BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
3.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
1.
3.10.2019 18:30 (Štv)
Malacky E 10
wo
8 Pezinok E
Konečný Cibula
1. 3.10.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
12.
7.10.2019 18:30 (Pon)
DNV F 13
wo
5 Pezinok E
Konečný Cibula
12. 7.10.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
18.
15.10.2019 18:30 (Uto)
SPST Z. Bystrica B 10
wo
8 Pezinok E
Konečný Cibula
18. 15.10.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
25.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
23.
25.10.2019 18:30 (Pia)
Karlova Ves E 14
wo
4 Pezinok E
Konečný Cibula
23. 25.10.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
30.
7.11.2019 18:30 (Štv)
Pezinok E 6
wo
12 Relax Rača A
Konečný Cibula
30. 7.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
34.
14.11.2019 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
18 Bernolákovo D
Konečný Cibula
34. 14.11.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
22.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
42.
22.11.2019 18:00 (Pia)
Centrum ŠKST BA 17
wo
1 Pezinok E
Konečný Cibula
42. 22.11.2019 18:00 (Pia)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
29.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
45.
29.11.2019 18:30 (Pia)
Most C 15
wo
3 Pezinok E
Konečný Cibula
45. 29.11.2019 18:30 (Pia)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
54.
5.12.2019 18:30 (Štv)
Vinosady C 9
wo
9 Pezinok E
Konečný Cibula
54. 5.12.2019 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
56.
9.12.2019 18:30 (Pon)
Zálesie C 13
wo
5 Pezinok E
Konečný Cibula
56. 9.12.2019 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
66.
18.12.2019 18:30 (Str)
Blatné C 6
wo
12 Pezinok E
Konečný Cibula
66. 18.12.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
67.
16.1.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 12
wo
6 Malacky E
Konečný Cibula
67. 16.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
23.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
78.
23.1.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 6
wo
12 DNV F
Konečný Cibula
78. 23.1.2020 18:30 (Štv)
wo
DNV F 12
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
84.
30.1.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 10
wo
8 SPST Z. Bystrica B
Konečný Cibula
84. 30.1.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
89.
6.2.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 8
wo
10 Karlova Ves E
Konečný Cibula
89. 6.2.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
12.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
96.
12.2.2020 18:00 (Str)
Relax Rača A 11
wo
7 Pezinok E
Konečný Cibula
96. 12.2.2020 18:00 (Str)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
25.2.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
100.
25.2.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo D 15
wo
3 Pezinok E
Konečný Cibula
100. 25.2.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
108.
5.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 18
wo
0 Centrum ŠKST BA
Konečný Cibula
108. 5.3.2020 18:30 (Štv)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
12.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
111.
12.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
0 Most C
preložené
111. 12.3.2020 18:30 (Štv)
wo
Most C 0
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
120.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
0 Vinosady C
preložené
120. 19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
26.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
122.
26.3.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
0 Zálesie C
preložené
122. 26.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
132.
2.4.2020 18:30 (Štv)
Pezinok E 0
wo
0 Blatné C
preložené
132. 2.4.2020 18:30 (Štv)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk