BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 38/2019
19.9.2019 18:00 (Štv)
Konečný Turoň
1.
19.9.2019 18:00 (Štv)
Chtelnica B 5
wo
13 Nižná
Konečný Turoň
1. 19.9.2019 18:00 (Štv)
Konečný Turoň
21.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
2.
21.9.2019 18:00 (Sob)
Bojničky B 7
wo
11 Buková B
Konečný Turoň
2. 21.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
21.9.2019 17:00 (Sob)
Konečný Turoň
3.
21.9.2019 17:00 (Sob)
Voderady A 13
wo
5 Trakovice B
Konečný Turoň
3. 21.9.2019 17:00 (Sob)
Konečný Turoň
20.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
4.
20.9.2019 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 9
wo
9 Bučany A
Konečný Turoň
4. 20.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
20.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
5.
20.9.2019 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 12
wo
6 Trebatice B
Konečný Turoň
5. 20.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
20.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
6.
20.9.2019 18:30 (Pia)
Šintava B 9
wo
9 Červeník
Konečný Turoň
6. 20.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
21.9.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
7.
21.9.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč B 9
wo
9 Suchá B
Konečný Turoň
7. 21.9.2019 15:00 (Sob)
wo
Suchá B 9
Konečný Turoň
2. kolo
týždeň 39/2019
27.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
8.
27.9.2019 18:00 (Pia)
Nižná 8
wo
10 Suchá B
Konečný Turoň
8. 27.9.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
27.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
9.
27.9.2019 19:00 (Pia)
Červeník 7
wo
11 Zeleneč B
Konečný Turoň
9. 27.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
24.9.2019 18:00 (Uto)
Konečný Turoň
10.
24.9.2019 18:00 (Uto)
Trebatice B 7
wo
11 Šintava B
Konečný Turoň
10. 24.9.2019 18:00 (Uto)
Konečný Turoň
27.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
11.
27.9.2019 19:00 (Pia)
Bučany A 10
wo
8 Kočín - Lančár
Konečný Turoň
11. 27.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
27.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
12.
27.9.2019 18:30 (Pia)
Trakovice B 8
wo
10 Jaslovské Bohunice D
Konečný Turoň
12. 27.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
23.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Turoň
13.
23.9.2019 18:30 (Pon)
Buková B 13
wo
5 Voderady A
Konečný Turoň
13. 23.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Turoň
26.9.2019 18:00 (Štv)
Konečný Turoň
14.
26.9.2019 18:00 (Štv)
Chtelnica B 3
wo
15 Bojničky B
Konečný Turoň
14. 26.9.2019 18:00 (Štv)
Konečný Turoň
3. kolo
týždeň 40/2019
5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
15.
5.10.2019 18:00 (Sob)
Bojničky B 6
wo
12 Nižná
Konečný Turoň
15. 5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
5.10.2019 17:00 (Sob)
Konečný Turoň
16.
5.10.2019 17:00 (Sob)
Voderady A 12
wo
6 Chtelnica B
Konečný Turoň
16. 5.10.2019 17:00 (Sob)
Konečný Turoň
4.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
17.
4.10.2019 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 14
wo
4 Buková B
Konečný Turoň
17. 4.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
18.
4.10.2019 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 11
wo
7 Trakovice B
Konečný Turoň
18. 4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
19.
4.10.2019 18:30 (Pia)
Šintava B 7
wo
11 Bučany A
Konečný Hulík
19. 4.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
5.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
20.
5.10.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč B 14
wo
4 Trebatice B
Konečný Turoň
20. 5.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
2.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
21.
2.10.2019 18:00 (Str)
Suchá B 11
wo
7 Červeník
Konečný Turoň
21. 2.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
4. kolo
týždeň 41/2019
11.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
22.
11.10.2019 18:00 (Pia)
Nižná 14
wo
4 Červeník
Konečný Turoň
22. 11.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Turoň
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Turoň
23.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Trebatice B 8
wo
10 Suchá B
Konečný Turoň
23. 8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Turoň
11.10.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
24.
11.10.2019 19:00 (Pia)
Bučany A 12
wo
6 Zeleneč B
Konečný Turoň
24. 11.10.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
11.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
25.
11.10.2019 18:30 (Pia)
Trakovice B 9
wo
9 Šintava B
Konečný Turoň
25. 11.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Turoň
26.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Buková B 9
wo
9 Kočín - Lančár
Konečný Turoň
26. 7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Turoň
10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Turoň
27.
10.10.2019 18:00 (Štv)
Chtelnica B 3
wo
15 Jaslovské Bohunice D
Konečný Turoň
27. 10.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Turoň
12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
28.
12.10.2019 18:00 (Sob)
Bojničky B 9
wo
9 Voderady A
Konečný Turoň
28. 12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Turoň
5. kolo
týždeň 42/2019
19.10.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
29.
19.10.2019 17:00 (Sob)
Voderady A 8
wo
10 Nižná
Konečný Hulík
29. 19.10.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
18.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
30.
18.10.2019 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 11
wo
7 Bojničky B
Konečný Hulík
30. 18.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
18.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
31.
18.10.2019 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 14
wo
4 Chtelnica B
Konečný Hulík
31. 18.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
18.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
32.
18.10.2019 18:30 (Pia)
Šintava B 9
wo
9 Buková B
Konečný Hulík
32. 18.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
19.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
33.
19.10.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč B 11
wo
7 Trakovice B
Konečný Hulík
33. 19.10.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
16.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
34.
16.10.2019 18:00 (Str)
Suchá B 6
wo
12 Bučany A
Konečný Hulík
34. 16.10.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
18.10.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
35.
18.10.2019 19:00 (Pia)
Červeník 9
wo
9 Trebatice B
Konečný Hulík
35. 18.10.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
6. kolo
týždeň 43/2019
25.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
36.
25.10.2019 18:00 (Pia)
Nižná 12
wo
6 Trebatice B
Konečný Hulík
36. 25.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
25.10.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
37.
25.10.2019 19:00 (Pia)
Bučany A 13
wo
5 Červeník
Konečný Hulík
37. 25.10.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
25.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
38.
25.10.2019 18:30 (Pia)
Trakovice B 10
wo
8 Suchá B
Konečný Hulík
38. 25.10.2019 18:30 (Pia)
wo
Suchá B 8
Konečný Hulík
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
39.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Buková B 8
wo
10 Zeleneč B
Konečný Hulík
39. 21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
40.
24.10.2019 18:00 (Štv)
Chtelnica B 5
wo
13 Šintava B
Konečný Hulík
40. 24.10.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
26.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
41.
26.10.2019 18:00 (Sob)
Bojničky B 8
wo
10 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
41. 26.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
26.10.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
42.
26.10.2019 17:00 (Sob)
Voderady A 8
wo
10 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
42. 26.10.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
7. kolo
týždeň 45/2019
8.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
43.
8.11.2019 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 10
wo
8 Nižná
Konečný Hulík
43. 8.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
8.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
44.
8.11.2019 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 8
wo
10 Voderady A
Konečný Hulík
44. 8.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
8.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
45.
8.11.2019 18:30 (Pia)
Šintava B 11
wo
7 Bojničky B
Konečný Hulík
45. 8.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
9.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
46.
9.11.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč B 6
wo
12 Chtelnica B
Konečný Hulík
46. 9.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
47.
6.11.2019 18:00 (Str)
Suchá B 12
wo
6 Buková B
Konečný Hulík
47. 6.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
8.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
48.
8.11.2019 18:30 (Pia)
Trakovice B 7
wo
11 Červeník
Konečný Hulík
48. 8.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
5.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
49.
5.11.2019 18:00 (Uto)
Trebatice B 2
wo
16 Bučany A
Konečný Hulík
49. 5.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
8. kolo
týždeň 46/2019
15.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
50.
15.11.2019 18:00 (Pia)
Nižná 7
wo
11 Bučany A
Konečný Hulík
50. 15.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
15.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
51.
15.11.2019 18:30 (Pia)
Trakovice B 17
wo
1 Trebatice B
Konečný Hulík
51. 15.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
52.
11.11.2019 18:30 (Pon)
Buková B 14
wo
4 Červeník
Konečný Hulík
52. 11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
53.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Chtelnica B 8
wo
10 Suchá B
Konečný Hulík
53. 14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
16.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
54.
16.11.2019 18:00 (Sob)
Bojničky B 2
wo
16 Zeleneč B
Konečný Hulík
54. 16.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
16.11.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
55.
16.11.2019 17:00 (Sob)
Voderady A 13
wo
5 Šintava B
Konečný Hulík
55. 16.11.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
56.
14.11.2019 18:00 (Štv)
Jaslovské Bohunice D 11
wo
7 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
56. 14.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
9. kolo
týždeň 47/2019
22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
57.
22.11.2019 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 10
wo
8 Nižná
Konečný Hulík
57. 22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
58.
22.11.2019 18:30 (Pia)
Šintava B 9
wo
9 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
58. 22.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
23.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
59.
23.11.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč B 12
wo
6 Voderady A
Konečný Hulík
59. 23.11.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
20.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
60.
20.11.2019 18:00 (Str)
Suchá B 11
wo
7 Bojničky B
Konečný Hulík
60. 20.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
22.11.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
61.
22.11.2019 19:00 (Pia)
Červeník 18
wo
0 Chtelnica B
Konečný Hulík
61. 22.11.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
19.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
62.
19.11.2019 18:00 (Uto)
Trebatice B 4
wo
14 Buková B
Konečný Hulík
62. 19.11.2019 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
22.11.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
63.
22.11.2019 19:00 (Pia)
Bučany A 15
wo
3 Trakovice B
Konečný Hulík
63. 22.11.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
10. kolo
týždeň 48/2019
27.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
64.
27.11.2019 18:00 (Str)
Nižná 11
wo
7 Trakovice B
Konečný Hulík
64. 27.11.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
65.
25.11.2019 18:30 (Pon)
Buková B 3
wo
15 Bučany A
Konečný Hulík
65. 25.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
28.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
66.
28.11.2019 18:00 (Štv)
Chtelnica B 14
wo
4 Trebatice B
Konečný Hulík
66. 28.11.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
67.
30.11.2019 18:00 (Sob)
Bojničky B 10
wo
8 Červeník
Konečný Hulík
67. 30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
30.11.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
68.
30.11.2019 17:00 (Sob)
Voderady A 10
wo
8 Suchá B
Konečný Hulík
68. 30.11.2019 17:00 (Sob)
wo
Suchá B 8
Konečný Hulík
29.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
69.
29.11.2019 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 13
wo
5 Zeleneč B
Konečný Hulík
69. 29.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
29.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
70.
29.11.2019 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 9
wo
9 Šintava B
Konečný Hulík
70. 29.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
11. kolo
týždeň 49/2019
6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
71.
6.12.2019 18:30 (Pia)
Šintava B 15
wo
3 Nižná
Konečný Hulík
71. 6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
7.12.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
72.
7.12.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč B 15
wo
3 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
72. 7.12.2019 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
73.
4.12.2019 18:00 (Str)
Suchá B 9
wo
9 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
73. 4.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
6.12.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
74.
6.12.2019 19:00 (Pia)
Červeník 8
wo
10 Voderady A
Konečný Hulík
74. 6.12.2019 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
75.
3.12.2019 18:00 (Uto)
Trebatice B 7
wo
11 Bojničky B
Konečný Hulík
75. 3.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
5.12.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
76.
5.12.2019 19:00 (Štv)
Chtelnica B 10
wo
8 Bučany A
Konečný Hulík
76. 5.12.2019 19:00 (Štv)
Konečný Hulík
6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
77.
6.12.2019 18:30 (Pia)
Trakovice B 5
wo
13 Buková B
Konečný Hulík
77. 6.12.2019 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
12. kolo
týždeň 50/2019
13.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
78.
13.12.2019 18:00 (Pia)
Nižná 7
wo
11 Buková B
Konečný Hulík
78. 13.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
12.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
79.
12.12.2019 18:00 (Štv)
Chtelnica B 12
wo
6 Trakovice B
Konečný Hulík
79. 12.12.2019 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
80.
14.12.2019 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
wo
18 Bučany A
Konečný Hulík
80. 14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.12.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
81.
14.12.2019 17:00 (Sob)
Voderady A 14
wo
4 Trebatice B
Konečný Hulík
81. 14.12.2019 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
13.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
82.
13.12.2019 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 13
wo
5 Červeník
Konečný Hulík
82. 13.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
11.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
83.
11.12.2019 18:00 (Str)
Suchá B 7
wo
11 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
83. 11.12.2019 18:00 (Str)
Konečný Hulík
11.12.2019 19:00 (Str)
Konečný Hulík
84.
11.12.2019 19:00 (Str)
Šintava B 10
wo
8 Zeleneč B
Konečný Hulík
84. 11.12.2019 19:00 (Str)
Konečný Hulík
13. kolo
týždeň 37/2019
14.9.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
85.
14.9.2019 15:00 (Sob)
Zeleneč B 8
wo
10 Nižná
Konečný Turoň
85. 14.9.2019 15:00 (Sob)
Konečný Turoň
11.9.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
86.
11.9.2019 18:00 (Str)
Suchá B 8
wo
10 Šintava B
Konečný Turoň
86. 11.9.2019 18:00 (Str)
Konečný Turoň
13.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
87.
13.9.2019 19:00 (Pia)
Červeník 9
wo
9 Kočín - Lančár
Konečný Turoň
87. 13.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
10.9.2019 18:00 (Uto)
Konečný Turoň
88.
10.9.2019 18:00 (Uto)
Trebatice B 1
wo
17 Jaslovské Bohunice D
Konečný Turoň
88. 10.9.2019 18:00 (Uto)
Konečný Turoň
13.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
89.
13.9.2019 19:00 (Pia)
Bučany A 15
wo
3 Voderady A
Konečný Turoň
89. 13.9.2019 19:00 (Pia)
Konečný Turoň
13.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
90.
13.9.2019 18:30 (Pia)
Trakovice B 4
wo
14 Bojničky B
Konečný Turoň
90. 13.9.2019 18:30 (Pia)
Konečný Turoň
9.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Turoň
91.
9.9.2019 18:30 (Pon)
Buková B 11
wo
7 Chtelnica B
Konečný Turoň
91. 9.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Turoň
14. kolo
týždeň 2/2020
10.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
92.
10.1.2020 18:00 (Pia)
Nižná 15
wo
3 Chtelnica B
Konečný Hulík
92. 10.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
6.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
93.
6.1.2020 18:30 (Pon)
Buková B 10
wo
8 Bojničky B
Konečný Hulík
93. 6.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
10.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
94.
10.1.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 13
wo
5 Voderady A
Konečný Hulík
94. 10.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
10.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
95.
10.1.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 11
wo
7 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
95. 10.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
7.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
96.
7.1.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 7
wo
11 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
96. 7.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
10.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
97.
10.1.2020 19:00 (Pia)
Červeník 9
wo
9 Šintava B
Konečný Hulík
97. 10.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
8.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
98.
8.1.2020 18:00 (Str)
Suchá B 10
wo
8 Zeleneč B
Konečný Hulík
98. 8.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
15. kolo
týždeň 3/2020
15.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
99.
15.1.2020 18:00 (Str)
Suchá B 11
wo
7 Nižná
Konečný Hulík
99. 15.1.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
18.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
100.
18.1.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 12
wo
6 Červeník
Konečný Hulík
100. 18.1.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
101.
17.1.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 12
wo
6 Trebatice B
Konečný Hulík
101. 17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
102.
17.1.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 3
wo
15 Bučany A
Konečný Hulík
102. 17.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
17.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
103.
17.1.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 13
wo
5 Trakovice B
Konečný Hulík
103. 17.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
18.1.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
104.
18.1.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 6
wo
12 Buková B
Konečný Hulík
104. 18.1.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
105.
18.1.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 10
wo
8 Chtelnica B
Konečný Hulík
105. 18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
16. kolo
týždeň 4/2020
24.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
106.
24.1.2020 18:00 (Pia)
Nižná 9
wo
9 Bojničky B
Konečný Hulík
106. 24.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
107.
23.1.2020 18:00 (Štv)
Chtelnica B 13
wo
5 Voderady A
Konečný Hulík
107. 23.1.2020 18:00 (Štv)
Konečný Hulík
20.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
108.
20.1.2020 18:30 (Pon)
Buková B 4
wo
14 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
108. 20.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
109.
24.1.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 7
wo
11 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
109. 24.1.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
24.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
110.
24.1.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 14
wo
4 Šintava B
Konečný Hulík
110. 24.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
21.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
111.
21.1.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 2
wo
16 Zeleneč B
Konečný Hulík
111. 21.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
24.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
112.
24.1.2020 19:00 (Pia)
Červeník 8
wo
10 Suchá B
Konečný Hulík
112. 24.1.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
17. kolo
týždeň 6/2020
7.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
113.
7.2.2020 19:00 (Pia)
Červeník 12
wo
6 Nižná
Konečný Hulík
113. 7.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
114.
5.2.2020 18:00 (Str)
Suchá B 17
wo
1 Trebatice B
Konečný Hulík
114. 5.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
8.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
115.
8.2.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 15
wo
3 Bučany A
Konečný Hulík
115. 8.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
116.
7.2.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 10
wo
8 Trakovice B
Konečný Hulík
116. 7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
117.
7.2.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 9
wo
9 Buková B
Konečný Hulík
117. 7.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
118.
28.1.2020 18:00 (Uto)
Jaslovské Bohunice D 12
wo
6 Chtelnica B
Konečný Hulík
118. 28.1.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
8.2.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
119.
8.2.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 9
wo
9 Bojničky B
Konečný Hulík
119. 8.2.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
18. kolo
týždeň 7/2020
14.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
120.
14.2.2020 18:00 (Pia)
Nižná 9
wo
9 Voderady A
Konečný Hulík
120. 14.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
15.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
121.
15.2.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 4
wo
14 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
121. 15.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
14.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
122.
14.2.2020 18:00 (Pia)
Chtelnica B 15
wo
3 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
122. 14.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
123.
10.2.2020 18:30 (Pon)
Buková B 10
wo
8 Šintava B
Konečný Hulík
123. 10.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
124.
14.2.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 9
wo
9 Zeleneč B
Konečný Hulík
124. 14.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
14.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
125.
14.2.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 13
wo
5 Suchá B
Konečný Hulík
125. 14.2.2020 19:00 (Pia)
wo
Suchá B 5
Konečný Hulík
11.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
126.
11.2.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 4
wo
14 Červeník
Konečný Hulík
126. 11.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
19. kolo
týždeň 9/2020
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
127.
25.2.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 2
wo
16 Nižná
Konečný Hulík
127. 25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Hulík
28.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
128.
28.2.2020 19:00 (Pia)
Červeník 4
wo
14 Bučany A
Konečný Hulík
128. 28.2.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
129.
26.2.2020 18:00 (Str)
Suchá B 11
wo
7 Trakovice B
Konečný Hulík
129. 26.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Hulík
29.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
130.
29.2.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 9
wo
9 Buková B
Konečný Hulík
130. 29.2.2020 15:00 (Sob)
Konečný Hulík
28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
131.
28.2.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 13
wo
5 Chtelnica B
Konečný Hulík
131. 28.2.2020 18:30 (Pia)
Konečný Hulík
27.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
132.
27.2.2020 18:30 (Štv)
Kočín - Lančár 7
wo
11 Bojničky B
Konečný Hulík
132. 27.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
28.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
133.
28.2.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 16
wo
2 Voderady A
Konečný Hulík
133. 28.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
20. kolo
týždeň 10/2020
6.3.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
134.
6.3.2020 18:00 (Pia)
Nižná 8
wo
10 Jaslovské Bohunice D
Konečný Hulík
134. 6.3.2020 18:00 (Pia)
Konečný Hulík
7.3.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
135.
7.3.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 9
wo
9 Kočín - Lančár
Konečný Hulík
135. 7.3.2020 17:00 (Sob)
Konečný Hulík
7.3.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
136.
7.3.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 13
wo
5 Šintava B
Konečný Hulík
136. 7.3.2020 18:00 (Sob)
Konečný Hulík
5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
137.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Chtelnica B 12
wo
6 Zeleneč B
Konečný Hulík
137. 5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Hulík
2.3.2020 18:30 (Pon)
Konečný Hulík
138.
2.3.2020 18:30 (Pon)
Buková B 12
wo
6 Suchá B
Konečný Hulík
138. 2.3.2020 18:30 (Pon)
wo
Suchá B 6
Konečný Hulík
6.3.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
139.
6.3.2020 19:00 (Pia)
Červeník 9
wo
9 Trakovice B
Konečný Hulík
139. 6.3.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
6.3.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
140.
6.3.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 14
wo
4 Trebatice B
Konečný Hulík
140. 6.3.2020 19:00 (Pia)
Konečný Hulík
21. kolo
týždeň 11/2020
13.3.2020 19:00 (Pia)
141.
13.3.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
141. 13.3.2020 19:00 (Pia)
10.3.2020 18:00 (Uto)
142.
10.3.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
142. 10.3.2020 18:00 (Uto)
13.3.2020 19:00 (Pia)
143.
13.3.2020 19:00 (Pia)
Červeník 0
143. 13.3.2020 19:00 (Pia)
11.3.2020 18:00 (Str)
144.
11.3.2020 18:00 (Str)
Suchá B 0
144. 11.3.2020 18:00 (Str)
14.3.2020 15:00 (Sob)
145.
14.3.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
145. 14.3.2020 15:00 (Sob)
13.3.2020 18:30 (Pia)
146.
13.3.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0
146. 13.3.2020 18:30 (Pia)
13.3.2020 18:30 (Pia)
147.
13.3.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 0
147. 13.3.2020 18:30 (Pia)
22. kolo
týždeň 12/2020
20.3.2020 18:00 (Pia)
148.
20.3.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
148. 20.3.2020 18:00 (Pia)
20.3.2020 18:00 (Pia)
149.
20.3.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
149. 20.3.2020 18:00 (Pia)
21.3.2020 17:00 (Sob)
150.
21.3.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
150. 21.3.2020 17:00 (Sob)
21.3.2020 18:00 (Sob)
151.
21.3.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
wo
151. 21.3.2020 18:00 (Sob)
wo
Suchá B 0
19.3.2020 18:30 (Štv)
152.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Chtelnica B 0
152. 19.3.2020 18:30 (Štv)
16.3.2020 18:30 (Pon)
153.
16.3.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
153. 16.3.2020 18:30 (Pon)
20.3.2020 18:30 (Pia)
154.
20.3.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
154. 20.3.2020 18:30 (Pia)
23. kolo
týždeň 13/2020
27.3.2020 18:30 (Pia)
155.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
155. 27.3.2020 18:30 (Pia)
27.3.2020 19:00 (Pia)
156.
27.3.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
156. 27.3.2020 19:00 (Pia)
24.3.2020 18:00 (Uto)
157.
24.3.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
157. 24.3.2020 18:00 (Uto)
27.3.2020 19:00 (Pia)
158.
27.3.2020 19:00 (Pia)
Červeník 0
158. 27.3.2020 19:00 (Pia)
25.3.2020 18:00 (Str)
159.
25.3.2020 18:00 (Str)
Suchá B 0
159. 25.3.2020 18:00 (Str)
28.3.2020 15:00 (Sob)
160.
28.3.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
160. 28.3.2020 15:00 (Sob)
27.3.2020 18:30 (Pia)
161.
27.3.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0
161. 27.3.2020 18:30 (Pia)
24. kolo
týždeň 14/2020
3.4.2020 18:00 (Pia)
162.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
162. 3.4.2020 18:00 (Pia)
3.4.2020 18:30 (Pia)
163.
3.4.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 0
163. 3.4.2020 18:30 (Pia)
3.4.2020 18:00 (Pia)
164.
3.4.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
wo
164. 3.4.2020 18:00 (Pia)
wo
Suchá B 0
4.4.2020 17:00 (Sob)
165.
4.4.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
165. 4.4.2020 17:00 (Sob)
4.4.2020 18:00 (Sob)
166.
4.4.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
166. 4.4.2020 18:00 (Sob)
3.4.2020 19:00 (Pia)
167.
3.4.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
167. 3.4.2020 19:00 (Pia)
30.3.2020 18:30 (Pon)
168.
30.3.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
168. 30.3.2020 18:30 (Pon)
25. kolo
týždeň 15/2020
6.4.2020 18:30 (Pon)
169.
6.4.2020 18:30 (Pon)
Buková B 0
169. 6.4.2020 18:30 (Pon)
10.4.2020 18:30 (Pia)
170.
10.4.2020 18:30 (Pia)
Trakovice B 0
170. 10.4.2020 18:30 (Pia)
10.4.2020 19:00 (Pia)
171.
10.4.2020 19:00 (Pia)
Bučany A 0
171. 10.4.2020 19:00 (Pia)
7.4.2020 18:00 (Uto)
172.
7.4.2020 18:00 (Uto)
Trebatice B 0
172. 7.4.2020 18:00 (Uto)
10.4.2020 19:00 (Pia)
173.
10.4.2020 19:00 (Pia)
Červeník 0
173. 10.4.2020 19:00 (Pia)
10.4.2020 18:30 (Pia)
174.
10.4.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 0
wo
174. 10.4.2020 18:30 (Pia)
wo
Suchá B 0
11.4.2020 15:00 (Sob)
175.
11.4.2020 15:00 (Sob)
Zeleneč B 0
175. 11.4.2020 15:00 (Sob)
26. kolo
týždeň 17/2020
24.4.2020 18:00 (Pia)
176.
24.4.2020 18:00 (Pia)
Nižná 0
176. 24.4.2020 18:00 (Pia)
24.4.2020 18:30 (Pia)
177.
24.4.2020 18:30 (Pia)
Šintava B 0
wo
177. 24.4.2020 18:30 (Pia)
wo
Suchá B 0
24.4.2020 18:30 (Pia)
178.
24.4.2020 18:30 (Pia)
Kočín - Lančár 0
178. 24.4.2020 18:30 (Pia)
24.4.2020 18:00 (Pia)
179.
24.4.2020 18:00 (Pia)
Jaslovské Bohunice D 0
179. 24.4.2020 18:00 (Pia)
25.4.2020 17:00 (Sob)
180.
25.4.2020 17:00 (Sob)
Voderady A 0
180. 25.4.2020 17:00 (Sob)
25.4.2020 18:00 (Sob)
181.
25.4.2020 18:00 (Sob)
Bojničky B 0
181. 25.4.2020 18:00 (Sob)
23.4.2020 18:30 (Štv)
182.
23.4.2020 18:30 (Štv)
Chtelnica B 0
182. 23.4.2020 18:30 (Štv)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk