BA TT NR TN BB ZA PO KE
1. kolo
týždeň 39/2019
29.9.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
1.
29.9.2019 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 9
1. 29.9.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
28.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
2.
28.9.2019 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 16
wo
2 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
2. 28.9.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
29.9.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
3.
29.9.2019 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 9
wo
9 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
3. 29.9.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
29.9.2019 10:00 (Ned)
nehrané
4.
29.9.2019 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 0
wo
0 Voľno
nehrané
4. 29.9.2019 10:00 (Ned)
wo
Voľno 0
nehrané
29.9.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
5.
29.9.2019 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 8
wo
10 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
5. 29.9.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
29.9.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
6.
29.9.2019 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 13
wo
5 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
6. 29.9.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
2. kolo
týždeň 40/2019
5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
7.
5.10.2019 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 14
wo
4 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
7. 5.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
4.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
8.
4.10.2019 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 7
8. 4.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
6.10.2019 10:00 (Ned)
NEHRANÉ
9.
6.10.2019 10:00 (Ned)
Voľno 0
9. 6.10.2019 10:00 (Ned)
NEHRANÉ
6.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
10.
6.10.2019 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 13
wo
5 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
10. 6.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
6.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
11.
6.10.2019 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 2
wo
16 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
11. 6.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
6.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
12.
6.10.2019 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 12
wo
6 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
12. 6.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
3. kolo
týždeň 41/2019
12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
13.
12.10.2019 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 15
13. 12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
13.10.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
14.
13.10.2019 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 10
wo
8 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
14. 13.10.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
13.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
15.
13.10.2019 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 9
wo
9 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
15. 13.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
13.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
16.
13.10.2019 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 15
wo
3 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
16. 13.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
13.10.2019 13:00 (Ned)
nehrané
17.
13.10.2019 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 0
wo
0 Voľno
nehrané
17. 13.10.2019 13:00 (Ned)
wo
Voľno 0
nehrané
12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
18.
12.10.2019 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 2
wo
16 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
18. 12.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
4. kolo
týždeň 42/2019
19.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
19.
19.10.2019 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 4
wo
14 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
19. 19.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
20.10.2019 10:00 (Ned)
NEHRANÉ
20.
20.10.2019 10:00 (Ned)
Voľno 0
wo
0 STK Štefanov A
NEHRANÉ
20. 20.10.2019 10:00 (Ned)
NEHRANÉ
20.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
21.
20.10.2019 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 6
21. 20.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
20.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
22.
20.10.2019 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 2
wo
16 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
22. 20.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
20.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
23.
20.10.2019 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 7
wo
11 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
23. 20.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
19.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
24.
19.10.2019 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 9
wo
9 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
24. 19.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
5. kolo
týždeň 43/2019
26.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
25.
26.10.2019 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 8
wo
10 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
25. 26.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
27.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
26.
27.10.2019 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 3
wo
15 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
26. 27.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
27.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
27.
27.10.2019 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 11
wo
7 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
27. 27.10.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
27.10.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
28.
27.10.2019 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 15
wo
3 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
28. 27.10.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
26.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
29.
26.10.2019 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 3
wo
15 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
29. 26.10.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
25.10.2019 18:00 (Pia)
NEHRANÉ
30.
25.10.2019 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 0
wo
0 Voľno
NEHRANÉ
30. 25.10.2019 18:00 (Pia)
wo
Voľno 0
NEHRANÉ
6. kolo
týždeň 45/2019
9.11.2019 18:00 (Sob)
nehrané
31.
9.11.2019 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 0
wo
0 Voľno
nehrané
31. 9.11.2019 18:00 (Sob)
wo
Voľno 0
nehrané
10.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
32.
10.11.2019 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 6
wo
12 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
32. 10.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
10.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
33.
10.11.2019 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 11
wo
7 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
33. 10.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
10.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
34.
10.11.2019 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 11
34. 10.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
9.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
35.
9.11.2019 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 12
wo
6 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
35. 9.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
10.11.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
36.
10.11.2019 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 17
wo
1 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
36. 10.11.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
7. kolo
týždeň 46/2019
17.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
37.
17.11.2019 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 15
37. 17.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
17.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
38.
17.11.2019 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 5
wo
13 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
38. 17.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
17.11.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
39.
17.11.2019 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 7
wo
11 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
39. 17.11.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
16.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
40.
16.11.2019 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 1
wo
17 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
40. 16.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
15.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
41.
15.11.2019 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 18
wo
0 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
41. 15.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
17.11.2019 10:00 (Ned)
nehrané
42.
17.11.2019 10:00 (Ned)
Voľno 0
wo
42. 17.11.2019 10:00 (Ned)
nehrané
8. kolo
týždeň 47/2019
23.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
43.
23.11.2019 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 10
wo
8 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
43. 23.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
24.11.2019 10:00 (Ned)
nehrané
44.
24.11.2019 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 0
wo
0 Voľno
nehrané
44. 24.11.2019 10:00 (Ned)
wo
Voľno 0
nehrané
24.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
45.
24.11.2019 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 5
wo
13 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
45. 24.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
23.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
46.
23.11.2019 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 13
wo
5 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
46. 23.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
24.11.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
47.
24.11.2019 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 8
47. 24.11.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
24.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
48.
24.11.2019 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 3
wo
15 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
48. 24.11.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
9. kolo
týždeň 48/2019
1.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
49.
1.12.2019 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 11
49. 1.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
1.12.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
50.
1.12.2019 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 13
wo
5 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
50. 1.12.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
51.
30.11.2019 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 6
wo
12 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
51. 30.11.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
29.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
52.
29.11.2019 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 12
wo
6 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
52. 29.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
1.12.2019 10:00 (Ned)
nehrané
53.
1.12.2019 10:00 (Ned)
Voľno 0
wo
0 STC Rohožník B
nehrané
53. 1.12.2019 10:00 (Ned)
nehrané
1.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
54.
1.12.2019 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 10
wo
8 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
54. 1.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
10. kolo
týždeň 49/2019
7.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
55.
7.12.2019 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 11
wo
7 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
55. 7.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
8.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
56.
8.12.2019 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 10
wo
8 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
56. 8.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
7.12.2019 18:00 (Sob)
nehrané
57.
7.12.2019 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 0
wo
0 Voľno
nehrané
57. 7.12.2019 18:00 (Sob)
wo
Voľno 0
nehrané
8.12.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
58.
8.12.2019 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 8
wo
10 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
58. 8.12.2019 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
8.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
59.
8.12.2019 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 17
wo
1 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
59. 8.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
8.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
60.
8.12.2019 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 12
60. 8.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
11. kolo
týždeň 50/2019
15.12.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
61.
15.12.2019 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 15
61. 15.12.2019 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
62.
14.12.2019 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 4
wo
14 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
62. 14.12.2019 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
13.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
63.
13.12.2019 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 17
wo
1 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
63. 13.12.2019 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
15.12.2019 10:00 (Ned)
nehrané
64.
15.12.2019 10:00 (Ned)
Voľno 0
64. 15.12.2019 10:00 (Ned)
nehrané
15.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
65.
15.12.2019 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 10
wo
8 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
65. 15.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
15.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
66.
15.12.2019 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 8
wo
10 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
66. 15.12.2019 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
12. kolo
týždeň 3/2020
18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
67.
18.1.2020 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 6
wo
12 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
67. 18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
19.1.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
68.
19.1.2020 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 6
wo
12 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
68. 19.1.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
19.1.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
69.
19.1.2020 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 9
wo
9 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
69. 19.1.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
19.1.2020 10:00 (Ned)
NEHRANÉ
70.
19.1.2020 10:00 (Ned)
Voľno 0
wo
0 SOKOL Skalica A
NEHRANÉ
70. 19.1.2020 10:00 (Ned)
NEHRANÉ
17.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
71.
17.1.2020 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 14
wo
4 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
71. 17.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
72.
18.1.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
72. 18.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
13. kolo
týždeň 4/2020
25.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
73.
25.1.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 10
73. 25.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
26.1.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
74.
26.1.2020 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 7
wo
11 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
74. 26.1.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
26.1.2020 10:00 (Ned)
NEHRANÉ
75.
26.1.2020 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 0
wo
0 Voľno
NEHRANÉ
75. 26.1.2020 10:00 (Ned)
wo
Voľno 0
NEHRANÉ
26.1.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
76.
26.1.2020 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 8
wo
10 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
76. 26.1.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
26.1.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
77.
26.1.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 16
wo
2 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
77. 26.1.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
25.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
78.
25.1.2020 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 7
wo
11 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
78. 25.1.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
14. kolo
týždeň 5/2020
1.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
79.
1.2.2020 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 4
wo
14 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
79. 1.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
2.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
80.
2.2.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 8
wo
10 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
80. 2.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
2.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
81.
2.2.2020 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 6
wo
12 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
81. 2.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
2.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
82.
2.2.2020 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 9
wo
9 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
82. 2.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
2.2.2020 10:00 (Ned)
nehrané
83.
2.2.2020 10:00 (Ned)
Voľno 0
83. 2.2.2020 10:00 (Ned)
nehrané
31.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
84.
31.1.2020 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 17
wo
1 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
84. 31.1.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
15. kolo
týždeň 6/2020
7.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
85.
7.2.2020 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 17
85. 7.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
8.2.2020 18:00 (Sob)
nehrané
86.
8.2.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
wo
0 Voľno
nehrané
86. 8.2.2020 18:00 (Sob)
wo
Voľno 0
nehrané
9.2.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
87.
9.2.2020 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 14
wo
4 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
87. 9.2.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
9.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
88.
9.2.2020 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 15
wo
3 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
88. 9.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
9.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
89.
9.2.2020 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 12
wo
6 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
89. 9.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
9.2.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
90.
9.2.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 13
wo
5 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
90. 9.2.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
16. kolo
týždeň 7/2020
16.2.2020 16:00 (Ned)
15.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
92.
15.2.2020 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 11
wo
7 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
92. 15.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
16.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
93.
16.2.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 8
wo
10 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
93. 16.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
16.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
94.
16.2.2020 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 2
94. 16.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
16.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
95.
16.2.2020 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 13
wo
5 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
95. 16.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
16.2.2020 10:00 (Ned)
Nehrané
96.
16.2.2020 10:00 (Ned)
Voľno 0
wo
0 PROPRIA Kúty C
Nehrané
96. 16.2.2020 10:00 (Ned)
Nehrané
17. kolo
týždeň 8/2020
23.2.2020 10:00 (Ned)
nehrané
97.
23.2.2020 10:00 (Ned)
Voľno 0
97. 23.2.2020 10:00 (Ned)
nehrané
21.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
98.
21.2.2020 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 10
wo
8 BytCentrum Senica B
Konečný Ozábal
98. 21.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
22.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
99.
22.2.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 8
wo
10 PROPRIA Kúty D
Konečný Ozábal
99. 22.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
23.2.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
100.
23.2.2020 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 14
wo
4 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
100. 23.2.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
23.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
101.
23.2.2020 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 6
wo
12 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
101. 23.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
23.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
102.
23.2.2020 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 7
wo
11 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
102. 23.2.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
18. kolo
týždeň 9/2020
29.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
103.
29.2.2020 18:00 (Sob)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján B 7
wo
11 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
103. 29.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
1.3.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
104.
1.3.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 10
wo
8 Hokejbalový klub Gbely A
Konečný Ozábal
104. 1.3.2020 16:00 (Ned)
Konečný Ozábal
29.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
105.
29.2.2020 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 10
105. 29.2.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
1.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
106.
1.3.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 11
wo
7 STK Štefanov A
Konečný Ozábal
106. 1.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
1.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
107.
1.3.2020 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 2
wo
16 PROPRIA Kúty C
Konečný Ozábal
107. 1.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
1.3.2020 10:00 (Ned)
nehrané
108.
1.3.2020 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 0
wo
0 Voľno
nehrané
108. 1.3.2020 10:00 (Ned)
wo
Voľno 0
nehrané
19. kolo
týždeň 10/2020
8.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
109.
8.3.2020 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 13
109. 8.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
8.3.2020 10:00 (Ned)
nehrane
110.
8.3.2020 10:00 (Ned)
Voľno 0
wo
0 PROPRIA Kúty D
nehrane
110. 8.3.2020 10:00 (Ned)
nehrane
6.3.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
111.
6.3.2020 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 15
wo
3 STC Rohožník B
Konečný Ozábal
111. 6.3.2020 18:00 (Pia)
Konečný Ozábal
7.3.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
112.
7.3.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 8
wo
10 PINEC Stráže A
Konečný Ozábal
112. 7.3.2020 18:00 (Sob)
Konečný Ozábal
8.3.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
113.
8.3.2020 13:00 (Ned)
ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján A 16
wo
2 STK Borský Svätý Jur A
Konečný Ozábal
113. 8.3.2020 13:00 (Ned)
Konečný Ozábal
8.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
114.
8.3.2020 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 15
wo
3 SOKOL Skalica A
Konečný Ozábal
114. 8.3.2020 10:00 (Ned)
Konečný Ozábal
20. kolo
týždeň 11/2020
14.3.2020 18:00 (Sob)
15.3.2020 10:00 (Ned)
15.3.2020 16:00 (Ned)
117.
15.3.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
117. 15.3.2020 16:00 (Ned)
14.3.2020 18:00 (Sob)
118.
14.3.2020 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 0
118. 14.3.2020 18:00 (Sob)
15.3.2020 10:00 (Ned)
119.
15.3.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
wo
119. 15.3.2020 10:00 (Ned)
wo
Voľno 0
15.3.2020 10:00 (Ned)
120.
15.3.2020 10:00 (Ned)
PROPRIA Kúty D 0
120. 15.3.2020 10:00 (Ned)
21. kolo
týždeň 12/2020
22.3.2020 10:00 (Ned)
22.3.2020 10:00 (Ned)
122.
22.3.2020 10:00 (Ned)
BytCentrum Senica B 0
122. 22.3.2020 10:00 (Ned)
22.3.2020 10:00 (Ned)
123.
22.3.2020 10:00 (Ned)
Voľno 0
123. 22.3.2020 10:00 (Ned)
20.3.2020 18:00 (Pia)
124.
20.3.2020 18:00 (Pia)
PROPRIA Kúty C 0
124. 20.3.2020 18:00 (Pia)
21.3.2020 18:00 (Sob)
125.
21.3.2020 18:00 (Sob)
STK Štefanov A 0
125. 21.3.2020 18:00 (Sob)
22.3.2020 13:00 (Ned)
22. kolo
týždeň 13/2020
28.3.2020 18:00 (Sob)
29.3.2020 10:00 (Ned)
128.
29.3.2020 10:00 (Ned)
Hokejbalový klub Gbely A 0
128. 29.3.2020 10:00 (Ned)
29.3.2020 10:00 (Ned)
129.
29.3.2020 10:00 (Ned)
SOKOL Skalica A 0
129. 29.3.2020 10:00 (Ned)
29.3.2020 16:00 (Ned)
130.
29.3.2020 16:00 (Ned)
STK Borský Svätý Jur A 0
wo
130. 29.3.2020 16:00 (Ned)
wo
Voľno 0
28.3.2020 18:00 (Sob)
131.
28.3.2020 18:00 (Sob)
PINEC Stráže A 0
131. 28.3.2020 18:00 (Sob)
29.3.2020 10:00 (Ned)
132.
29.3.2020 10:00 (Ned)
STC Rohožník B 0
132. 29.3.2020 10:00 (Ned)
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk