSAK - Trstená na Ostrove
Konečný Ftomin
14. kolo
týždeň 6/2020
20.2.2020 18:00 (Štv)
Konečný Ftomin
53.
20.2.2020 18:00 (Štv)
ŠKST Gabčíkovo B 9
wo
9 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
15. kolo
týždeň 7/2020
11.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
61.
11.2.2020 18:30 (Uto)
Dióspatonyi Farkasok B 7
wo
11 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
16. kolo
týždeň 9/2020
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Ftomin
69.
25.2.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 15
wo
3 Hajrá Abony B
Konečný Ftomin
17. kolo
týždeň 10/2020
3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Ftomin
77.
3.3.2020 18:30 (Uto)
TJ Družstevník Baloň 11
wo
7 Kútniky - Blažov A
Konečný Ftomin
18. kolo
týždeň 11/2020
10.3.2020 18:00 (Uto)
85.
10.3.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
19. kolo
týždeň 12/2020
9.3.2020 18:00 (Pon)
Konečný Ftomin
93.
9.3.2020 18:00 (Pon)
Kútniky - Blažov A 11
wo
7 Kincsek B
Konečný Ftomin
20. kolo
týždeň 13/2020
27.3.2020 18:30 (Pia)
101.
27.3.2020 18:30 (Pia)
SST Dunajská Streda 0
21. kolo
týždeň 14/2020
30.3.2020 18:30 (Pon)
109.
30.3.2020 18:30 (Pon)
STK Horné Mýto 0
22. kolo
týždeň 15/2020
7.4.2020 18:00 (Uto)
117.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Kútniky - Blažov A 0
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk