BA TT NR TN BB ZA PO KE

Rozpis mužstva

1. kolo
týždeň 40/2019
2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
2.
2.10.2019 18:30 (Str)
DNV B 14
wo
4 Bernolákovo B
Konečný Cibula
2. 2.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
2. kolo
týždeň 41/2019
9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
7.
9.10.2019 18:30 (Str)
Educo A 10
wo
8 Bernolákovo B
Konečný Cibula
7. 9.10.2019 18:30 (Str)
Konečný Cibula
3. kolo
týždeň 42/2019
15.10.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
18.
15.10.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 11
wo
7 Most A
Konečný Cibula
18. 15.10.2019 18:15 (Uto)
wo
Most A 7
Konečný Cibula
4. kolo
týždeň 43/2019
22.10.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
24.
22.10.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 12
wo
6 Galvaniho A
Konečný Cibula
24. 22.10.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
5. kolo
týždeň 45/2019
5.11.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
29.
5.11.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 8
wo
10 Ister C
Konečný Cibula
29. 5.11.2019 18:15 (Uto)
wo
Ister C 10
Konečný Cibula
6. kolo
týždeň 46/2019
12.11.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
35.
12.11.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 16
wo
2 Karlova Ves C
Konečný Cibula
35. 12.11.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
7. kolo
týždeň 47/2019
18.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
40.
18.11.2019 18:15 (Pon)
Bernolákovo B 9
wo
9 Slovenský Grob A
Konečný Cibula
40. 18.11.2019 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
8. kolo
týždeň 48/2019
26.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
46.
26.11.2019 18:30 (Uto)
Spoje C 7
wo
11 Bernolákovo B
Konečný Cibula
46. 26.11.2019 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
9. kolo
týždeň 49/2019
3.12.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
51.
3.12.2019 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 13
wo
5 Blatné A
Konečný Cibula
51. 3.12.2019 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
10. kolo
týždeň 50/2019
10.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
57.
10.12.2019 18:00 (Uto)
Svätý Jur B 12
wo
6 Bernolákovo B
Konečný Cibula
57. 10.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
11. kolo
týždeň 51/2019
17.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
62.
17.12.2019 18:00 (Uto)
Štadión B 13
wo
5 Bernolákovo B
Konečný Cibula
62. 17.12.2019 18:00 (Uto)
Konečný Cibula
12. kolo
týždeň 3/2020
14.1.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
68.
14.1.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 4
wo
14 DNV B
Konečný Cibula
68. 14.1.2020 18:15 (Uto)
wo
DNV B 14
Konečný Cibula
13. kolo
týždeň 4/2020
21.1.2020 18:15 (Uto)
Konečný Cibula
73.
21.1.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 13
wo
5 Educo A
Konečný Cibula
73. 21.1.2020 18:15 (Uto)
wo
Educo A 5
Konečný Cibula
14. kolo
týždeň 5/2020
29.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
84.
29.1.2020 18:30 (Str)
Most A 8
wo
10 Bernolákovo B
Konečný Cibula
84. 29.1.2020 18:30 (Str)
Konečný Cibula
15. kolo
týždeň 6/2020
3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
90.
3.2.2020 18:30 (Pon)
Galvaniho A 7
wo
11 Bernolákovo B
Konečný Cibula
90. 3.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
16. kolo
týždeň 7/2020
10.2.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
95.
10.2.2020 18:15 (Pon)
Ister C 10
wo
8 Bernolákovo B
Konečný Cibula
95. 10.2.2020 18:15 (Pon)
Konečný Cibula
17. kolo
týždeň 9/2020
24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
101.
24.2.2020 18:30 (Pon)
Karlova Ves C 10
wo
8 Bernolákovo B
Konečný Cibula
101. 24.2.2020 18:30 (Pon)
Konečný Cibula
18. kolo
týždeň 10/2020
3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
106.
3.3.2020 18:30 (Uto)
Slovenský Grob A 6
wo
12 Bernolákovo B
Konečný Cibula
106. 3.3.2020 18:30 (Uto)
Konečný Cibula
19. kolo
týždeň 11/2020
10.3.2020 18:15 (Uto)
preložené
112.
10.3.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Spoje C
preložené
112. 10.3.2020 18:15 (Uto)
wo
Spoje C 0
preložené
20. kolo
týždeň 12/2020
19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
117.
19.3.2020 18:30 (Štv)
Blatné A 0
wo
0 Bernolákovo B
preložené
117. 19.3.2020 18:30 (Štv)
preložené
21. kolo
týždeň 13/2020
24.3.2020 18:15 (Uto)
preložené
123.
24.3.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Svätý Jur B
preložené
123. 24.3.2020 18:15 (Uto)
preložené
22. kolo
týždeň 14/2020
31.3.2020 18:15 (Uto)
preložené
128.
31.3.2020 18:15 (Uto)
Bernolákovo B 0
wo
0 Štadión B
preložené
128. 31.3.2020 18:15 (Uto)
preložené
Bohatý výber a nízke ceny pre radosť z víťazstiev - Profittsport.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk
Kompletný sortiment pre stolný tenis | stolnytenis.sk