BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2.
30.9.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 14
wo
4 SPST Z. Bystrica B
Konečný Cibula
2. 30.9.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
8.
7.10.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 13
wo
5 Relax Rača A
Konečný Cibula
8. 7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
18.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
14.
18.10.2019 18:00 (Pia)
Centrum ŠKST BA 12
wo
6 Zálesie C
Konečný Cibula
14. 18.10.2019 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
20.
21.10.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 15
wo
3 Vinosady C
Konečný Cibula
20. 21.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
26.
4.11.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 16
wo
2 Blatné C
Konečný Cibula
26. 4.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
32.
11.11.2019 18:30 (Pon)
DNV F 4
wo
14 Zálesie C
Konečný Cibula
32. 11.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
38.
18.11.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 8
wo
10 Karlova Ves E
Konečný Cibula
38. 18.11.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
26.11.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
44.
26.11.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 13
wo
5 Zálesie C
Konečný Cibula
44. 26.11.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
2.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
50.
2.12.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 4
wo
14 Most C
Konečný Cibula
50. 2.12.2019 18:30 (Pon)
wo
Most C 14
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
56.
9.12.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 13
wo
5 Pezinok E
Konečný Cibula
56. 9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
16.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
61.
16.12.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 12
wo
6 Malacky E
Konečný Cibula
61. 16.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
68.
14.1.2020 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 8
wo
10 Zálesie C
Konečný Cibula
68. 14.1.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
20.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
74.
20.1.2020 18:00 (Pon)
Relax Rača A 8
wo
10 Zálesie C
Konečný Cibula
74. 20.1.2020 18:00 (Pon)
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
80.
27.1.2020 18:30 (Pon)
Zálesie C 18
wo
0 Centrum ŠKST BA
Konečný Cibula
80. 27.1.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
4.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
86.
4.2.2020 18:00 (Uto)
Vinosady C 11
wo
7 Zálesie C
Konečný Cibula
86. 4.2.2020 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
12.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
92.
12.2.2020 18:30 (Str)
Blatné C 3
wo
15 Zálesie C
Konečný Cibula
92. 12.2.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
98.
24.2.2020 18:30 (Pon)
Zálesie C 9
wo
9 DNV F
Konečný Cibula
98. 24.2.2020 18:30 (Pon)
wo
DNV F 9
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
104.
6.3.2020 18:30 (Pia)
Karlova Ves E 14
wo
4 Zálesie C
Konečný Cibula
104. 6.3.2020 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
110.
9.3.2020 18:30 (Pon)
Zálesie C 0
wo
0 Bernolákovo D
preložené
110. 9.3.2020 18:30 (Pon)
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
20.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
116.
20.3.2020 18:30 (Pia)
Most C 0
wo
0 Zálesie C
preložené
116. 20.3.2020 18:30 (Pia)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
26.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
122.
26.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
0 Zálesie C
preložené
122. 26.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
127.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Malacky E 0
wo
0 Zálesie C
preložené
127. 2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk