BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
1.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
6.
1.10.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur D 12
wo
6 Čataj B
Konečný Cibula
6. 1.10.2019 18:00 (Uto)
wo
Čataj B 6
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
8.10.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
11.
8.10.2019 18:00 (Uto)
Veľký Biel A 9
wo
9 Čataj B
Konečný Cibula
11. 8.10.2019 18:00 (Uto)
wo
Čataj B 9
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
17.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
16.
17.10.2019 18:30 (Štv)
Zálesie B 14
wo
4 Čataj B
Konečný Cibula
16. 17.10.2019 18:30 (Štv)
wo
Čataj B 4
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
21.
23.10.2019 18:30 (Str)
Čataj B 6
wo
12 Lozorno B
Konečný Cibula
21. 23.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
5.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
26.
5.11.2019 18:30 (Uto)
DNV D 9
wo
9 Čataj B
Konečný Cibula
26. 5.11.2019 18:30 (Uto)
wo
Čataj B 9
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
13.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
31.
13.11.2019 18:30 (Str)
Čataj B 9
wo
9 Educo C
Konečný Cibula
31. 13.11.2019 18:30 (Str)
wo
Educo C 9
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
19.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
40.
19.11.2019 18:30 (Uto)
Malacky D 14
wo
4 Čataj B
Konečný Cibula
40. 19.11.2019 18:30 (Uto)
wo
Čataj B 4
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
47.
27.11.2019 18:30 (Str)
Čataj B 4
wo
14 Viktória C
Konečný Cibula
47. 27.11.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
53.
2.12.2019 18:30 (Pon)
Galvaniho B 7
wo
11 Čataj B
Konečný Cibula
53. 2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
60.
11.12.2019 18:30 (Str)
Čataj B 11
wo
7 Pezinok C
Konečný Cibula
60. 11.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
66.
18.12.2019 18:30 (Str)
Čataj B 10
wo
8 Veľké Leváre A
Konečný Cibula
66. 18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
15.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
72.
15.1.2020 18:30 (Str)
Čataj B 8
wo
10 Svätý Jur D
Konečný Cibula
72. 15.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
77.
22.1.2020 18:30 (Str)
Čataj B 9
wo
9 Veľký Biel A
Konečný Cibula
77. 22.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
29.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
82.
29.1.2020 18:30 (Str)
Čataj B 12
wo
6 Zálesie B
Konečný Cibula
82. 29.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
7.2.2020 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
87.
7.2.2020 18:00 (Pia)
Lozorno B 9
wo
9 Čataj B
Konečný Cibula
87. 7.2.2020 18:00 (Pia)
wo
Čataj B 9
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
12.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
92.
12.2.2020 18:30 (Str)
Čataj B 5
wo
13 DNV D
Konečný Cibula
92. 12.2.2020 18:30 (Str)
wo
DNV D 13
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
26.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
97.
26.2.2020 18:30 (Str)
Educo C 10
wo
8 Čataj B
Konečný Cibula
97. 26.2.2020 18:30 (Str)
wo
Čataj B 8
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
4.3.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
106.
4.3.2020 18:30 (Str)
Čataj B 17
wo
1 Malacky D
Konečný Cibula
106. 4.3.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
113.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Viktória C 0
wo
0 Čataj B
preložené
113. 12.3.2020 18:30 (Štv)
wo
Čataj B 0
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
119.
18.3.2020 18:30 (Str)
Čataj B 0
wo
0 Galvaniho B
preložené
119. 18.3.2020 18:30 (Str)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:30 (Uto)
preložené
126.
24.3.2020 18:30 (Uto)
Pezinok C 0
wo
0 Čataj B
preložené
126. 24.3.2020 18:30 (Uto)
wo
Čataj B 0
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
30.3.2020 18:00 (Pon)
preložené
132.
30.3.2020 18:00 (Pon)
Veľké Leváre A 0
wo
0 Čataj B
preložené
132. 30.3.2020 18:00 (Pon)
wo
Čataj B 0
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk