BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
1.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
2.
1.10.2019 18:30 (Uto)
DNV D 17
wo
1 Malacky D
Konečný Cibula
2. 1.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
10.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
8.
10.10.2019 18:30 (Štv)
Viktória C 7
wo
11 DNV D
Konečný Cibula
8. 10.10.2019 18:30 (Štv)
wo
DNV D 11
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
14.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
14.
14.10.2019 18:30 (Pon)
Galvaniho B 5
wo
13 DNV D
Konečný Cibula
14. 14.10.2019 18:30 (Pon)
wo
DNV D 13
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
22.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
20.
22.10.2019 18:30 (Uto)
DNV D 11
wo
7 Pezinok C
Konečný Cibula
20. 22.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
5.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
26.
5.11.2019 18:30 (Uto)
DNV D 9
wo
9 Čataj B
Konečný Cibula
26. 5.11.2019 18:30 (Uto)
wo
Čataj B 9
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
32.
12.11.2019 18:30 (Uto)
DNV D 16
wo
2 Svätý Jur D
Konečný Cibula
32. 12.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
38.
19.11.2019 18:30 (Uto)
DNV D 16
wo
2 Veľký Biel A
Konečný Cibula
38. 19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
26.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
44.
26.11.2019 18:30 (Uto)
DNV D 15
wo
3 Zálesie B
Konečný Cibula
44. 26.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
50.
3.12.2019 18:30 (Uto)
DNV D 12
wo
6 Lozorno B
Konečný Cibula
50. 3.12.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
9.12.2019 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
56.
9.12.2019 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 3
wo
15 DNV D
Konečný Cibula
56. 9.12.2019 18:00 (Pon)
wo
DNV D 15
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
61.
18.12.2019 18:30 (Str)
Educo C 5
wo
13 DNV D
Konečný Cibula
61. 18.12.2019 18:30 (Str)
wo
DNV D 13
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
68.
14.1.2020 18:30 (Uto)
Malacky D 4
wo
14 DNV D
Konečný Cibula
68. 14.1.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV D 14
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
21.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
74.
21.1.2020 18:30 (Uto)
DNV D 13
wo
5 Viktória C
Konečný Cibula
74. 21.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
80.
28.1.2020 18:30 (Uto)
DNV D 13
wo
5 Galvaniho B
Konečný Cibula
80. 28.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
4.2.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
86.
4.2.2020 18:30 (Uto)
Pezinok C 7
wo
11 DNV D
Konečný Cibula
86. 4.2.2020 18:30 (Uto)
wo
DNV D 11
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
12.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
92.
12.2.2020 18:30 (Str)
Čataj B 5
wo
13 DNV D
Konečný Cibula
92. 12.2.2020 18:30 (Str)
wo
DNV D 13
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
25.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
98.
25.2.2020 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 8
wo
10 DNV D
Konečný Cibula
98. 25.2.2020 18:00 (Uto)
wo
DNV D 10
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
3.3.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
104.
3.3.2020 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 9
wo
9 DNV D
Konečný Cibula
104. 3.3.2020 18:00 (Uto)
wo
DNV D 9
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
110.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Zálesie B 0
wo
0 DNV D
preložené
110. 12.3.2020 18:30 (Štv)
wo
DNV D 0
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
20.3.2020 18:00 (Pia)
preložené
116.
20.3.2020 18:00 (Pia)
Lozorno B 0
wo
0 DNV D
preložené
116. 20.3.2020 18:00 (Pia)
wo
DNV D 0
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
122.
24.3.2020 18:30 (Uto)
DNV D 0
wo
0 Veľké Leváre A
preložené
122. 24.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
31.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
127.
31.3.2020 18:30 (Uto)
DNV D 0
wo
0 Educo C
preložené
127. 31.3.2020 18:30 (Uto)
wo
Educo C 0
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk